Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwny ten mecz, słaby w wykonaniu Polaków, gola strzela jeden z najgorszych piłkarzy na boisku, strasznie bezproduktywny po źle wykonanym sfg.  Ciekawe co z Zielińskim. Z Łotwą już będzie znacznie łatwiej.

 

No i trochę fartu bo karny dla Austrii to powinien być. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napastnik jest od strzelania goli, to jest jego zadanie,a Piątka piłka szuka w polu karnym, widać wie, gdzie należy się ustawić . Austria miała dużo sytuacji, ten mecz mógł skończyć się inaczej, ale wiedzieliśmy ,że tak będzie. Polska ne była faworytem tego spotkania, Strejlau wczoraj mówił,że nic nie przemawia za zwycięstwem Polski.  Ważna wygrana na bardzo trudnym terenie z wymagającym rywalem , pierwsza wygrana Jerzego Brzęczka w roli selekcjonera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Arkon napisał:

@mad85

Widać, że piłka szuka Piątka. Może grać słabo, byleby zawsze strzelał tak ważne gole. Tym bardziej cenna wygrana, że z boiska musiał zejść nasz chyba najlepszy zawodnik dziś, czyli Zieliński. Pech jednego jest szczęściem drugiego. :)

Oczywiście, znasz też moją opinię na temat tego chłopaka, wiele razy się o to spieraliśmy jak pisałem, że to najbardziej perspektywiczny polski napastnik jak był jeszcze w Cracovii ale trzeba go rzetelnie oceniać.  Nie można robić z niego boga, gość gra 1 sezon w poważnej piłce a kiedyś przyjdzie słabszy moment, nie strzeli gola mimo, że dobrze będzie grał i ci sami co go dziś kreują będą po nim jechać. Ale to chyba nasza narodowa cecha, że popadamy ze skrajności w skrajność.

 

@Xentic żadnym zdecydowanym faworytem to my wcale nie byliśmy. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85

Nie sposób się z Tobą nie zgodzić, oby za chwilę Polacy nie jechali po nim jak niektórzy po Lewym. Ale to już nasza polska przypadłość. Przyznaję szczerze, że ja się nie spodziewałem, że Piątek osiągnie tak wysoki poziom. Teraz najtrudniejsze przed nim- utrzymać, a wręcz podnieść poziom swojej gry. Bo nie oszukujmy się obecny Milan, to nie jest topowy klub, jak choćby Bayern czy Juve.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dortmund Lewego był jednak duuuużo silniejszą ekipą. Milan nawet nie potrafi się zakwalifikować do LM, a Dortmund grał w finale tych rozgrywek. Ale oczywiście jak mówił Beenhakker step by step. Najważniejsze jest to, że nasi reprezentanci nie siedzą na trybunach, ale grają w podstawowych składach. Trochę bałem się o Bednarka, ale teraz świetnie sobie radzi w tak trudnej lidze jak Premier League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment, przecież Lewy grał w BVB kilka sezonów zanim,  ten był w finale LM, to dopiero pierwszy sezon Piątka, dajmy mu czas, Lewy też przez lata doskonalił poszczególne elementy swojej gry. Trzymajmy kciuki za rozwój tego chłopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djadijos to zależy co dokładnie masz na myśli, bo pod względem jakości piłkarzy to na pewno tak ale pod względem zespołu to zdecydowanie nie. 

 

Brak regularnej gry zawsze się odbija. 

 

Awansować nie będzie trudno ale jeśli nic się nie zmieni, to na Euro wiele oczekiwać nie będzie można. 

 

@wislok o tym właśnie tutaj wyżej piszemy. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, djadijos napisał:

Chyba Ci się nie udało ?

No sorry, ale wielkiego meczu nie było. Równie dobrze mogło się skończyć 1-0 albo 0-0. Padaka była jednym słowem. Ty się śmiejesz jakby Polska zmiażdżyła Austrię, a ja bym się ośmieszył, bo tak cisnęli cały mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cały czas problemem są zmiennicy, kadra ponadto wymaga odmłodzenia, bo ciągle trzon kadry stanowią od kilku lat ci sami piłkarze, którzy są już wiekowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powody do optymizmu na pewno są, najsłabiej wyglądają skrzydła, choć Grosik nie powiedział ostatniego słowa. Dwóch dobrych bramkarzy, świetna prawa strona obrony, słabsza lewa, ale tu naprawdę liczę na Rybusa, środek obrony coraz pewniejszy, pomoc też niezła, a już atak jest świetny. Według mnie ta drużyna potrzebuje tylko czasu, zgrania i cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djadijosNie zawsze da się zrobić z tego zespół. Tak czy inaczej dla mnie celem na te eliminacje (awans to oczywistość) powinno być wprowadzenie do tej kadry 4-5 zawodników z U21 po ME (Żurkowski, Szymański, Kownacki, Bielik, Wieteska) bo kilku zawodników m.i Pazdan, Glik czy Cionek będą powoli się zbierać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdą ME i zostanie naszym pokazane miejsce w szeregu jak na Mundialu, jednak drużyny grajace w eliminacjach to 1-2 półki niżej może wlaśnie poza Austrią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek dziś piękny gol w meczu z Anglikami https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/811777/anglia-u-21-polska-u-21-kapitalny-gol-sebastiana-szymanskiego-z-rzutu-wolnego-wi

Gdzie widzisz miejsce dla Kownackiego, dla mnie Piątek czy Milik są dużo lepsi, nie mówiąc o Lewym? Jakoś też nie widzę Wieteski w reprezentacji, już bardziej Bielika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce dla Kownackiego widzę na skrzydle.  Obu trzeba zacząć wprowadzać bo niestety poza Bednarkiem reszta jest bliska końca kariery, dla Bielika to i tak widzę bardziej miejsce w środku pola bo zawodników o jego profilu to zbyt dużo nie ma.  Rezygnując z Cionka wiele nie tracimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...