Skocz do zawartości

Polsat Box - oferta IPTV


djadijos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, neo_patryk napisał:

Ciekawe w jakim kierunku pójdzie ta usługa pod względem oferty. 

Ta usługa pójdzie w kierunku:dla tych co chcą, a nie mogą. 

W końcu jest to skierowane,dla tych między innymi,którzy nie mają możliwości zamontowania anteny satelitarnej. Tak jak jest to na stronie Cyfrowego Polsatu przedstawione,oraz w reklamach produktu w tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie, bo przez założenie kagańca w postaci konieczności posiadania internetu od ściśle określonego operatora, pozostaje garstka potencjalnych klientów. Ktoś kto ma Netię ma przecież dostęp do ich kablówki. Podobnie z Orange. Zatem nie jest tak, że dla wszystkich, którzy nie mogą założyć satki czy nie mają dostępu do kablówki. Sam się zastanawiam, komu chcą to sprzedawać? Wg mnie usługa kuriozalna. 

Edytowane przez glaca
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dłużej się zastanowić, to jak w moim przypadku to ja bym tego w tej formie od nich nie wziął. Jednak wolę zostać przy opcji odbioru z sat.Ponieważ przykładowo już nie raz było tak,że dekoder brało się pod pachę i jechało na działkę na weekend i tam on służył jak zaszła taka potrzeba.Antena na miejscu jest.Było też i tak,że brało się pudło do brata na jakąś galę bokserską,którą można sobie obejrzeć w męskim gronie na ekranie ok 90-100 cali z projektora,a brat satkę także posiada,ale internetu Netii już nie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadacz talerza od CP, to już w ogóle musiałby się z głupim na głowy pozamieniać żeby zrezygnować z talerza i wejść w tę usługę. Po pierwsze, z talerza o niebo lepsza jakość, a po drugie, jak chce oglądać w autobusie, w pociągu, na działce czy u cioci na imieninach, to może skorzystać z CP GO i nie musi bawić się w dekodery oraz szukać Internetu z Netii, Orange lub CP.

Edytowane przez glaca
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam !

Mam dekoder satelitarny plus dwa ... jako dodatkowe.

Bardzo chętnie jeden z dodatkowych ... wymieniłbym na IPTV; niestety ... podobno na te IPTV musiałbym podpisać nową umowę.

Czy patrząc perspektywicznie można liczyć na umożliwienie łączenia usługi internetowej z satelitarną ?

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do listy akceptowanych przez usługę operatorów dołączyły Petrotel i TK Telekom (firmy nabyte przez Netię, ale z jeszcze częściowo osobnymi sieciami i zakresami IP).
Swoją drogą, lista kanałów na których oferowany jest catchup na stronie CP dalej nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyrażę swoją opinię na temat tego całego IPTV. Nie mówie, że jest to złe, ale... niestety przy podpisaniu umowy pani twierdziła tak tak proszę pana nawet na UPC będzie chodziło. Nie wspominając o tym, że przy usłudze IPTV nawet nie łamiemy żadnego regulaminu biorąc ten dekoder za granicę. Bo takiego wpisu w regulaminie nie ma, jak to było w starych umowach. I co z tego. Zostałem uziemiony, bo okazało się, że telewizja nie działa. Jako, że mam w komórce sieć PLUS zrobiłem HOTSPOT i połączyłem do dekodera. Zadziałało, ale po przełączeniu na moje WIFI z routera telewizja działa już tylko do 5 minut i jest błąd...

 

Super... czy ktoś ma informacje, czy w ogóle zostanie to rozszerzone o działanie nawet na internecie w Australii, Anglii, USA itd ? czy nie ma szans ? chodzi mi o wszelaki internet jaki istnieje, czy zostanie do bólu ta Netia Orange i PLUS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz upc to po co w ogóle ci gorsza usługa? ?

Rzeczywiście dekoder działa chwilę na innym necie, po czym wywala listę kanałów (przy okazji listę ulubionych ?), plansza nie ten operator i tyle z oglądania..

testowane u kolegi, który to oddał po paru dniach od zamówienia. Pisałem zresztą posta jakiś czas temu. 

za chwilę ma być kolejna oferta CP która ma działać na każdym necie https://satkurier.pl/news/180374/cyfrowy-polsat-zaoferuje-nowy-dekoder.html, więc jeśli ci zależy to poczekaj a iptv oddaj.. że konsultanci nie wiedzą co sprzedają, oferta na stronie ma błędy itd to inna sprawa.. 

od dwóch miesięcy nie poprawili szarego MTV HD w pakiecie z Polsat Sport Premium...

Edytowane przez neblyn
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neblyn, no właśnie tak jak mówisz. Chwilę działa i po temacie. Ciekawe czy mam prawo oddać dekoder i zakończyć umowę po podpisaniu umowy w punkcie... według Cyfrowego Polsatu niby tak, ponieważ IPTV ma te 14 dni na próbę.

Czyli, że nie ma sensu, oddawać i tyle. Jeśli to będzie działać na każdym necie z tym nowym dekoderem, biorę od ręki. Nie ma co zatem czekać tylko zrezygnować z umowy i odesłać z powrotem, jeśli faktycznie i tak nic w tym temacie się nie zmieni.

 

Ciekawe też, kiedy ten nowy dekoder będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No nic się nie dzieje, dalej brak Pulsu, brak Starsa itd, błędy w ofercie na stronie od marca niepoprawione ;).

 

Widziałem sponsorowane teksty na temat IPTV na portalach technologicznych typu Antyweb, Spiders Web itd, ale wszędzie w komentarzach były podnoszone te same problemy (jakość, przypisanie do operatorów itd) co u nas na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta usługa ma potencjał lecz jest niedopracowana... Jak pisałem widziałem to już jakiś czas temu u znajomego, niedawno bawiłem się znowu.

 

1.6 mbps na kanaly SD to za malo i wygladaja źle, a niektore jak tvn24 bis czy tv polonia nawet bardzo źle.. al widziałem też ze jest jakis test tv polonii z troche wyzszym birate 2.2 mbps i obraz wyglada znacznie lepiej, ciekawe ile będą testować zanim poprawią...

 

Sam sprzęt też się dziwnie zachowuje mimo, ze wolne pasmo ma to np. na polsacie sport często przełącza na parę sekund na ten profil 720p z video 2.6 mbps i obraz wyglada bardzo źle, niczym kanał SD po czym zaraz wraca do 1080 z tym bitrate w okolicy 5 mbps... czemu nie zrobili np. 1080 z 3.5 Mbps? Efekt zmiany nie byłby tak widoczne jak teraz...

 

Niektóre kanały mają catchup wybierany z EPG, inne nie mają, ale za to można je cofać w zakresie paru godzin, jeszcze inne nie mają ani jednego ani drugiego, nigdzie nie jest wymienione gdzie jest co. CP GO ma jakiś VOD, jakieś kolekcje filmowe, ale nic nie jest posegregowane i przegląda się 30 ekranów kolejnych rozrzuconych bez sensu tytułow..

 

No i braki kanalowe to kolejny bezsens. Co im szkodzi dodać ten Puls, Starsa czy nawet Polonie 1 TV Okazje, przecież pasma to im nie zajmie jak nikt nie będzie oglądał, ale zawsze nie będzie obciętej oferty względem satelity...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...