Skocz do zawartości
samiel2009

Podłączenie UPC do bloku mieszkalnego

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się poradzić czy ktoś z Was starał się aby UPC, udostęniło w jego bloku (osiedlu) swoje usługi? Jak się do tego zabrać. Czy to jest w ogóle możliwe? Po drugiej stronie ulicy jest osiedle w których UPC ma zasięg. Również 50-100 m dalej od mojego bloku (po tej samej stronie ulicy) w niskim biurowcu również jest zasięg ich usług. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie albo sam starał się o podłączenie swojego bloku do UPC (lub innej sieci kablowej) to będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście z tego nie korzystałem ale na stronie UPC po wpisaniu adresu można zostawić swoje dane kontaktowe i teoretycznie powinni sami rozeznać sytuację.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na infolinii nic nie załatwisz. Proponuję skontaktować się z technikiem, który na tym terenie zakłada usługi UPC. On ma kontakty do swoich kierowników wyżej, więc albo poda numer albo sam przekaże informacje od ciebie wraz z kontaktem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem tylko w tym że Biuro Obsługi Klienta UPC nie da mi namiarów na takiego technika, który obsługuje ten rejon. Zastanawiam się nad listem w formie tradycyjnej do UPC aby zainteresować ją moim blokiem, choć nie wiem jaką formę najlepiej obrać "prośby" czy "wniosku"?  Co najlepiej tam zawrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi