Skocz do zawartości
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 11.03-17.03

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 11.03:

 

14:30 E2 HOKEJ: Zimowa Uniwersjada w Krasnojarsku - mecz półfinałowy
15:15 E1 KOLARSTWO: Wyścig Paryż - Nicea - 2. etap (do 16:45)
17:15 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer - kwalifikacje (+ studio od 16:45 i 18:30)
17:55 E2 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Wisła Płock (+ wstęp od 17:30)
18:45 E1 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: VTB United League - mecz fazy grupowej: Stelmet Enea BC Zielona Góra - CSKA Moskwa

 

Wtorek, 12.03:

 

09:00 E2 HOKEJ: Zimowa Uniwersjada w Krasnojarsku - mecz finałowy
10:00 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Soldeu - trening zjazdu mężczyzn
11:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Soldeu - trening zjazdu kobiet
13:00 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Drammen - biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
15:15 E1 BIATLON: Mistrzostwa Świata w Östersund - bieg indywidualny kobiet
15:15 E2 KOLARSTWO: Wyścig Paryż - Nicea - 3. etap (do 16:45)
17:15 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer (+ studio od 18:45)

 

Środa, 13.03:

 

15:15 E2 KOLARSTWO: Wyścig Paryż - Nicea - 5. etap (do 16:45)

17:30 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Trondheim - kwalifikacje (+ studio od 17:00 i 18:30) (również w Eurosporcie 2!)
19:00 E1 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Eurocup - 3. mecz ćwierćfinałowy: ALBA Berlin - Unicaja Malaga

 

Czwartek, 14.03:

 

10:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Soldeu - supergigant kobiet
11:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Soldeu - supergigant mężczyzn
13:45 E2 KOLARSTWO: Wyścig Tirreno - Adriatico - 2. etap (do 16:45)
15:15 E1 KOLARSTWO: Wyścig Paryż - Nicea - 5. etap (do 16:45)
16:45 E2 BIATLON: Mistrzostwa Świata w Östersund - pojedyncza sztafeta mieszana
17:00 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Trondheim (+ studio od 16:45 i 19:00)

 

Piątek, 15.03:

 

09:30 E2 SNOOKER: Turniej Gibraltar Open - 1. dzień (do 12:00)
12:00 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - losowanie par ćwierćfinałowych
12:00 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Soldeu - zawody drużynowe
13:00 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - losowanie par ćwierćfinałowych
13:45 E2 KOLARSTWO: Wyścig Tirreno - Adriatico - 3. etap (do 16:45)
15:15 E1 KOLARSTWO: Wyścig Paryż - Nicea - 6. etap (do 16:45)
16:45 E2 SNOOKER: Turniej Gibraltar Open - 1. dzień (do 17:30)
17:15 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Vikersund - kwalifikacje (+ studio od 16:45 i 18:45)
17:55 E2 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Wisła Płock - Pogoń Szczecin (+ wstęp od 17:30)
20:05 E2 SNOOKER: Turniej Gibraltar Open - 1. dzień (do 21:25)
20:45 E1 WYŚCIGI SAMOCHODOWE: FIA World Endurance Championship w Sebring (do 05:30!)

 

Sobota, 16.03:

 

07:00 E2 WYŚCIGI SUPERBIKE'ÓW: Mistrzostwa Świata w Buriram - superpole
09:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Soldeu - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
10:00 E2 WYŚCIGI SUPERBIKE'ÓW: Mistrzostwa Świata w Buriram - 1. wyścig
11:45 E2 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Schonach
10:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Soldeu - 1. przejazd slalomu kobiet
12:00 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Soldeu - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
13:00 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Soldeu - 2. przejazd slalomu kobiet
13:15 E1 BIATLON: Mistrzostwa Świata w Östersund - sztafeta kobiet
14:15 E2 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Falun - biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
15:15 E1 KOLARSTWO: Wyścig Paryż - Nicea - 7. etap (do 17:00)
16:00 E2 BIATLON: Mistrzostwa Świata w Östersund - sztafeta mężczyzn
17:00 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Vikersund - konkurs drużynowy (+ studio od 19:00)
18:00 E2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: VTB United League - mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Zenit Sankt-Petersburg
19:45 E1 CURLING KOBIET: Mistrzostwa Świata w Silkeborgu - mecz fazy grupowej: Dania - USA
20:00 E2 SNOOKER: Turniej Gibraltar Open - mecz półfinałowy (do 21:25)

