Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 
Gdzie w tym wszystkim interes operatora? To tak, jak marzenia o pakietach z wybranymi przez nas kanałami, a nie całą sieczką za którą płacimy, a nie oglądamy. Płacimy, bo nie ma innego wyjścia.


Nie ma interesu operatora bo nie ma operatora kupujesz te kanały które chcesz wtedy kiedy je oglądasz Ty sam jesteś swoim”operatorem” i to jest plus w sytuacji w której ktoś nie potrzebuje multiroom-u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Pozostaje tylko mieć nadzieję że większość serwisów typu Fox Play zostanie uwolniona i dojdą nowe np. Discovery itd. jak to ma miejsce w cywilizowanych krajach, wtedy będzie coś sobie można stworzyć samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bugmenot napisał:

@Pawel no na pewno jest "różowiej" niż jakbym miał kupować Comfort+ żeby np. mieć Ale Kino, Familijny HD dla Polsatów Sport i jeszcze kartę do MTV i tuner, który to obsłuży, albo mieć trzy osobne... :).

Polsaty Sport można mieć już w Rodzinnym HD.Ale to szczegół. Mnie oferta Netii nie przekonuje, a jeśli do tego dodamy niezbyt pochlebne opinie o jakości obrazu to jest to ostatni operator z którym podpisałbym jakąkolwiek umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox Play raczej nie będzie uwolnione. Jest to pakiet uzupełniający kanał TV i oferowany operatorom, podobnie jak Paramount Play i inne.

Piszecie, że wszystko da się znaleźć w VOD, co oczywiście nie jest prawdą. Pomijając serwisy jak Netflix, HBO Go i Prime Video, to VOD wychodzi znacznie drożej od standardowej TV. Fox kosztuje 20, AXN 10, Nat Geo 10, Paramount 10, a to tylko cztery serwisy, a gdzie reszta? Nie wspomnę już o tym, że te serwisy nie są wszędzie dostępne. Wolę jednak kablówkę, a Netflix jako dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel Mój błąd, ale na dobrą sprawę w Polsacie musiałbym kupić ten pakiet za 60 zł, jakkolwiek sie nazywa, bo na Polsat Sport News są też interesujące mnie transmisje, a w niższych go nie ma. I do tego 100 kanałów, których po nic nie potrzebuje :). I to nieźle podsumowuje to o co mi chodziło, 40 zł dopłaty i kilkadziesiąt kanałów więcej, a zależałoby mi na jednym.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop.Ale nie każdy chce zastąpić to serwisami VOD a zwyczajnie wybrać to co najlepsze bez konieczności uwiązania się umową z operatorem,który następnie wciska mi perełki jak Kuchnia+ itp ...których ja zwyczajnie nie chcę nawet mieć w tv.

Zawsze będzie coś czego nie obejrzy się,ale i będą rzeczy będące w moim tv miesiące przed HBO,Canal+...

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że fajnie chcą postąpić robiąc coś na kształt Netflix i sobie z nim walczyć o względy abonentów ale powinni też uruchomić nc+go z pełną ofertą TV i bez limitu godzin powiedzmy za 10 do 15 zł miesięcznie typu NC+ MULTIROOM MOBILE. 

Edytowane przez ADUSIEK XPS 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bugmenot napisał:

@Pawel Mój błąd, ale na dobrą sprawę w Polsacie musiałbym kupić ten pakiet za 60 zł, jakkolwiek sie nazywa, bo na Polsat Sport News są też interesujące mnie transmisje, a w niższych go nie ma. I do tego 100 kanałów, których po nic nie potrzebuje :). I to nieźle podsumowuje to o co mi chodziło, 40 zł dopłaty i kilkadziesiąt kanałów więcej, a zależałoby mi na jednym.

W tej sytuacji chyba najlepszym rozwiązaniem jeat pakiet Ipla Sport za 20zł miesięcznie.  Tam jest dostęp do wszystkich sportowych Polsatu (nie licząc Premium) + Eurosporty i kilka dodatkowych. Razem 12 kanałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te moje rozważania są teoretyczne bo i tak płacę za UPC gdzie mam o 80 kanałów za dużo.

