Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Rasheed napisał:

 

Obstawiam, że nie - tak samo jak w przypadku HBO GO czy OD.

 

Tylko jaki jest sens dodawania osobnej aplikacji w ramach abonamentu, w sytuacji gdy możemy ją wykupić oddzielnie bezpośrednio w Netflixie ? Jedynym rozsądnym wytłumaczeniem musiałby być znacznie niższa cena.

 

Sądze, że po prostu Netflix Originals trafią jako osobna kolekcja VOD.

Choćby taki sens jak w Sky ze nie muszę brać drogiego pilota i mam wszystko w ramach jednego dekodera za niższa cenę..w ramach jednego pakietu najlepsze seriale jakie oferuje świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rasheed No dla Ciebie to jest okazja a dla innego będzie "korzystniej" wziąć Netflixa z platformą czy telefonem na dwuletnią lojalkę ze zniżką 5 zł... To, że we Francji cena Netflixa łącznie z tv jest korzystniejsza niż osobno to i to wiemy od prawie 2 tyg, u nas powinno być podobnie. Mnie, przy obecnej dynamice rynku do długiej umowy zachęciłyby rabaty rzędu 50 a nie 5 procent ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rasheed napisał:

Przecież napisałem, że to ma sens przy niższej cenie. Czytaj ze zrozumieniem.

Napisałeś ze tylko przy niższej cenie,ja podałem Ci kolejny argument.Czytaj ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, umek napisał:

Napisałeś ze tylko przy niższej cenie,ja podałem Ci kolejny argument.Czytaj ze zrozumieniem.

 

Twój drugi argument to brak drugiego lub drogiego pilota. Nie zrozumiałem tego żartu.

11 minut temu, bugmenot napisał:

@Rasheed a to Player nie działa już na dwóch urządzeniach jednocześnie?

 

Dzięki, będę wiedział na przyszłość :)

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby wyszukiwanie różnych seriali czy filmów głosowo ale to musi Ci dać operator czyli Canal+ bez względu na to czy szukasz w Netflix czy w Canal+..takie proste rzeczy sprawiające ze użytkowanie serwisu jest znacznie wygodniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bugmenot napisał:

@Rasheed No dla Ciebie to jest okazja a dla innego będzie "korzystniej" wziąć Netflixa z platformą czy telefonem na dwuletnią lojalkę ze zniżką 5 zł...

Żeby wiązać się z umową np na 24m, aby mieć Netflixa taniej o 5 zeta to nieporozumienie. Natomiast wykupywanie sobie kiedy się chce  jest lepsze. Dlaczego? Weźmy np. takiego abonenta, który ogląda non stop na wszystkim i wszędzie (są tacy tu na forum), to po miesiącu nie będzie miał co tam oglądać, a kilka dyszek trzeba będzie płacić tylko za to, że się ma dostęp.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Żeby wiązać się z umową np na 24m, aby mieć Netflixa taniej o 5 zeta to nieporozumienie. Natomiast wykupywanie sobie kiedy się chce  jest lepsze. Dlaczego? Weźmy np. takiego abonenta, który ogląda non stop na wszystkim i wszędzie (są tacy tu na forum), to po miesiącu nie będzie miał co tam oglądać, a kilka dyszek trzeba będzie płacić tylko za to, że się ma dostęp.  

Nie nie będzie bo w każdej chwili można zrezygnować z Netflixa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy @śmiechu warte posada moderatora pewnie się dla Was znajdzie ;).

10 godzin temu, ircios napisał:

Żeby wiązać się z umową np na 24m, aby mieć Netflixa taniej o 5 zeta to nieporozumienie. Natomiast wykupywanie sobie kiedy się chce  jest lepsze. Dlaczego? Weźmy np. takiego abonenta, który ogląda non stop na wszystkim i wszędzie (są tacy tu na forum), to po miesiącu nie będzie miał co tam oglądać, a kilka dyszek trzeba będzie płacić tylko za to, że się ma dostęp.  

 

No ja właśnie uważam, że takie wykupienie z miesiąca na miesiąc jest lepsze i zarówno w przypadku tv jak i usług SVOD :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2019 o 09:39, Rasheed napisał:

Weźmy pierwszy z brzegu Player. Mój przykład: zależy mi na Canal+, AleKino, TVN 24, TVN, Romance TV (inny domownik ;)), multiroom. Mam to za 52 zł. W Playerze mam za 50 zł bez Romance i multiroomu. Z umową korzystniej.

 

Ale w kwocie 50zł masz też dostęp do HBO i HBO GO. To plus dla playera ;) Multiroom jest niepotrzebny, bo player można oglądać na dwóch ekranach na raz. Jedynie brakuje tego Romance, jak ktoś ogląda to faktycznie jest to brak i minus.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2019 o 10:24, Rasheed napisał:

To wyjaśnij o co chodzi z tym pilotem ....

Widac jakie spustoszenie w ludziach robi korzystanie z NC+, skoro potem nigdy nie slyszeli o asystencie glosowym i integracji treści w ramach jednego interfejsu. No ale jeśli dla Ciebie szczytem jakości jest NC+ Go...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...