 

Niedziela, 17.03:

 

07:00 E2 WYŚCIGI SUPERBIKE'ÓW: Mistrzostwa Świata w Buriram - 1. wyścig
08:00 E2 WYŚCIGI SUPERSPORTÓW: Mistrzostwa Świata w Buriram
09:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Soldeu - 1. przejazd slalomu giganta kobiet
10:00 E2 WYŚCIGI SUPERBIKE'ÓW: Mistrzostwa Świata w Buriram - 2. wyścig
10:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Soldeu - 1. przejazd slalomu mężczyzn
11:15 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Falun - bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
11:45 E2 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Schonach
12:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Soldeu - 2. przejazd slalomu giganta kobiet
13:00 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Soldeu - 2. przejazd slalomu mężczyzn
13:15 E1 BIATLON: Mistrzostwa Świata w Östersund - bieg ze startu wspólnego kobiet
14:15 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Falun - bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn
15:15 E2 KOLARSTWO: Wyścig Paryż - Nicea - 8. etap (do 17:00)
15:45 E1 BIATLON: Mistrzostwa Świata w Östersund - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
17:00 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Vikersund (+ studio od 18:40)
17:00 E2 SNOOKER: Turniej Gibraltar Open - mecz finałowy (do 18:00)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej Gibraltar Open - mecz finałowy (do 22:00)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 11.03:

 

16:00 PS      MAGAZYN FORTUNA 1. LIGI
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Chemik Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów
19:00 PSE    TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - mecze 3. rundy gry pojedynczej (do 23:00)
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów
23:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - mecze 3. rundy gry pojedynczej (do 07:00!)

 

Wtorek, 12.03:

 

15:20 PS   BIATLON: Mistrzostwa Świata w Östersund - bieg indywidualny kobiet
15:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz 1/8 finału: Olympique Lyon - AFC Ajax
17:45 PS      PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Odra Opole - Jagiellonia Białystok
17:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz 1/8 finału: FC Barcelona - Hertha Berlin BSC
19:00 PSE    TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - mecz 3. rundy gry pojedynczej
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Juventus FC - Atletico Madryt (+ studio od 18:00 i 23:00)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Manchester City FC - FC Schalke 04 Gelsenkirchen (+ wstęp od 20:15)

21:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - mecze 3. rundy gry pojedynczej (do 05:00!)
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI MISTRZÓW

 

Środa, 13.03:

 

13:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz 1/8 finału: FC Midtjylland - Manchester United FC
16:10 PSE    BIATLON: Mistrzostwa Świata w Östersund - bieg indywidualny mężczyzn
17:45 PS      PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Raków Częstochowa - Legia Warszawa
17:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz 1/8 finału: Chelsea FC - Montpellier HSC
18:30 PSN   PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: AFC Ajax - PEC Zwolle
20:30 PS      TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - mecze 4. rundy gry pojedynczej (do 01:00)
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Liverpool FC (+ studio od 18:00 i 23:00)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Barcelona - Olympique Lyon (+ wstęp od 20:15)
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI MISTRZÓW

 

Czwartek, 14.03:

 

02:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - mecze 4. rundy gry pojedynczej (do 06:00)
16:00 PS      PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica
17:10 PSE    BIATLON: Mistrzostwa Świata w Östersund - pojedyncza sztafeta mieszana
18:30 PS      7. STREFA
18:45 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Salzburg - SSC Napoli (+ studio od 18:00)
18:45 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: Dynamo Kijów - Chelsea FC
18:45 PSP3 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: FK Krasnodar - Valencia CF