Ale gdyby iPlę dało się cywilizowanie podpiąć pod live channels w Androidzie, albo chociaż był plugin Kodi tak żeby mieć np. zestaw WP Pilot (który takowy ma) + iPla to bym z tego korzystał, ale niestety nie da rady, a jednak przełączanie się między aplikacjami zamiast normalnego skakania po kanałach jest u[beep]liwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że fajnie chcą postąpić robiąc coś na kształt Netflix i sobie z nim walczyć o względy abonentów ale powinni też uruchomić nc+go z pełną ofertą TV i bez limitu godzin powiedzmy za 10 do 15 zł miesięcznie typu NC+ MULTIROOM MOBILE. 
Ale nc+ nie robi nic na kształt Netflixa. Będzie to co w Playerze od nc+, tylko inaczej opakowane.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawna dyskusja jak pragnę zdrowia.

Ci co tu piszą o wybieraniu sobie pasujących im kanałów lub pakietów w necie i negują linearną TV z jej pakietami itp.itd ( często bzdurnymi to fakt ) chyba nie mają rodzin i nie wiedzą co to jest rodzinne życie.

Jakbym chciał każdemu w famili (4 osoby) zapewnić to co mu pasuje korzystając z VOD czy wymarzonej pakietyzacji wybranych kanałów to w 200 zł bym się nie zmieścił.

A teraz mam NC+ za 83 Zeta + Netflix.

Nie wspomnę o tym iż streamy w życiu nie sprawdzą się w domowym rodzinnym życiu.

O oglądaniu codziennym na monitorze czy tablecie też nie wspomnę bo to jest masochizm.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tracer10 napisał:

Nie wspomnę o tym iż streamy w życiu nie sprawdzą się w domowym rodzinnym życiu.

O oglądaniu codziennym na monitorze czy tablecie też nie wspomnę bo to jest masochizm.

 

Dlatego w tym temacie wielokrotnie poruszano temat aplikacji na Smart TV. Wtedy sprawdza się to doskonale w domowym życiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, tracer10 napisał:

Zabawna dyskusja jak pragnę zdrowia.

Ci co tu piszą o wybieraniu sobie pasujących im kanałów lub pakietów w necie i negują linearną TV z jej pakietami itp.itd ( często bzdurnymi to fakt ) chyba nie mają rodzin i nie wiedzą co to jest rodzinne życie.

Jakbym chciał każdemu w famili (4 osoby) zapewnić to co mu pasuje korzystając z VOD czy wymarzonej pakietyzacji wybranych kanałów to w 200 zł bym się nie zmieścił.

A teraz mam NC+ za 83 Zeta + Netflix.

Nie wspomnę o tym iż streamy w życiu nie sprawdzą się w domowym rodzinnym życiu.

O oglądaniu codziennym na monitorze czy tablecie też nie wspomnę bo to jest masochizm.

Wręcz przeciwnie.U mnie w domu włącza się tylko streamy,na żywo tylko sport i wiadomości.Cenimy sobie swój czas i nie skaczemy po kanałach wypełnionych reklamami jak mogę z miejsca włączyć coś co chcę obejrzeć..

Tv to u nas tylko dodatek a nie cel życia i centrum rozrywki domowej.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tracer10 napisał:

Zabawna dyskusja jak pragnę zdrowia.

Ci co tu piszą o wybieraniu sobie pasujących im kanałów lub pakietów w necie i negują linearną TV z jej pakietami itp.itd ( często bzdurnymi to fakt ) chyba nie mają rodzin i nie wiedzą co to jest rodzinne życie.

Jakbym chciał każdemu w famili (4 osoby) zapewnić to co mu pasuje korzystając z VOD czy wymarzonej pakietyzacji wybranych kanałów to w 200 zł bym się nie zmieścił.

A teraz mam NC+ za 83 Zeta + Netflix.

Nie wspomnę o tym iż streamy w życiu nie sprawdzą się w domowym rodzinnym życiu.

O oglądaniu codziennym na monitorze czy tablecie też nie wspomnę bo to jest masochizm.

