Skocz do zawartości

Philips LED 50PUS7303/12 - Co sądzicie o tym telewizorze ?


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić sobie nowy telewizor. Dzisiaj w sklepie zobaczyłem Philips LED 50PUS7303/12 . Co sądzicie o tym telewizorze? Czy to według was dobry telewizor i warto go kupić? :

 

 

50 cali

Format ekranu: 16:9

Format HD: UHD/4K

Rozdzielczość: 3840 X 2160

Tuner: DVB-V, DVB-T , DVB-T2, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2-HD

Rodzaj matrycy: LED

Technologia HDR

Technologia odświeżania: Picture Performance Index 1600

Procesor: Czterordzeniowy

Ambilight

Funkcje poprawy obrazu: Micro Dimming Pro

System dźwięku przestrzennego: DTS-HD Premium

Moc głośników: 2 X 10

Korektor dźwięku

Funckje dodatkowe dźwięku: Wyraźne brzmienie

SmartTV

AndroidTV

Wi-Fi

HbbTV

Telegazeta

Funkcje dodatkowe: Elektroniczny informator programowy (EPG), ARC, MultiRoom, Trzystronny system Ambilight

Obsługiwane formaty: AAC, AVI, BMP, JPEG, MKV, MP3, PNG, WMA, GIF, H264/MPEG-4 AVC, HEVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, VP9, WAV, WMA Pro, WMV9/VC1, SMI, SRT, SUB, TXT

Liczba złącz HDMI: 4

Liczba złącz USB: 2

Złącze Ethernet (LAN)

Wejście komponentowe

Cyfrowe wyjcie optyczne

Złącze CI+

Wyjście słuchawkowe

Pozostałe wejście/wyjścia: Antena IEC75, Antena Sat

Klasa energetyczna: A

Pobór mocy w trybie włączenia: 78

Pobór mocy w trybie czuwania: 0,3

Roczne zużycie energii: 114 kWh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Też się do niego przymierzałem,ale do sypialni byłby troszkę za duży,Kupiłem dwa lata temu 43PUS6501/12  z którego jestem super zadowolony.Ma wszystko,a nawet więcej co potrzebuję.Korzystam z naziemnej i satelitarnej,oraz internetu,chodzi praktycznie cały dzień.Podłączone jest kino domowe i tuner combo z vhsWspółpraca z kamerą i smartfonem też jest super.W stanie gotowości aktualizuje  kanały telewizji naziemnej,satelitarnej i androida. W wyborze telewizora opierałem się głównie na https://hdtvpolska.com/philips-pus6561-test-2017-najtanszy-120hz-uhd-4k-android-tv/   polecam tą stronę,aczkolwiek o twoim telewizorze jest mnóstwo wiadomości wraz z testami w internecie.Nie mam pojęcia jak współpracuje z grami,to musisz sprawdzić.Poza tym z telewizorem jest jak z kobietą !!!                                                                       

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry telewizor w swojej kategorii cenowej. Bez dwóch zdań warto go rozpatrywać jeśli masz te 3 tys zł do wydania.

 

TV  ma bardzo dobry kontrast i świetnie daje sobie radę w sporcie i w filmach.

6501 o którym pisze Zefir był dobrym TV w okazyjnej cenie, ale prawdopodobnie nie kupisz go z prostego powodu - jest to stary model, który został już nieźle powyprzedawany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...