Skocz do zawartości

Polsat Box - oferta IPTV


djadijos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od czasu do czasu podglądam to Polsatowe IPTV i już pisałem o tym, że niektóre kanały SD mają bardzo ładną jakość (na Esce Rock to nawet widać, że chyba coś tam "dubluje" linie bo czasami ten prostkąt w logo się rozjeżdza jak za starych czasów "poprawiaczy" w Borg TV, ale sam obraz jest naprawdę bdb), a pojedyncze (w tym właśnie Stars, Eska Extra czy TVS) wyglądają jak rozciągniete 320x240 ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

chyba już wiem o co chodzi z tymi kanałami SD... w lepszym profilu SD one lecą w 960x540 czyli poziomo znacznie lepiej niż SD, pionowo parę pikseli mniej... i jak kanał ma jakieś dobre źródło to wyglada to lepiej niż na satelicie a jak idzie rekompresja z satelity jak TVS, Stars czy Water Planet to jest dramat :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Nie ma to jak tv satelitarna bez żadnych problemów i płynnie. To już bezproblemowo te same kanały z oferty CP działają poprzez CP Go. Wystarczy 3-5 mbs i wszystko u mnie chodzi płynnie. Na tablecie, smartfonie czy tv poprzez apkę. Strasznie wygórowane potrzeby ma ten dekoder. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na cp go nie ma wszystkich kanałów i też bywaja problemy ale chyba rzeczywiście rzadziej niż w iptv... szkoda, że nie skorzystałem z furtki z cbs action do wypowiedzenia umowy i nie wziąłem sobie visionboxa do testów. 

a anteny nie mam gdzie założyć, poza tym przyzwyczaiłem się już do cofania i catchupu i tych wszystkich bajerów...

Edytowane przez neblyn
pomylilem cbs europa z action :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem był w piątek cały wieczór, w sobotę sporadycznie, teraz już ok...

tylko dekoder korzystał z internetu, a jak zobaczyłem że się tnie to sprawdziłem na komórce prędkość i była w okolicach 15 Mbps, a dekoder nie umiał pokazać plynnego obrazu nawet w najniższej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lokalny światłowodowy operator ma hurtową umowę z Orange, to mi IPTV CP zadziała na światłowodzie lokalnego operatora? Nie wiem czy ryzykować, bo jeśli nie zadziała to bym był praktycznie z cyfrową podstawką pod kwiatka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVOBOX IP nie zadziała - działa tylko, jeśli Ty masz umowę na internet bezpośrednio z Orange i dostajesz ich adresy sieci stacjonarnych (na LTE Orange też nie działa).

 

Evobox Stream (OTT) zadziała (tzn. nie jest blokowany) na dowolnym Internecie w Polsce oraz w UE (+ Islandia, Norwegia, Lichtenstein, bez Szwajcarii) po uprzednim zarejestrowaniu i aktywowaniu dekodera w Polsce. 

 

  • Dzięki 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z tego co zauważyłem te CDNy idą losowo, więc za którymś przełączeniem i na tych kanałach co są sie tną wskoczy "dobry". Sytuacja rzeczywiście nie przystoi, delikatnie mówiąc ;). Soft jest głupiutki bo sam powinnien sobie zmienić źródło jak są problemy ze stabilnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

pacjent evobox ip... cos sie chyba zaktualizowalo i po kazdym wlaczeniu dekodera mam teraz kanal w malym okienku a dookola jakies bzdety... propozycje filmow z ipla hbo go itd... da sie to jakos wylaczyc zeby dzialalo jak wczesniej? menu tez teraz od razu wlacza to cos zamiast wlasciwego menu :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma problem na Cartoon Network (na Evobox IP oczywiście), że co kilkanaście sekund powtarza się ostatnia sekunda (około) obrazu i dźwięku? Takie coś dziś mi się zaczęło dziać.

Łącze mam stabilne (FO Orange) i nigdy nie było takiego problemu, a CN z satelity jest poprawny, więc to nie kwestia źródła sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...