20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: 1. liga
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: Inter Mediolan - Eintracht Frankfurt (+ studio od 23:00)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: Arsenal FC - Stade Rennais
20:50 PSP3 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: Villarreal CF - FC Zenit
20:50 PSP4 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: Slavia Praga - Sevilla FC
20:50 PSP5 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz fazy grupowej: SL Benfica - Dinamo Zagrzeb

21:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - 1. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI EUROPY

 

Piątek, 15.03:

 

03:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - 2. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
12:00 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - losowanie par ćwierćfinałowych
13:00 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - losowanie par ćwierćfinałowych

17:30 PSE    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów
17:45 PSN    PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS Tychy - PGE FKS Stal Mielec
19:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 23:00)
20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: MKS Będzin - Chemik Bydgoszcz

21:00 PSN    WYŚCIGI SAMOCHODOWE: FIA World Endurance Championship w Sebring (do 23:00)

23:00 PS       TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - mecz półfinałowy gry podwójnej
23:30 PS   WYŚCIGI SAMOCHODOWE: FIA World Endurance Championship w Sebring (do 05:30!)

 

Sobota, 16.03:

 

12:30 PS      KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Polpharma Starogard Gdański - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
13:05 PS   BIATLON: Mistrzostwa Świata w Östersund - sztafeta kobiet
14:45 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
16:20 PS   BIATLON: Mistrzostwa Świata w Östersund - sztafeta mężczyzn
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk
18:00 PSN    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Vero Volley Monza - Emma Villas Siena
18:30 PSF    SPORTY WALKI: Gala FEN 24 w Warszawie - walka: Arkadiusz Wrzosek - Patrick Schmid (do 20:00)
18:45 PSE    TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - mecze półfinałowe gry pojedynczej (do 00:00)
20:00 PS      SPORTY WALKI: Gala FEN 24 w Warszawie - walka: Arkadiusz Wrzosek - Patrick Schmid (do 00:00) (również w Super Polsacie!)
20:30 PSN    SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police
21:00 PSF    SPORTY WALKI: UFC Fight Night: Till vs. Masvidal - waga półśrednia: Darren Till - Jorge Masvidal (do 00:00)

 

Niedziela, 17.03:

 

01:00 PS       TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - mecz finałowy gry podwójnej

01:00 PSN    SNOWBOARD: Zawody Pucharu Świata w Quebecku - big air

11:00 PS       CAFE FUTBOL
12:10 PSN    PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: VVV-Venlo - PSV Eindhoven
12:30 PS      KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: GTK Gliwice - Arka Gdynia
14:25 PSN    PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: AZ Alkmaar - AFC Ajax
13:05 PSE    BIATLON: Mistrzostwa Świata w Östersund - bieg kobiet ze startu wspólnego
14:45 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Aluron Virtu Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn (również w Super Polsacie!)
15:50 PSE    BIATLON: Mistrzostwa Świata w Östersund - bieg mężczyzn ze startu wspólnego
17:30 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: E.Leclerc Radomka Radom - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
17:45 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18:00 PSN    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Azimut Leo Shoes Modena - Itas Trentino
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel
23:00 PSN    NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Quebecku - big air
23:30 PS      TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - mecz finałowy gry pojedynczej
23:55 PSE    PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: Atlanta United FC - Philadelphia Union

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 11.03:

 

02:00 TENIS: Turniej WTA w Indian Wells - mecz 3. rundy gry pojedynczej
17:45 HOKEJ: Polska Hokej Liga - mecz półfinałowy fazy play-off: Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia
20:30 4-4-2
21:30 SPORTOWY WIECZÓR
22:00 GOL EKSTRA
23:30 TENIS: Turniej WTA w Indian Wells - mecz 4. rundy gry pojedynczej

 

Wtorek, 12.03:

 

02:00 TENIS: Turniej WTA w Indian Wells - mecz 4. rundy gry pojedynczej
13:10 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Drammen - biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
17:00 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer (+ studio od 16:15 i 19:00) (również w TVP1!)
19:55 HOKEJ: Polska Hokej Liga - mecz półfinałowy fazy play-off: GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 13.03:

 

00:00 HOKEJ: NHL - mecz: Pittsburgh Penguins - Washington Capitals
20:55 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Bayern Monachium - Liverpool FC (+ studio od 19:30) (mecz również w TVP1!)
22:55 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - skróty (również w TVP1!)

