Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz Wielkanoc, potem weekend majowy wieć raczej średni okres na wprowadzanie nowych usług. A potem wakacje.

Dlatego też myślę, że raczej wrzesień to realny termin, choć fajnie byłoby gdyby było to wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, _Artek_ napisał:

Chociaż Polsat wprowadzając swoje iptv nie patrzył na termin.

 

No Polsat je wprowadził prawie dwa tygodnie temu, więc to był dogodny termin ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najpierw niech to odpalą w Polsce dla mnie i tak największy plus Mycanal to aplikacja na Apple TV które jest dla mnie wzorem płynności i stabilności systemu jeśli mam być szczery to dziwi mnie fakt że polskie platformy VOD maja swoje aplikacje na android tv gdzie można mieć wszystko za free przez kodi a nie ma odpowiedników na Apple TV gdzie ludzie wolą zapłacić niż kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej, jak w nc+GO jest ponad 5 Mbs na C+Sport i szału nie ma. Ludzie tutaj liczyli na coś więcej. 5 Mbs w transmisji na żywo, to jest w miarę na urządzenia mobilne, a nie telewizory. Już w ogóle nie wspominając o telewizorach 4k, które wyłapują każdą niedoskonałość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety szału z takim bitrate nie będzie. Nie jest oczywiście powiedziane, że nasze C+ da takie parametry jak francuski (i czy w ogóle da ;)), ale jest duża szansa, że tak będzie.

We Francji konkurencyjne Molotov.TV ma 8 Mbps dla HD przy kanałach sportowych (a 4K dają w 18 Mbps) i to jest już sensowna jakość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z rok i satelita się do tych parametrów zbliży, główne C+ ma już teraz średnią 5 Mbps, poza szereg z 8-9 Mbps wystają jeszcze C+ Sport i C Sport 2 ale też wyglądaja gorzej niż kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...