Jump to content
Peter Parker

Piłka nożna: Reprezentacja Polski

Recommended Posts

Mamy kolejne trzy punkty, ale po beznadziejnej grze. ;) Plus taki, że na EURO ta drużyna awansuje, ale z taką grą, to my nie wyjdziemy z grupy... 😛

• Upvote 1

Trener Brzęczek ma szczęście, że ma w kadrze Piątka. Bez niego byłoby jeszcze gorzej.

• Haha 1

Ja tam o wygraną w dzisiejszym meczu, z Izraelem jestem spokojny. 😊 Rano w "Pytaniu na Śniadanie" gościem był Krychowiak, i prezentował swoją piękną marynarkę.😚 Opowiadał również co, jest modne w tym sezonie. 😍 Widać że typowy boiskowy twardziel.😆😂😉 Wiadomo teraz że, kadra w formie.😁 Brakowało mu tylko maseczki, na twarzy i tipsów. 🤣😋😉

• Haha 1

Po tym co prezentują nasi kopacze, to warto zagrać na Izrael po tak pięknym kursie. :P

• Like 1

Posted (edited)

Po losowaniu mówiłem, że Izrael będzie "czarnym koniem" naszej grupy i że oba mecze z Izraelem będą [beep]nie trudne dla naszej reprezentacji (Irek Jeleń by powiedział "oni są szybciejsi od nas"), więc dla mnie chociaż ten remis będzie satysfakcjonujący, a zwycięstwo będzie MEGA wyczynem! :)

Edited by SatExpert
  • Haha 1

Miejmy nadzieję, że nasz wybitny trener wyciągnie wnioski i da zagrać Piątkowi i Lewemu razem, tym bardziej, że oprócz Grosika nie mamy klasowych skrzydłowych.

Piątek to dziś niech lepiej wcale nie gra. Bo jego gest po strzeleniu gola będzie równał się z zawieszeniem heh

• Haha 3
  • Confused 1

No i strzelil i bez gestów, grunt , że po dobrej akcji i jest 1:0 po pierwszej połowie

Kurde, ja się pytam panie Brzęczek czy nie można było Macedonię od początku potraktować "z Piątka"? :/

54 minuty temu, SatExpert napisał:

Kurde, ja się pytam panie Brzęczek czy nie można było Macedonię od początku potraktować "z Piątka"? :/

Jakoś z Łotwą od początku grał Piątek i nic z tego nie wychodziło... 😛

Są gdzieś konferencje prasowe reprezentacji ?  Kidyś były na kanale YT pzpn albo  w telewizji a teraz chyba nic nie pokazują 

Ostatnie konferencje były pokazywane na sport.tvp.pl i polsatsport.pl. 

Ekspertem nie jestem ale od kiedy Izrael leży w Europie ?

W dniu 7.06.2019 o 22:48, ezequiel93 napisał:

Mamy kolejne trzy punkty, ale po beznadziejnej grze. ;) Plus taki, że na EURO ta drużyna awansuje, ale z taką grą, to my nie wyjdziemy z grupy... 😛

Na ostatnich mistrzostwach przecież  było podobnie. Kadra awansowała i pojechała na wczasy.

Wczorajszy mecz przypomniał trochę bardzo udane boje w eliminacjach za kadencji Nawałki. Media zdecydowanie przeszacowały jakość drużyny Izraela. Rywale zagrali fatalnie, a ich bramkarz okazał się takim parodystą, że klękajcie narody. ;)

7 godzin temu, wuzel napisał:

Ekspertem nie jestem ale od kiedy Izrael leży w Europie ?

Nie leży ale gra w eliminacjach na podobnych zasadach jak Turcja (Ci chociaż w części leżą w Europie).

Zobacz sobie na Copa America to dopiero jest szał:

- Japonia

-Katar

• Confused 1

Japonia i Katar grają gościnnie 

Początkowo CONMEBOL planował zorganizować turniej dla 16 zespołów. 12 kwietnia 2018 Katar przyjął zaproszenie do udziału w turnieju. Niecały miesiąc później federacja ogłosiła, że drugim zespołem, który przyjął zaproszenie jest reprezentacja Japonii, a turniej ostatecznie będzie liczył 12 zespołów.

Będzie to pierwsza od 1993 roku (wtedy po raz pierwszy pojawiły się zaproszone zespoły), edycja bez drużyn z federacji CONCACAF. W styczniu 2019 roku podczas turnieju o Puchar Azji Japonia i Katar zmierzyły się ze sobą podczas meczu finałowego.