Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba żartujesz. Ogrom rzeczy nie znajdziesz na VOD. Po drugie jak lubisz oglądać na laptopie czy tablecie, to nie mam więcej pytań.


Kto mówi o telefonach tabletach czy laptopach uwalniasz się od umowy z operatorem sat kupujesz rzutnik do rzutnika podpinasz android tv lub Apple TV i przy założeniu że masz szybki internet to nie potrzebujesz umowy na tv sat gdyby nie multiroom sam bym tak zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wiadomo, że takie usługi streamingowe nie zastąpią MR, ale większości z nas dają nam możliwość korzystania z kanałów o jakich możemy sobie pomarzyć u naszych operatorów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, _Artek_ napisał:

 


Kto mówi o telefonach tabletach czy laptopach uwalniasz się od umowy z operatorem sat kupujesz rzutnik do rzutnika podpinasz android tv lub Apple TV i przy założeniu że masz szybki internet to nie potrzebujesz umowy na tv sat gdyby nie multiroom sam bym tak zrobił.

 

 

Gdzie w tym wszystkim interes operatora? To tak, jak marzenia o pakietach z wybranymi przez nas kanałami, a nie całą sieczką za którą płacimy, a nie oglądamy. Płacimy, bo nie ma innego wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=21084]bugmenot[/mention], chociażby produkcji własnych kanałów dokumentalnych, czy rozrywkowych, sporo seriali, które emitują stacje TV itp.

 

[mention=36324]_Artek_[/mention] , palnąleś głupotę w poprzednim poście i nie za bardzo wiesz jak z tego wybrnąć. Mając umowe z operatorem, też możesz mieć projektor, tylko że to rozwiązanie nie najlepsze, bo do tego trzeba mieć idealne warunki do oglądania, żeby się nie wkurzać.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, śmiechu warte napisał:

 

Gdzie w tym wszystkim interes operatora? To tak, jak marzenia o pakietach z wybranymi przez nas kanałami, a nie całą sieczką za którą płacimy, a nie oglądamy. Płacimy, bo nie ma innego wyjścia.

Za te wybrane przez siebie kanały zapłaciłbyś w sumie więcej niż obecnie za "całą sieczkę". Nie raz była dyskusja na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że operator miałby zysk, ponieważ otworzyłby rynek na nowego typu klienta, który jest gotów zapłacić więcej za bardziej elastyczną formę oglądania TV. Ci którzy nie chcą się wiązać umową na 2 lata idą w... nielegalny streaming. A tak zaproponowaliby lepszą jakość niż teraz, dobra reklama produktu i klienci sami by się znaleźli.

Edytowane przez frankie1905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 
[mention=36324]_Artek_[/mention] , palnąleś głupotę w poprzednim poście i nie za bardzo wiesz jak z tego wybrnąć. Mając umowe z operatorem, też możesz mieć projektor, tylko że to rozwiązanie nie najlepsze, bo do tego trzeba mieć idealne warunki do oglądania, żeby się nie wkurzać.
 
 
 
 
 
 


Tak? Teraz płace za tv 90zl nie licząc dodatkowych subskrybcji ( bez paczki c+)
W player plus można mieć paczkę c+ + eleven za 50zl w pakiecie mam TVN 24 TVN turbo i seriale przed premierą w tv do tego za 15 albo 10zl pakiet sport w ipli i darmowy wp pilot gdzie są kanały naziemne za free wychodzi 60-65zl miesięcznie ale koniec offtopu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na to liczylem ale niestety to nie może się stać ot tak.Oferta streamingowa musi być tak mocna jak jest choćby w USA.A nie jest i nie będzie..

Sport,film u nas są uwiązane w Canal+..owszem jest HBO ale to tylko niektóre wytwórnie.

 

Dodam na marginesie że francuski Canal+ wrzucił kolejną aktualizację MyCanal:)

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop naprawdę trzeba się postarać, żeby nie znaleźć w serwisach VOD tego co jest w TV ;).

 

Bo na ten moment każdy znaczący nadawca ma już swoją kolekcję VOD:

zawartość TVN, kanałów z plusem, Foxów, HBO, National Geographic, BBC itd jest w Playerze,

TVP ma TVP VOD,

iPla to Polsaty, HBO, Paramount itd.

