Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie premiery na kwiecień są jak na razie w głównym Canal+, a nie rozbite na C+, C+ Film, Family itd rozpiska jest w temacie praw premium :).

A we Francji pakiet MyCanal za 19,90 euro zawiera właśnie Canal+/Canal+  Decale (czyli nasze +1), inny osobny pakiet za taką samę kasę to Canal+ Cinema/Series/Sport/Family itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na vodnews.pl, które pierwsze podało wiadomość o nowym serwisie w PL jest "Aplikacja nc+GO zostanie zastąpiona serwisem MyCanal".

Oraz "Wejście platformy ma być poprzedzeniem nowych prac nad dekoderem Player+BOX, który miałby ostatecznie zakończyć współpracę z Playerem/TVN" choć sam nie rozumiem co autor tutaj miał na myśli :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na tą ofertę mycanal we francji i taka refleksja mnie naszła że większość ludzi ma internet  który spokojnie pociągnie Full HD ciekawe czy kiedyś zamiast dekodera dostaniemy umowę na 2 letni dostęp do wszystkich kanałów oferowanych przez operatora satelitarnego ale przez aplikacje IPTV taka opcja on the go tylko bez dekodera . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że mycanal będzie jeszcze w tym roku w Polsce

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2019/03/06/mycanal-w-polsce-canal-plus-streaming/

Piotr Kaniowski, kierownik ds. PR korporacyjnego, technologii i ofert w nc+ potwierdził tę informację w rozmowie z redakcją VODnews. Nie podał jednak daty wprowadzenia usługi ani jej szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 NC+GO ma być zastąpione myCanal+ ,  to czy limit godzinowy nadal będzie?  ;)

Edit:

Jeśli chodzi  o mnie to ja ze 100 godzin zużywam może 5 godzin w miesiącu. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kingofsouth napisał:

 NC+GO ma być zastąpione myCanal+ ,  to czy limit godzinowy nadal będzie?  ;)

Edit:

Jeśli chodzi  o mnie to ja ze 100 godzin zużywam może 5 godzin w miesiącu. 


Dobre pytanie dla abonentów pewnie jedyną zmianą będzie zmiana adresu i szaty graficznej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealne rozwiązanie Multiroom. Jak dla mnie. W salonie telewizor z modułem i sygnał VIA sat, a w sypialni gdzie tv oglądam sporadycznie właśnie przez apke VIA android tv. I można się pożegnać że spliterem i ferdkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...