Skocz do zawartości

Formuła 1 Sat Kurier Cup 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Nie to miałem na myśli. Punkty byłyby zdobywane zgodnie z punktacją typowania, ale ich suma (dwuosobowy team) byłaby przypisywana na konto drużyny - teamu. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wprowadzić to teraz. Trzeba by tylko znaleźć osoby do drużyny ew. zrobić losowanie. Skoro typujących jest 16, to może powstać 8 ekip. Nazwy mogą być właściwe (takie jak teamów) albo własne. Najlepiej przeprowadzić losowanie. Można wziąć pod uwagę: Mercedesa, Ferrari, Red Bulla, Haasa, Alfa Romeo, Williamsa, Toro Rosso i Renault. Można ewentualnie dodać McLarena czy Racing Point na czyjeś miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie bez sensu (bez obrazy). To nic nie da - tylko zbędny dodatkowy bałagan. Po co mi dolosowany partner zespołowy? Tu od lat gramy każdy na swoje konto i wystarczy. Dodatkowa klasyfikacja drużynowa niepotrzebnie wydłuży tylko pracę @fan tv i zabałagani post z wynikami. Osobiście głosuję przeciw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PLQba napisał:

Nie to miałem na myśli. Punkty byłyby zdobywane zgodnie z punktacją typowania, ale ich suma (dwuosobowy team) byłaby przypisywana na konto drużyny - teamu. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wprowadzić to teraz. Trzeba by tylko znaleźć osoby do drużyny ew. zrobić losowanie. Skoro typujących jest 16, to może powstać 8 ekip. Nazwy mogą być właściwe (takie jak teamów) albo własne. Najlepiej przeprowadzić losowanie. Można wziąć pod uwagę: Mercedesa, Ferrari, Red Bulla, Haasa, Alfa Romeo, Williamsa, Toro Rosso i Renault. Można ewentualnie dodać McLarena czy Racing Point na czyjeś miejsce.

Całkiem ciekawe rozwiązanie, ale to może być dla obecnego prowadzącego, jak i jego następców w przyszłych latach trochę skomplikowane, ale jakby co, to jestem za. :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się podjąć tego zadania i wysyłać wyniki do prowadzącego za pośrednictwem wiadomości. Unikniemy bałaganu, a jeszcze lepiej będzie zrobić ankietę - referendum. Proszę wziąć udział i zagłosować za interesującym Was rozwiązaniem:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeRK7r2OEfow2pw1q2iPGfK7k98oIyz0IqjCLwfl9r0JzObLQ/viewform

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego, jak punkty miały być zgodnie z tutejszą punktacją ale później przeliczane na punktację obowiązującą w wyścigach. I co z osobami, które będą ewentualnie dołączać w trakcie sezonu i będzie nieparzysta ilość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zostało przeze mnie dokładnie opisane i odnośnie punktacji nie mam już nic do dodania. Na dniach przedstawię wyniki głosowania nad moim pomysłem, a osoby dołączające w trakcie sezonu będą dokooptowane w miarę możliwości. Charakter klasyfikacji byłby bardziej zabawowy. W głosowaniu wypowie się większość stawki i powinno być wiążące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażę to na przykładzie Grand Prix Australii. Mam nadzieję, że wątpliwości zostały rozwiane i moje wyjaśnienie jest satysfakcjonujące.
GP Australii - wyniki:

1.breaking                23 pkt

2.iko                               15 pkt

   PLQba                         15 pkt

4.luka96                                       13 pkt

5.neo_patryk                                12 pkt

6.bronek                                       10 pkt

7.TOMASZ OLSZEWSKI              9 pkt

   fan tv                                           9 pkt

   MartinFC                                     9 pkt

10.irek6311                                   8 pkt

Pkt do klasyfikacji drużynowej/konstruktorów:
25 - breaking
18 - iko, PLQba
15 - brak (dwóch ex aequo na II miejscu)
12 - luka96
10 - neo_patryk
8 - bronek
6 - TOMASZ OLSZEWSKI, fan tv, MartinFC
4 - brak (trzech ex aequo na VII miejscu)
2 - brak (trzech ex aequo na VII miejscu)
1 - irek6311

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki głosowania dot. klasyfikacji drużynowej. Zagłosowało 11 uczestników i aż ośmiu było za. Wobec tego dokonałem losowania par kierowców oraz teamów, na co zgodę wyraził prowadzący @fan tv. Startujemy od GP Bahrajnu i zapunktuje czołowa dziesiątka (25-18-15-12-10-8-6-4-2-1 pkt).
2e6hqv4.jpg

1 ) Haas: rrafi - fillion; 
2 ) Ferrari: PLQba - irek6311;
3 ) Williams: bronek - TOMASZ OLSZEWSKI;
4 ) Mercedes: fan tv - aro;
5 ) Red Bull: neo_patryk - luka96;
6 ) Alfa Romeo: andi12 - MartinFC;
7 ) Renault: michal6005 - iko;
8 ) Toro Rosso: breaking - SatExpert  

Lista rezerwowa: McLaren, Racing Point.
Losowanie odbyło się za pomocą “List Randomizer” random.org.
Wyniki i zrzuty ekranu są dostępne u mnie.
W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszam do kontaktu ze mną na priv.
  Proszę pisać śmiało.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

GP Bahrajnu

 

1. Leclerc

2. Vettel

3. Hamilton

4. Bottas

5. Verstappen

6. Magnussen

7. Sainz

8. Raikkonen

9. Norris

10. Ricciardo

 

Kubica 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...