Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to zawsze śmieszą wypowiedzi tych wszystkich polskich trenerów współkomentatorów, czy zapraszanych do studia w roli "ekspertów". Jacy to z nich wielcy wachowcy. Wszystko potrafią wytłumaczyć, wszystko wiedzą lepiej i jeszcze potrafią doradzić co powinni zrobić Włosi, Hiszpanie, Anglicy, by zagrać lepiej a potem ogladamy polskich kopaczy, których wyszkoliła ta sama "polska myśl szkoleniowa". Śmiechu warte...

Edytowane przez vigoo
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kingofsouth napisał:

Kiedyś Radwańska skompromitowało się na IO, a od kilku lat Lewandowski robi to samo w kadrze i nikt w tym nic złego nie widzi :/

Co Ty człowieku gadasz. Strzelił 66 bramek dla reprezentacji i jest jej najlepszym strzelcem. Z czego ma strzelać te bramki jak drużyna nie potrafi wykonać 4-5 celnych podań. Zawsze ten sam schemat, 2 podania i ciągnięcie po skrzydle do linii końcowej i wrzuta na aferę. Może ma wziąć piłę od Szczęsnego i całe boisko przebiec i strzelić bramę? :D Nie umiemy rozgrywać piłki i tyle. Porównaj sobie każdy mecz na tych mistrzostwach z naszym. Naszych nie da się oglądać - ciężka i siermiężna gra.

 

W Bayernie strzela, bo dostaje kilkanaście podań do nogi i na tym właśnie polega rola napastnika. Ma strzelić bramę, a nie samemu sobie stwarzać sytuację i biegać przez pół boiska.

 

Też nie przepadam za Robertem, ale staram się być obiektywny, a nie wydawać jakieś wąsaczowe osądy, bo kurła jak to Lewy nie szczelił, a w tych Niemcach to za erło strzela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Co Ty człowieku gadasz. Strzelił 66 bramek dla reprezentacji i jest jej najlepszym strzelcem. Z czego ma strzelać te bramki jak drużyna nie potrafi wykonać 4-5 celnych podań.

Kiedy ostatnio strzeli przeciw poważnemu rywalowi , kiedy wziął na sobie ciężar gry naszej reprezentacji , kiedy pokazał, że ma jaja w naszej kadrze?
Przypominam wczoraj to była tylko Słowacja, bez piłkarzy z pierwszych stron Pudelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko on nie jest od tego, żeby brać ciężar gry na siebie i rozgrywać piłkę. On ma strzelić bramkę, po tym jak dostanie piłkę w polu karnym. Ja bym miał pretensje, do pomocników. To co prezentował np Krycha to kryminał w czystej postaci. Generalnie fizycznie wyglądaliśmy beznadziejnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny turniej w wykonaniu naszych i kolejny juz przegrany mecz otwarcia 

Niestety nic nam wczoraj nie wychodziło.Przykry i bardzo smutny ,czas dla polskiej piłki, zresztą nie pierwszy raz juz 

Badz co badz poczekajmy,jeszcze na mecz z hiszpanią i Szwecją,Czy bedzie to wyglądać inaczej ? cóż nam pozostaje ,nic tylko miec nadzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oglądałeś wczorajszy mecz Hiszpania-Szwecja, to możesz sobie wyobrazić jak będzie wyglądać mecz Hiszpanów z Polską. Posiadanie piłki przez Hiszpanów praktycznie w całym meczu, tylko czekali na atak. Szwedzi doskonale się bronili. Przy naszych błędach w obronie, po takich atakach byłyby kilka goli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kiler napisał:

Tylko on nie jest od tego, żeby brać ciężar gry na siebie i rozgrywać piłkę. On ma strzelić bramkę, po tym jak dostanie piłkę w polu karnym.

Miał kilka niedobrych przyjęć, które mógł lepiej wykorzystać.

Błędy się zdarzają, to nie jest robot, ale faktem jest że to drużyna powinna mu stwarzać więcej sytuacji do bycia aktywniejszym w polu karnym. Bez rozegrania piłki, nawet tak doświadczony piłkarz jak on niczego nie zrobi.

11 godzin temu, lakiman napisał:

A ja ostatnio  nawet damską część family przekonałem  do wspólnego oglądania meczów . :-D

Może jeszcze nie wiesz jakim kosztem, np. w zamian będziesz siedział cały rok przez telenowelami brazylijskimi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, djadijos napisał:

 

I Fabian kontuzjowany...

Jesteśmy w d...

W du...e to jesteśmy od dawna.

Nie mamy drużyny turniejowej,  tylko zlepek dobrych piłkarzy. 

Wolałbym przeciętnych grajków w swoich klubach , którzy przyjeżdżają na zgrupowanie , nie [beep]ują, tylko gryza trawę i pokonują Słowację, bez stracenia gola. 

Miałem 12 lat i do tej pory wspominam Barcelonę. Były to super czasy.

Bez [beep]ów z futrami , smartfonami...

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze "dziwi zdziwienie" jak jest kolejny raz w czapkę na kolejnym turnieju. :D Nasi nie potrafią grać o coś. Jedynie jak przychodzą mecze "o honor" z przeciwnikiem bez motywacji to nagle prosto kopną piłkę. Z Hiszpanią pewnie będzie murowanie. Czy skuteczne? Zobaczymy. Cudów się nie spodziewałem wcześniej, to i porażkę po walce przyjmę bez nerwów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że grać w turnieju to my potrafimy co pokazało Euro za czasów Nawałki. Dla mnie głównym problemem było po pierwsze zatrudnienie Brzęczka, po drugie tak długie trzymanie go na stanowisku przez Bońka, a po trzecie zatrudnianie Sousy w takim momencie. Myślę, że jakby trener miał czas, był konsekwentny w ustawieniu, doborze piłkarzy to dzisiaj tak by to nie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kiler napisał:
Dla mnie głównym problemem było po pierwsze zatrudnienie Brzęczka...

Głównym problemem to sa piłkarze. Tyle lat a oni nie potrafią grac razem.   Sami celebryci. Zmieniamy trenerów,  a Lewy nadal nie potrafi strzelać goli w ważnych męczach. Przypominam to była Słowacja. 
Tak na marginesie Lewandowski nigdy nie zdobędzie "Złotej Piłki". Takie turnieje weryfikują jego piłkarska Boskość....

Edit: 

 

https://youtu.be/hiKvEqABSPQ     😂
 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...