Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Solderowy123 napisał:

@Arkon 

Jeśli oglądałeś Banshee, a w dzieciństwie ogladaleś filmy o sztukach walki, to może sprawdź "Wojownika". 

Dla mnie Banshee do pewnego momentu ciekawe, ale później taka bajeczka, że odpuściłem. 

Czekałem na serial "Detektyw", ale z jakiegoś powodu nie dałem rady do tej pory zmęczyć pierwszego odcinka. 

Teraz w mojej głowie tylko "Gra o Tron". 

Edytowane przez the cable guy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Rasheed napisał:

 

 

Ja przy "Detektywie" zasypiałem, czekam na zakończenie "The Act" by obejrzeć w swoim tempie. Oglądałeś chorwacki "Sukces" ? Też czekam na coś rewelacyjnego w HBO.

"Sukces" oglądałem, ale mnie nie zachwycił. "The Act" niezłe, też czekam na cały sezon.

 

5 minut temu, Solderowy123 napisał:

@Arkon 

Jeśli oglądałeś Banshee, a w dzieciństwie ogladaleś filmy o sztukach walki, to może sprawdź "Wojownika". 

To chyba nie do końca moje klimaty, choć oczywiście oglądałem "Wejście smoka", już trochę z tego typu filmów wyrosłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz 2 tytuły wzbudziły moje zainteresowanie "Opowieść podręcznej " sezon 2 i " Gra o tron"

 ?Ciekawe czy tu też sprawdzi się, że troszkę lepsza jakość na HBO OD i na linearnej tv?

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać że nocna emisja GoT w HBO będzie tylko z napisami. Lektor będzie nagrywany w ciągu dnia i wieczorna emisja ma być już z lektorem i napisami do wyboru. Oznacza to że w HBO GO też na początku tylko napisy a lektora dodadzą w ciągu dnia.

Informacja z fb HBO.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy epizod rano, przed pracą, na domowym internecie Plusa. No i sam się zaskoczylem. Spodziewalem się, że nie obejrzę ani minuty - a tu proszę - niemalże przez 50 minut oglądałem GoT w jakości HD. Może nikt wtedy już nie ogladał, może mam jakieś szczęście z ta aplikacją, albo nie wiem...

 

Myślę, że nie warto było zrywać sie w nocy, aby obejrzeć ze dwie sceny warte uwagi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Solderowy123 napisał:

Obejrzałem pierwszy epizod rano, przed pracą, na domowym internecie Plusa. No i sam się zaskoczylem. Spodziewalem się, że nie obejrzę ani minuty - a tu proszę - niemalże przez 50 minut oglądałem GoT w jakości HD. Może nikt wtedy już nie ogladał, może mam jakieś szczęście z ta aplikacją, albo nie wiem...,,,,,,

Musieli mocno popracować nad serwerami w nocy, bo ja podobnie. Aż byłem zaskoczony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2019 o 13:38, Arkon napisał:

Możecie polecić jakieś tegoroczne seriale? Na razie rozczarował mnie zarówno "Detektyw" jak i "Barry".

Jeśli chodzi o seriale w HBO GO to chyba lepiej poczekać na kolejne nowości albo wrócić do czegoś starszego. Na przykład do "Deadwood" przed filmową kontynuacją. Nic na siłę. Mnie akurat "Barry" się podoba, a z kontynuacji oglądam jeszcze "Better Things" i "Killing Eve", które też uważam za dobre, ale bez rewelacji.

 

"The Act" zostawiłem sobie na później. Podobno z odcinka na odcinek coraz słabszy. Jeśli lubisz produkcje hiszpańskie możesz jeszcze spróbować obejrzeć "Przystań".

Edytowane przez Conan
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...