Jump to content
nieczęstygość

nc+ GO zmienia się w myCANAL

Recommended Posts

Jak będzie tylko jakaś nowa informacja odnośnie MyCanal a w szczególności odnośnie wersji na Apple TV to przeczytasz ją w tym temacie. Skoro nic nowego się nie pojawiło to najwyraźniej nikt nic nie wie a nawet jeśli wie to nie może tego napisać. 

• Like 3
  • Upvote 1

We Francji CANAL+ zaczyna przechodzić w ramach myCANAL dostępnego na urządzenia Android i AndroidTV z 720p na 1080p. Ponadto szykują wprowadzenie kanałów 4K.

Można przypuszczać, że identycznie będzie w polskiej wersji CANAL+GO. 

• Upvote 1

54 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

We Francji CANAL+ zaczyna przechodzić w ramach myCANAL dostępnego na urządzenia Android i AndroidTV z 720p na 1080p. Ponadto szykują wprowadzenie kanałów 4K.

Można przypuszczać, że identycznie będzie w polskiej wersji CANAL+GO. 

Kiedy to będzie w PL? 2021 czy 2022? 

Balonik jest już tak napompowany,  że niedługo pęknie 🤣

• Upvote 1

nc+ go jest w 720p myśle że jak doczekamy się 1080p to już będzie sukces choć jeśli Mycanal/Canal+ Go chce konkurować z iptv polsatu to takie 4k to byłby niezły argument. 

• Haha 1
  • Confused 1

Swoje rzekome mądrości zachowaj dla siebie. Rozdzielczość to nie wszystko i każdy o tym wie.  Wszystko rozbija się o jak największą przepływność. 

• Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

z lokalizacji...... mówimy jednak o C+GO a nie o Mycanal z opcją zmiany regionu........

• Haha 1

Clickbait, to zrobił ten nad tobą, który bez przerwy podbija ten temat nie mając nic sensownego do napisania. Dosłownie jak przedszkolak nie mogący się doczekać świętego Mikołaja.

• Haha 1
  • Upvote 4

9 godzin temu, śmiechu warte napisał:
Clickbait, to zrobił ten nad tobą, który bez przerwy podbija ten temat nie mając nic sensownego do napisania. Dosłownie jak przedszkolak nie mogący się doczekać świętego Mikołaja.

Nie wiem jak ty ale ja czekam na tego Mikołaja a raczej Zajączka z utęsknieniem bo byłem grzeczny :P
Poza tym jak robiłem to co myślisz że robiłem to nie byłem jeszcze abonentem PC+ i myśle że jest trochę takich ludzi którzy z różnych powodów nie mają dostępu do paczki c+ a chcieliby obejrzeć sport w dobrej jakości.

Edited by _Artek_
  • Haha 2
  • Upvote 2

Myślę że jakość nie ullegnie zmianie. A zniecierpliwienie wynika z tego że nc go jest okrutnie słabą usługą. 

• Like 1

Trzeba cierpliwie poczekać.

28 minut temu, kocik89 napisał:

....że nc go jest okrutnie słabą usługą. 

Nie jest okrutnie słabą usługą. Jedynie jakość obrazu oraz brak Catchup/Replay TV powoduje ,że zatrzymała się w czasie.

Tak jak została stworzona tak do tej pory nie wiele się zmieniła.

Edit:

Korzystam z czterch usług tego typu:

• NC+GO
  • Vectra Online
  • Horizon GO/Horizon TV
  • Ipla

I z przykrością stwierdzam , że tylko kanały Canal+ oraz dosyć bogata biblioteka VOD powoduje , że do NC+GO jeszcze zaglądam.

Edited by kingofsouth

Czyli co zasługuje na pochwałę? Moim zdaniem nic. Zatem okrutnie słaba usługa, jednak mogą bronić się tym, że nie każą sobie za to dodatkowo płacić.

Nie jest okrutnie słaba gdyż :

• za darmo [ limit godzinowy w miesiącu , mało realny do wykorzystania ]
  • brak ograniczeń licencyjnych tzn: wszystkie kanały działają na każdym łączu.

Każda usługa ma swoje wady i zalety. Nawet te co wymieniłem. Nie ma idealnej usługi, ponieważ są one tak zrobione , by abonent korzystał  z dekodera operatora.

Edited by kingofsouth

8 minut temu, śmiechu warte napisał:

Czyli co zasługuje na pochwałę? Moim zdaniem nic. Zatem okrutnie słaba usługa, jednak mogą bronić się tym, że nie każą sobie za to dodatkowo płacić.

Ogólnie to nie jest typowa usługa streamu a od początku działa z jednym założeniem, że jest to dodatek bezpłatny do umowy i ma służyć oglądaniu "poza domem" gdy nie mamy możliwości skorzystania z dekodera. Dopiero myCanal ma to zmienić.

Moim skromnym zdaniem MyCanal będzie coś na styl Horizon TV , tylko mam nadzieje , że z lepszą jakością obrazu. 

55 minut temu, kingofsouth napisał:

Moim skromnym zdaniem MyCanal będzie coś na styl Horizon TV , tylko mam nadzieje , że z lepszą jakością obrazu. 

@kingofsouth oby... na takie coś   w sumie też czekam  ;-)

57 minut temu, roberttosat napisał:

Ogólnie to nie jest typowa usługa streamu a od początku działa z jednym założeniem, że jest to dodatek bezpłatny do umowy i ma służyć oglądaniu "poza domem" gdy nie mamy możliwości skorzystania z dekodera. Dopiero myCanal ma to zmienić.

To znaczy jak zmienić, będzie bezpłatnym dodatkiem do umowy?

To tej pory nie korzystałem jeszcze z nc+go , jakie tu będą różnice?

Edited by lukimann

No przede wszystkim ma to być usługa do wykupienia bez SAT a aktualnie nc+go nie odpalisz jak nie masz umowy na TV satelitarną.