Skocz do zawartości

Przejście na karty typu Cayman bez wymiany sprzętu


samiel2009
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już piszę o co chodzi. Posiadam dzierżawiony sprzęt PACE Ultrabox 500 GB i własny tuner kupiony Sagemcom DS187 z dwiema kartami Cameleon. Zdaję sobie sprawę, iż  NC plus zamierza do końca roku pozbyć się kart Cameleon i zapodać karty typu Cayman sparowane z tunerami. Moje pytanie brzmi czy istnieje możliwość zostawienia swojego sprzętu, oddanie Cameleonów i wzięcie Caymanów a następnie sparowanie tych nowych kart (Cayman) z posiadanymi przez mnie tunerami? Czy jest to możliwe i praktykowane? Chciałbym tak, gdyż na Ultrabox'ie mam wiele nagrań, które chcę zachować, a do Sagemcom'a po prostu się przyzwyczaiłem.

Edytowane przez samiel2009
popraw. ortogr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to możliwe. W najnowszym software dla Pace PVR, czyli oznakowanym numerem 162 jest obsługa kart Cayman. W przypadku uszkodzenia Cameleona wymieniają na Cayman. Sagemcom też jest przystosowany na Cayman. Ale póki działają Cameleony - po co się spieszyć i martwić na zapas? :) Co do własnościowego dekodera - pewnie z nim nie sparują Ci Caymana, ale wtedy będziesz mógł pobrać dekoder Sagemcom DSI83/87 na wynajem lub wifibox+ na wynajem, który posiada identyczny software.

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pejsy pójdą na złom. Zostaną wymienione na Wi-Fi Premiumbox.  Karta zostanie sparowana z tym dekoderem. Tak więc @samiel2009 będziesz musiał prędzej czy później przełknąć utratę  nagrań na Pejsie. Kiedy to nastąpi niewiadomo. Sagemcomy też prawdopodobnie zostaną zamienione na Wi-Fiboxy. Dekoder od operatora nie jest od magazynowania cennych nagrań. Takie rzeczy tylko na własnym sprzęcie. 

Nie trzeba zakładać osobnego tematu aby o tym się dowiedzieć, bo wszystko jest w innych wątkach. A ten temat można zamknąć.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...