 

Czwartek, 14.03:

 

02:00 TENIS: Turniej WTA w Indian Wells - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
17:00 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Trondheim (+ studio od 16:15 i 19:00) (również w TVP1!)
19:50 HOKEJ: Polska Hokej Liga - mecz półfinałowy fazy play-off: Comarch Cracovia - Tauron KH GKS Katowice
22:30 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 15.03:

 

01:00 TENIS: Turniej WTA w Indian Wells - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
17:30 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: PGNiG Superliga Kobiet - mecz: MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin
19:45 HOKEJ: Polska Hokej Liga - mecz półfinałowy fazy play-off: TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy
22:30 SPORTOWY WIECZÓR
23:15 RING TVP SPORT

 

Sobota, 16.03:

 

02:00 BOKS: Gala w Filadelfii - waga średnia: Gabriel Rosado - Maciej Sulęcki; waga lekka: Katie Taylor - Rose Volante, waga superpiórkowa: Tevin Farmer - Jono Carroll (+ studio od 01:15) (do 05:00) (również w TVP1!)
05:00 TENIS: Turniej WTA w Indian Wells - mecz półfinałowy gry pojedynczej
07:40 BIEGI NARCIARSKIE: Ski Classics - Birkebeinerrennet (do 08:30)
09:25 BIEGI NARCIARSKIE: Ski Classics - Birkebeinerrennet (do 11:00)
11:00 STAN FUTBOLU
12:00 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem (+ studio od 11:50) (do 12:15)
12:10 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Mistrzostwa Świata w Chinach - losowanie fazy grupowej (do 12:50)
12:50 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem (do 14:25)
14:25 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Falun - biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
17:00 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Vikersund (+ studio od 16:20) (również w TVP1!)

21:00 SPORTY WALKI: Gala King of Kings w Wilnie (do 23:00)
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Niedziela, 17.03:

 

00:00 HOKEJ: NHL - mecz: Tampa Bay Lightning - Washington Capitals

07:00 FORMUŁA 1: Grand Prix Australii (od 45. minuty!) (+ studio od 06:00)
12:00 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem (+ studio od 11:50)
13:00 TVP3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga - mecz: Znicz Pruszków - Radomiak Radom
17:00 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Vikersund (+ studio od 16:05)
19:20 HOKEJ: Polska Hokej Liga - mecz półfinałowy fazy play-off: Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia
21:00 TENIS: Turniej WTA w Indian Wells - mecz finałowy gry pojedynczej
23:10 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 11.03:

 

20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH
21:00 nS+   KONTRATAK - magazyn PGNiG Superligi

 

Wtorek, 12.03:

 

16:55 C+S2 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Dinamo Moskwa - Cuicine Lube Civitanova
18:55 C+S   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz ćwierćfinałowy: Allianz MTV Stuttgart - Igor Gorgonzola Novara

 

Środa, 13.03:

 

16:55 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz ćwierćfinałowy: Dinamo Moskwa - VakifBank Stambuł
17:55 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Trefl Gdańsk - Zenit Kazań (+ wstęp od 17:30)
18:25 C+S2 SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz ćwierćfinałowy: Savino Del Benne Scandicci - Fenerbahce Opet Stambuł
20:10 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: KS Azoty-Puławy - PGE Vive Kielce (+ wstęp od 20:00)
20:25 C+S   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz ćwierćfinałowy: Imoco Volley Conegliano - Eczacibasi VitrA Stambuł (również w

Canal+ Now!)