 

Współczuje spędzania życia przed telewizorem z treścią przepełnioną [beep]ylionem reklam, powtórek, miałkich wyreżyserowanych programów itd. Nie będę się powtarzał, bo wpis Umka doskonale wyjaśnił sprawę. W przypadku wszelakiego VOD, włączam co chcę i kiedy chcę, a przede wszystkim gdzie chcę; bo nie jestem przywiązany do jednego konkretnego miejsca z dostępem do wykupionej TV. Stopuję, cofam, przewijam. Na żywo jedynie sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon: W streamie masz od ręki to co oferuje nadawca. Przy nagrywarce musisz wybrane pozycje nagrać. Miałem niedawno przypadek, że zapomniałem ustawić nagrywania premiery filmowej w C+ a powtórka była dopiero po 2 tygodniach. W streamie możesz sobie emisje włączać kiedy chcesz a nie kiedy pozwoli Ci łaskawie obejrzeć nadawca satelitarny. Inny częsty u mnie przypadek to zapchanie dysku i konieczność usuwania nagrań. W streamie tego nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



 
Współczuje spędzania życia przed telewizorem z treścią przepełnioną [beep]ylionem reklam, powtórek, miałkich wyreżyserowanych programów itd.

Widocznie nie umiesz korzystać z telewizji linearnej. Jak się chce zawsze można znaleźć coś interesującego. Reklamy przewija się na nagrywarce.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja po co komu streaming to jest na zasadzie po co komu telefon komórkowy skoro są budki telefoniczne, po co komu mp3 skoro są płyty itp.

 

Ciągle to przechodzimy i zawsze znajdzie się grono niezadowolonych, a wynik i tak jest z góry przesądzony, większość już zadecydowała i to nawet w Polsce co pokazują wyniki oglądalności "hitów" w rodzaju "Nielegalnych", "Szóstki", "Big Brothera" i innych ;).

Dodatkowo po wielu sytych latach ostro spada wypełnienie bloków reklamowych w głównych stacjach.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot, ok 8 mln TV tradycyjnej kontra ok 0,5 mln abonentów Netflixa. Masz racje, ludzie zdecydowali

 

 

 

Ja nie jestem przeciwko streamingowi, sam abonuje. Denerwuje mnie tylko zaklinanie rzeczywistości. Streaming jest dobry, ale nie jest to rozwiązanie, które wszystkim pasuje i musicie to zrozumieć. Pokazałem wyliczenia, gdzie 4 bardzo przeciętne serwisy VOD kosztują tyle, co ponad 150 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie marnuję.Włączam co mnie interesuje,oglądam..wyłączam.A Ty mówisz:zawsze można znaleść coś interesującego....Czyli skaczesz po kanałach i szukasz.Też kiedyś szukałem i tv grał bez sensu cale dnie.

Szczęśliwie znalazłem nowe zainteresowania i nawet YT mi zapewni więcej niż te kanały emitujące papkę w koło:)

@Pawop

Już kiedyś pisałem.Streaminig vs linearna tv vs czas jaki obie wersje istnieją...pogadamy za 30 lat?

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, umek napisał:

Ja nie marnuję.Włączam co mnie interesuje,oglądam..wyłączam.A Ty mówisz:zawsze można znaleść coś interesującego....Czyli skaczesz po kanałach i szukasz.Też kiedyś szukałem i tv grał bez sensu cale dnie.

 

O czym Ty piszesz ? Choć jestem zwolennikiem streamingu to ten argument jest bezsensowny. Oglądanie tv tradycyjnej nie oznacza siedzenia i przełączania kanałow. To samo możesz robić w streamingu i klikać i szukać interesującego filmu czy serialu. Masz EPG, gazetę, strone www i możesz wcześniej planować co chcesz oglądać. Potem to ustawiasz do nagrywania i oglądasz z dysku. Ja od wielu dobrych lat nie oglądałem niczego live nie mówiąc o przełączaniu kanałow by znaleźć coś akurat w tym momencie. Tak samo w streamingu wiem co oglądać więc nie siadam i szukam tylko wiem wcześniej co mam jeszcze do obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...