 

 

@Pawel jak pokazuje oferta Netii niekoniecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bugmenot napisał:

@Pawop naprawdę trzeba się postarać, żeby nie znaleźć w serwisach VOD tego co jest w TV ;).

 

Bo na ten moment każdy znaczący nadawca ma już swoją kolekcję VOD:

zawartość TVN, kanałów z plusem, Foxów, HBO, National Geographic, BBC itd jest w Playerze,

TVP ma TVP VOD,

iPla to Polsaty, HBO, Paramount itd.

 

 

@Pawel jak pokazuje oferta Netii niekoniecznie.

 

Bywały filmy na antenie Canal+, których nie było potem w C+ Vod. 

Programów np z HGTV też nie ma. Kuchnia+ to samo - część pozycji jest, ale nie wszystkie. 

Także twój argument jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GrubyBubu

Taką, że jak chce np. TVNy to płacę za pakiet z TVNami, jak chce kanały muzyczne to mam pakiet od tego, jak sport to też, seriale, dokumenty itd podobnie ;).

 

@Pawel

A co mnie interesuje Comfort+ jeśli np. chce mieć Polsaty Sport i tematyczne MTV? ;)

Wolę zapłacić 60 zł za taki zestaw jaki potrzebuje i mieć 50 kanałow, niż 40 zł za większy ustalony odgórnie z którego 3/4 rzeczy mnie nie interesuje.

W dodatku TV w Netii z tego co kojarzę pozwala wymieniać pakiety na inne, w razie potrzeby...

Tu nie chodzi tylko o ceny, a o komfort korzystania z tego i możliwość stworzenia oferty pod siebie.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo21 podaj wprost, czego co teraz można obejrzeć w TV nie ma w VOD to sprawdzimy, bo na razie zero konkretów...

No i przypominam, że w Playerze możesz sobie cofnąć live tv 7 dni, a HGTV czy Canal+ to tam akurat w tej formie są dostępne.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bugmenot napisał:

@GrubyBubu

Taką, że jak chce np. TVNy to płacę za pakiet z TVNami, jak chce kanały muzyczne to mam pakiet od tego, jak sport to też, seriale, dokumenty itd podobnie ;).

 

@Pawel

A co mnie interesuje Comfort+ jeśli np. chce mieć Polsaty Sport i tematyczne MTV? ;)

Wolę zapłacić 60 zł za taki zestaw jaki potrzebuje i mieć 50 kanałow, niż 40 zł za zestaw z którego 3/4 rzeczy mnie nie interesuje.

W dodatku TV w Netii z tego co kojarzę pozwala wymieniać pakiety na inne, w razie potrzeby...

Ale przecież tam tez masz sprzedaż pakietową. W paczce muzyka obok kanałów MTV masz śmieci z 4Fun. Do pakietu Sport też wrzucili wszystko co się dało a nie każdy to potrzebuje. Więc wcale nie jest różowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Ale za wszystko musisz zapłacić osobno, plus taki że jeżeli interesuje Cię tylko kilka z nich to wyjdzie taniej, no chyba że ktoś z rodziny ma kablówkę to wtedy masz za darmo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie  chcę płacić za wszystko więc argument nietrafiony...Gdybym chciał to biorę sobie platformę..I d;a takich ludzi takla oferta jest kierowana jak widać choćby po nowym serwisie AppleTV+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, umek napisał:

Aletu chodzi o to żeby mieć tylko wybrane pozycje a nie całą ofertę w domu...więc to że nie ma jakichś tam głupot z Kuchnia+ to sorry ale wisi:)

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Odpowiadałem na argument, że da się w całości zastąpić tv serwisami VOD.

 

@bugmenot - o takiej opcji w Playerze nie wiedziałem. Miałem na myśli to co jest w nc+ go w VOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel no na pewno jest "różowiej" niż jakbym miał kupować Comfort+ żeby np. mieć Ale Kino, Familijny HD dla Polsatów Sport i jeszcze kartę do MTV i tuner, który to obsłuży, albo mieć trzy osobne... :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że pojawiały się rzeczy,których potem nie było w C+Vod.Nie tam,to gdzieś indziej będą.Poważnie tak podchodzicie do tv że ma być wszystko?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...