Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.03.2019 o 11:34, kamil2505 napisał:

Myślę, że wszystko po prostu zweryfikuje rynek. We Francji minimalne wynagrodzenie na rękę to ok. 1200 Euro czyli blisko 5000zł. Oczywiście bardziej realny jest tzw. wskaźnik liczony w PPS (uwzględnia on i eliminuje różnice w poziomie cen), ale i tu pomiędzy Polską, a Francją dzieli nas sporo (chociaż różnica jest już mniejsza niż w przypadku samych płac, bez dodatkowych uwzględnień). 

Pytanie czy Francuzi będą na to zwracać uwagę? Trudno stwierdzić.

 

Tak w ramach ciekawostki dodam, że znalazłem artykuł z połowy lat 90. na temat odbioru  CANAL+ w Polsce. Za dekoder było trzeba zapłacić 199zł. A miesięczny abonament przekraczał 33zł miesięcznie.  Warto dodać, że płaca minimalna w Polsce jest ustalana od 2000r. Wtedy wynosiła 512,83zł netto (na rękę), więc w połowie lat 90. zarobki mogły być jeszcze niższe. 

W tamtych czasach faktycznie CANAL+ był dla nielicznych. A to był tylko jeden kanał, oferta sportowa w porównaniu do tego co jest teraz była naprawdę skromna (aczkolwiek w porównaniu z konkurencją i biorąc pod uwagę tamte czasy i tak robiła wrażenie). 

Tak , pamiętamy start NC+ i tego jak chcąc nie chać musieli się dostosować do polskich realiów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi pan w nc+ obiecał że ncGo będzie już w marcu...zapominając że już niemal koniec marca.Mamy 14 godzinę,sobotę 30 marca i aplikacji jak nie było tak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, wislok napisał:

Tak , pamiętamy start NC+ i tego jak chcąc nie chać musieli się dostosować do polskich realiów.

I nie licząc straty wizerunkowej wiele na tym nie stracili - a moim zdaniem - wręcz przeciwnie.

W momencie startu nc+ mieli oprócz większości obecnych praw również Ligę Europy, Ligę Mistrzów, ligę hiszpańską, francuską, włoską.

Teraz powyższych lig nie mają (hiszpańską w połowie; francuska wcale nie jest pokazywana w Polsce) na swoich kanałach, ale nadal są na ich platformie.

Przyjmując, że przy starcie za obecny pakiet Extra+ z Canal+ wołali 119zł/miesięcznie od nowych - teraz standardowa oferta to 99zł dla nowych + 20zł za Polsat Sport Premium (opcja standardowa z zobowiązaniem) + 11,90zł Eleven (również opcja standardowa z zobowiązaniem). Daje nam to łącznie 130,99zł. 

Wydaje mi się, że lepiej na tym nc+ wychodzi niż sami mieliby kupować te prawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego. Pobierając aplikację w Polsce zobaczysz ceny przeliczone na polskie. Płatność idzie przez Google Play lub App Store, które używają lokalnej waluty. Przeliczenie dzięki temu idzie z automatu, bez ingerencji developera.

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2019 o 13:07, umek napisał:

Wczoraj mi pan w nc+ obiecał że ncGo będzie już w marcu...zapominając że już niemal koniec marca.Mamy 14 godzinę,sobotę 30 marca i aplikacji jak nie było tak nie ma.

No I w niedzielę o 18:26 nadal aplikacji nie ma.Niech mi ktoś powie czy ta firma traktuje klienta poważnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2019 o 14:07, umek napisał:

Wczoraj mi pan w nc+ obiecał że ncGo będzie już w marcu...zapominając że już niemal koniec marca.Mamy 14 godzinę,sobotę 30 marca i aplikacji jak nie było tak nie ma.

Ciekawe  do jakiej firmy się dodzwoniłeś wtedy? ??

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to czy ncGo zmieni się w MyCanal czy w coś innego.Powiedzieli że ta aplikacja bez względu na nazwę będzie ponownie używalna.Jasne..

 

Ba,jeszcze wczoraj zapewniał że może się znaleść w Appstore...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest sama aplikacja czy urządzenie ? Wczoraj dzwonił do mnie konsultant i za zasługi i staż zaoferował mi magiczne pudełko. Owe magiczne pudełko po podłączeniu do anteny bądź wi fi bądź kabla internetowego może odbierać sygnał NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...