Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, shevchenko1987 napisał:

Pocieszające może być jedynie to, że przez [beep]ość na początku Player+ też przestrzelili ostro z cenami. Żródło: https://satkurier.pl/news/165372/wystartowala-oferta-player-ze-stacjami-canal.html

 

Zobaczcie ceny i porównajcie z dzisiejszymi ;)

Ale oni stawiają tą ofertę vs swój abonament....player nie ma tu nic do rzeczy..... to trochę jak Apple prezentuje swój sprzęt i nie stawia go vs sprzęt np Della...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

Pocieszające może być jedynie to, że przez [beep]ość na początku Player+ też przestrzelili ostro z cenami. Żródło: https://satkurier.pl/news/165372/wystartowala-oferta-player-ze-stacjami-canal.html

 

Zobaczcie ceny i porównajcie z dzisiejszymi ;)


ja na starcie wykupiłem po 80zł bo jeszcze mieli LM a ja byłem w polsacie potem to już tylko polowałem na promocje może tu zasada będzie podobna najlepszą ofertę jaką pamiętam to było 50zł za 60 dni i 90zł za 120 dni paczki c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, umek napisał:

Ale oni stawiają tą ofertę vs swój abonament....player nie ma tu nic do rzeczy..... to trochę jak Apple prezentuje swój sprzęt i nie stawia go vs sprzęt np Della...

Kolejne porównanie od czapy, bo porównujesz dwie różne marki, a tutaj przyrównujemy ten sam produkt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostajesz ten sam produkt...nie dostajesz...nie dostajesz wielu jak widać kanałów ..w mycanal nie dostaniesz całej ofert PC+...to stało się oczywiste..coś za coś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, drq napisał:

Jeżeli ktoś myślał, że będzie taniej niż SAT...

To ma być usługa uzupełniająca, a nie taka, która zabije sprzedaż SAT ?

 

Nikt nie myślał, że będzie taniej, ale większość miała nadzieję, że przynajmniej oferta będzie podobna lub przynajmniej zbliżona do nc+ Go, a nie okrojona o połowę kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców dostajesz maszynę do pracy...a to czy na Windows czy MacOS..tak jak powiedziałem t usługa ma nie być na tyle atrakcyjna byś skończył umowę i wziął prepaid:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc twoim tokiem myślenia to można powiedzieć, że nie ważne czy dostaniesz C+, Polsat czy inny kanał, bo przecież masz co oglądać... Bez sensu. Trochę logiki.  

 

16 minut temu, Tomo21 napisał:

 

Nikt nie myślał, że będzie taniej, ale większość miała nadzieję, że przynajmniej oferta będzie podobna lub przynajmniej zbliżona do nc+ Go, a nie okrojona o połowę kanałów.

 

Połowę? Raptem kilka.

 

Z grafik przedstawionych wcześniej w tym wątku mamy: 

 

Podusmowanie:

 

1) Film - 14 kanałów

2) Fun&Info - 41 kanałów

3) Kids - 10 kanałów 

4) Sport - 12 kanałów 

5) Canal+ 4K - 1 kanał 

 

Łącznie daje to sumę: 78 kanałów. 

 

Brakuje oczywiście kanałów z grupy TVN, Eurosportu (w Player+ już też go nie ma dla nowych). 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyznaję tą samą zasadę, bo nie jestem miłośnikiem umów, a tym bardziej długich umów. Dlatego liczyłem na korzystniejszą cenowo ofertę. 

 

W chwili obecnej z końcem lipca kończy mi się umową na satelitę i chyba jej nie przedłużę, bo ten obecny czas pokazał, że w zasadzie i tak jej nie oglądam poza sportem na żywo. Lecę na Netflixie, HBO GO, YT,  itd., a dekdoera nie włączałem chyba z miesiąc.  

 

Może jak nie będzie zainteresowania to pójdą po rozum do głowy i przedefiniują ofertę.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PawelTSW napisał:

To masz słabe porównania, w abonamencie za 25-29 zł masz paczki po 20-40 gb internetu 

Porównuje tylko oferty W4, a nie wirtualnych operatorów, którzy dzisiaj są, a jutro może ich nie być oraz gdzie jakość obsługi infolinii jest na poziomie w stylu: "Po odejściu od kasy reklamacja nie przysługuje". 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym z regulaminów poszczególnych pakietów nie ma wyszczególnionych kanałów do których uzyskuje się dostęp, więc moim zdaniem jakieś zmiany w ilości mogą nastąpić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...