 

Czwartek, 14.03:

 

02:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Houston Rockets - Golden State Warriors
09:00 C+S   GOLF: European Tour - Kenya Open - 1. runda (do 11:00)
13:00 C+S   GOLF: European Tour - Kenya Open - 1. runda (do 16:00)
17:55 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: PGE Skra Bełchatów - Zenit Sankt Petersburg (+ wstęp od 17:30)
20:25 C+S2 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chaumont VB - Sir Colussi Sicoma Perugia (również w nSport+!)
20:30 C+S   MAGAZYN LIGI MISTRZÓW CEV

 

Piątek, 15.03:

 

09:00 C+S   GOLF: European Tour - Kenya Open - 2. runda (do 11:00)
13:00 C+S   GOLF: European Tour - Kenya Open - 2. runda (do 16:00)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Górnik Zabrze (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - UD Levante
21:00 nS+   KONTRATAK - magazyn PGNiG Superligi

 

Sobota, 16.03:

 

00:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Detroit Pistons - Los Angeles Lakers
10:00 C+N   GOLF: European Tour - Kenya Open - 3. runda (do 15:00)
13:25 C+S2 RUGBY: Puchar Sześciu Narodów - mecz: Włochy - Francja
15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - RB Lipsk
15:25 nS+   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Korona Kielce (+ wstęp od 15:10)
15:40 C+N   RUGBY: Puchar Sześciu Narodów - mecz: Walia - Irlandia
16:10 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - Celta Vigo (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk (+ wstęp od 17:30)
17:55 C+N   RUGBY: Puchar Sześciu Narodów - mecz: Anglia - Szkocja
18:25 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Hertha Berlin BSC - Borussia Dortmund (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - Atletico Madryt
18:25 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: Górnik Zabrze - Chrobry Głogów (+ wstęp od 18:15)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (+ wstęp od 20:10) (mecz w technologii 4K w Canal+ 4K!)
20:25 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz: Bosca San Bernardo Cuneo - Imoco Volley Conegliano
22:30 C+S   LIGA+

 

Niedziela, 17.03:

 

01:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors
10:00 C+  GOLF: European Tour - Kenya Open - finał (do 15:00)
11:00 C+S   PIŁKA Z GÓRY
11:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - Real Valladolid (również w nSport+!)
15:10 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Fulham FC - Liverpool FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
15:25 C+     PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia (+ wstęp od 15:10)
15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Miedź Legnica (+ wstęp od 15:10)
17:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Everton FC - Chelsea FC
17:55 C+     PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Cracovia (+ wstęp od 17:30) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
18:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - Getafe CF
20:00 C+     LIGA+ EXTRA
20:30 C+S2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers
21:30 C+S   LIGA+ EXTRA: Dogrywka

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 11.03:

 

20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Roma - Empoli FC
20:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Fortuna Düsseldorf - Eintracht Frankfurt (również w Eleven Sports 4!)
21:00 ES1 #ELEVENF1

 

Środa, 12.03:

 

07:10 ES1 FORMULA 1 SEASON LAUNCH (do 08:00)

 

Piątek, 14.03:

 

01:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Australii - 1. sesja treningowa (+ studio od 01:30 i 03:30)
05:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Australii - 2. sesja treningowa (+ studio od 05:30 i 07:30)
18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: FC Heidenheim - FC Union Berlin (również w Eleven Sports 4!)
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - SC Freiburg (również w Eleven Sports 4!)
20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Cagliaru Calcio - ACF Fiorentina

 

Sobota, 15.03:

 

03:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Australii - 3. sesja treningowa (+ studio od 03:30 i 05:00)
06:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Australii - sesja kwalifikacyjna (+ studio od 06:00 i 08:15)
12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Huesca - CD Alaves
12:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Hamburger SV - SV Darmstadt 98
13:10 ES3 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz ćwierćfinałowy: Watford FC - Crystal Palace FC
13:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Leeds United AFC - Sheffield United FC
14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Sassuolo Calcio - UC Sampdoria (również w Eleven Sports 4!)
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: VfL Wolfsburg - Fortuna Düsseldorf
15:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: VfB Stuttgart - TSG 1899 Hoffenheim
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SPAL 2013 - AS Roma (również w Eleven Sports 4!)
18:15 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz ćwierćfinałowy: Swansea City AFC - Manchester City FC (+ studio od 17:30)
20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Torino FC - Bologna FC
20:40 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Leganes - Girona FC (również w Eleven Sports 4!)
20:50 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz ćwierćfinałowy: Wolverhampton Wanderers FC - Manchester United FC (+ studio od 20:15)
23:00 ES1 ELEVEN GOL LIVE

