Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby 1 stycznia miała ruszyć nowa odslona nc+go? W tym dniu na fb canal+ sport bedzie organizowany konkurs z nagrodą w postaci  rocznej subskrypcji z kanalami sportowymi i filmowymi w nc+go. Z tego co sie  orientuje to nc+ go jest bezplatne dla abonentow i niedostepne dla pozostałych

https://www.facebook.com/124102157639161/posts/2637507746298577/?app=fbl

https://media2.pl/media/159433-Sportowe-kanaly-Canalplus-odkodowane-w-Nowy-Rok-6-meczow-na-zywo-konkurs-z-rocznym-abonamentem-online.html

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi nagroda rok meczów za free na kompach lub telefonach?.

Ja rozumiem, że są tacy których pasjonuje taki sposób oglądania, ale nie ma on nic wspólnego z normalnością, że już  nie wspomnę iż bez trudu znajdę lepsze streamy niż przekazy C+ z neta.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Jeżeli dojdzie do podmiany na MyCanal/ Canal+ Go co jest właściwie pewne po za datą, to będzie 4k na Samsungu i Apple Tv, chyba że coś jeszcze się zmieni do tego czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem.

 

  1. W ramach jednej Umowy Abonent może zarejestrować u Dostawcy usług do 4 (czterech) Sprzętów własnych Abonenta, na których będzie korzystał z usługi nc+ GO.
  2. W ramach jednej Umowy Abonent może korzystać z usługi nc+ GO maksymalnie na dwóch Sprzętach własnych jednocześnie.

 

 

Edytowane przez szunaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2019 o 23:33, rotalplus napisał:

Jakby o playera chodziło to by to wyraźnie napisali. Na fb pada nazwa nc+ go a na pozostałych serwisach nie pada żadna nazwa serwisu

Przed chwilą podczas meczu potwierdzili, że w tym konkursie chodzi o nc+GO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...