Jump to content
Alek1234

[TVP2] Szansa na sukces. Opole 2019

Recommended Posts

Już 7 kwietnia o 15:15 Dwójka reaktywuje kultowy program Szansa na sukces. Nowa edycja będzie liczyła 8 odcinków. 7 eliminacyjnych i finał, który będzie nadany na żywo. Zwycięzca wystąpi w konkursie Debiutów podczas festiwalu opolskiego. Program w nowej wersji poprowadzi Artur Orzech. Jako goście wystąpią m.in:. Maryla Rodowicz, Golec Uorkiestra, Feel, Ania Wyszkoni, Ryszard Rynkowski oraz Kombii.

Co sądzicie o tym powrocie? 

Z ciekawości zerknę na ten program.

Moim zdaniem powrót ''Szansy na sukces'' jest dobry, co prawda bez Wojciecha Manna, ale nie mam obaw jeśli chodzi o prowadzenie Artura Orzecha - to perfekcjonista.

Podobnie jak "Koła Fortuny". Reaktywacje TVP się o dziwo udają.

Brawa dla Orzecha za prowadzenie i wspomnienie o Mannie.

Powrót udany jak najbardziej.

Wiadomo już jaka była oglądalność . Według Nielsena wyniosła ona 1,75 mln. Według Kurskiego (MOR) 2,20 mln widzów. Co do wyników z Nielsena obstawiałem trochę więcej. ;) 

Również uważam, że reaktywacja jak najbardziej udana. Widzę, że oglądalność też niezła oby tak dalej  :)

Co prawda reaktywowaną ''Szansę na sukces'' widziałem na VOD TVP, to jednak powrót tego programu uważam za duży plus. Artur Orzech idealnie się wpasował w ten program, nawet było widać duży szacunek dla Wojciecha Manna, którego Orzech wielokrotnie wspominał (nawet też nie zapomnieli o Elżbiecie Skrętkowskiej, która została wymieniona w napisach końcowych jako pomysłodawczyni programu).

Co do oglądalności, to mnie nie dziwi - takie wyniki ''Szansa na sukces'' miała również w 2012 roku. Zresztą ten program idealnie pasuje w niedzielny obiad.

Tak sobie oglądałem dzisiaj "Szanse na Sukces" i pomyślałem że w sumie jeżeli chodzi o odsłonę jesienną to użycie tego programu (lub formatu preselekcyjnego na jego bazie albo takiego który zbierałby finalistów jego i "The Voice of Poland") pod kątem Eurowizji bym nie wykluczał. Orzech dobrze odnajduje się w talent show więc TVP mogłaby w jednym programie połączyć dwie specjalności pana Artura.

• Upvote 1

Na jesieni to ewentualnie nagrodą będzie możliwość zaśpiewania o 01:00 w nocy na sylwestrze w Zakopanem :)