 

Niedziela, 16.03:

 

04:30 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Australii - parada kierowców
06:05 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Australii (+ studio od 05:10 i 08:15)
12:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - Juventus FC
13:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Bayer 04 Leverkusen - Werder Brema
13:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: MSV Duisburg - 1. FC Köln
14:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Atalanta BC - Chievo Werona (+ studio od 14:30)
14:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz: Millwall FC - Brighton & Hove Albion FC
15:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - FC Norymberga
16:10 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - Sevilla FC
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05 (+ studio od 17:00)
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Udinese Calcio
18:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - Rayo Vallecano (również w Eleven Sports 4!)
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - Inter Mediolan (+ studio od 20:00 i 22:30)
20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - FC Barcelona (również w Eleven Sports 4!)
22:50 ES1 ELEVEN GOL LIVE

 

SportKlub:

Spoiler

 

Poniedziałek, 11.03:

 

17:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Türk Telekom - Anadolu Efes
20:00 FUTSAL: Ekstraklasa - mecz: Red Devils Chojnice - MKS Pogoń '04 Szczecin

 

Wtorek, 12.03:

 

17:15 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga SEHA - mecz: RK Izvidač - HC Vardar
20:15 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga SEHA - mecz: HC Metalurg AD Skopje - HC Vojvodina Nowy Sad

 

Środa, 13.03:

 

17:30 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga SEHA - mecz: HC Nexe - HC Mieszkow Brześć
19:15 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga SEHA - mecz: HC PPD Zagrzeb - Tatran Presov

 

Czwartek, 14.03:

 

19:00 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: TSV Hannover-Burgdorf - SG Flensburg-Handewitt

 

Sobota, 16.03:

 

11:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Bahcesehir Koleji - Türk Telekom
15:00 KOSZYKÓWKA KOBIET: Energa Basket Liga Kobiet - mecz: 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź
18:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Anadolu Efes - Arel Üniversitesi Büyükcekmece

 

Niedziela, 17.03:

 

12:30 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: UCAM Murcia CB - Tecnyconta Zaragoza
15:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - Mitteldeutscher BC
18:00 FUTSAL: Ekstraklasa - mecz: Gatta Active Zduńska Wola - Clearex Chorzów

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 14.03:

 

18:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The Players Championship - 1. runda (do 00:00)

 

Piątek, 15.03:

 

18:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The Players Championship - 2. runda (do 00:00)

 

Sobota, 16.03:

 

17:30 FGHTBOX SPORTY WALKI: King of Kings Heroes Series w Wilnie (do 22:00)
19:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The Players Championship - 3. runda (do 00:00)

 

Niedziela, 17.03:

 

18:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The Players Championship - finał (do 23:00)
20:30 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - wyścig w Fontanie (do 00:05)

 

Edytowane przez bart18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę "Cafe Futbol" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I  Eleven F1 w czwartek o 21. Wydaje mi się że widziałem info na ich twitterze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to wydanie magazynu chyba nie będzie "na żywo", tylko jako "premiera" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 15.03:


17:30 PSE    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów
17:45 PSN   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS Tychy - PGE FKS Stal Mielec
19:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - 3. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
20:30 PSE    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: MKS Będzin - Chemik Bydgoszcz

21:00 PSN   WYŚCIGI SAMOCHODOWE: FIA World Endurance Championship w Sebring (do 23:00)
21:30 PS      TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - 4. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
23:30 PS   WYŚCIGI SAMOCHODOWE: FIA World Endurance Championship w Sebring (do 05:30!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×