Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Sierak2012 napisał:

Redmi 8 Pro, aplikacja zawiesza się na ekranie głównym

Czyli nasze telefony nie mają wiele wspólnego ;) Masz Androida 9 i telefon na procesorze Mediatek a ja Sony xz2 compact na Androidzie 10 i Snapdragonie 845. Jakaś inna przyczyna niż wersja Androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2020 o 00:50, GrubyBubu napisał:

Nie tylko Ty;), na koniec mi odpisali żebym im dane umowy przesłał odnośnie tych beta testów, więc dalszą korespondencję sobie darowałem :D

A jak sobie to wyobrażałeś? Testy na podstawie maila jako jedyny kontakt? Anonimowo? Znasz firmy, które w ten sposób prowadzą beta testy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sobie to wyobrażałeś? Testy na podstawie maila jako jedyny kontakt? Anonimowo? Znasz firmy, które w ten sposób prowadzą beta testy?
Dane umowy dostali odnośnie Nc+, koniec końców chyba już nie wiedzieli co począć i chcieli umowę dostępu do beta testów, tak więc kto tu mówi o jakiejkolwiek anonimowości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, frankie1905 napisał:

Sorry, ale kontakt mogliby nawiązać, co? S nie od 1,5 miecha cisza.

Ja nie mam, pomimo iż 1,5 miecha temu zostałem zakwalifikowany.

Ja tu się bardziej odniosłem do słów naszego forumowego kolegi, tego jak za pewnik przyjął rzecz, o której nie ma żadnego pojęcia. Jak widać po użytkowniku @wilos ktoś dostęp do tych testów ma :)

Z wami być może było już tak, że mieli wystarczającą ilość beta testerów i brzydko mówiąc olali was. Nie byliście już im potrzebni. No albo trafiliście na mało kompetentne osoby w obsłudze, czego niestety również wykluczyć nie można.

Edytowane przez Barti
Nie obrażamy na forum. Zmieniono obraźliwe określenie w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mrozio11 napisał:

Ja tu się bardziej odniosłem do słów naszego forumowego kolegi, tego jak za pewnik przyjął rzecz, o której nie ma żadnego pojęcia. Jak widać po użytkowniku @wilos ktoś dostęp do tych testów ma :)

Z wami być może było już tak, że mieli wystarczającą ilość beta testerów i brzydko mówiąc olali was. Nie byliście już im potrzebni. No albo trafiliście na mało kompetentne osoby w obsłudze, czego niestety również wykluczyć nie można.

 

Sugeruj się wpisami Artka, a będziesz zimą w sandałkach chodził. Gościu od początku uprawia forumowy folklor w tym temacie.

Poczekajcie na okres przedwielkanocny...

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...