Jump to content
Peter Parker

Piłka nożna: Reprezentacja Polski

Recommended Posts

Guest Anonymous

,,Kto nie patrzy w przyszłość jest ślepy na jedno oko, natomiast kto nie patrzy w przeszłość jest ślepy na obydwa". (cytat z jednego z programów emitowanych na kanale BBC Knowledge).

Koniec - kropka!

Wracamy do tematu - moje ostatnie zawołanie!

Ukraina - Polska 1:0

Kravchenko 45

Cóż towarzyski mecz przegrany. Pierwsza połowa była dobra (świetna okazja Ebiego w 1 minucie). Podłamała nas chyba ta strzelona bramka "do szatni". Po przerwie bardzo słabo graliśmy. Jak była końcówka meczu to była kilka ataków, ale zabrakło skuteczności. No, ale cóż, mam nadzieję, że w meczu ze Słowenią i San Marino zaprezentujemy się znacznie lepiej, zarówno w grze, jak i w skuteczności.

Boruc, Dudka i Majewski wzięli udział w libacji alkoholowej z dziennikarzami. Z tego powodu zostali wykluczeni z kadry. Sprawą zajmie się Wydział Dyscypliny PZPN. Piłkarze na pewno nie zagrają w najbliższych meczach ze Słowenią i San Marino - powiedział rzecznik prasowy związku, Zbigniew Koźmiński.

I co wy na to ??

Dziwna sprawa. Znając Radka jestem zszokowany i nie chce mi sie w to wierzyć On nigdy za alkoholem nie przepadał. Więc nie chce wierzyć mi sie, że nagle zaczął pic. Ja widze tutaj podwójne dno. Atmosfera w kadrze jest dziwna od dziwnej rezygnacji Sobolewskiego potem Błaszczykowski i Kuszczak. Predzej wydaje mi sie, że poleciały jakies ostre słowa w strone trenera.

Guest Anonymous

Beenhaker powinien odejść i byłby spokój, ale nasz wielki arcyprezes Listkiewicz wolał podpisać z nim nowy kontrakt przed euro...

Cudownie :jupi: Leo już "gra" na 6 września. Grupa marzeń - łatwa na papierze :lol2:

Michałku może by tak amnesty :roll:

Eh! Te rozrabiaki :mrgreen:

Guest Anonymous

Ciekawe czyja wina będzie jak przegramy z San Marino? Dziennikarzy :?:

A wiadomo z jakimi dziennikarzami popili? Bo była mowa, że pili z dziennikarzami ale nikt nie podał z jakiej gazety, tv.

W sobotę ze Słowenią, a z San Marino w środę 10 września :wink: wystarczy w necie poszukać :wink:

W sobotę ze Słowenią, a z San Marino w środę 10 września :wink: wystarczy w necie poszukać :wink:

Dzięki. :D

A Boruc puscil 2 szmaty w meczu z Rangersami . I on jest numer 1 w kadrze ???? Do tego jakies klopoty zdaje sie ma w klubie . A co do pozostalej 2jki ,widac Polak nie wielblad napic sie musi :D.

Oglądałem ten mecz i było widać, że Boruc jest w kompletnym dołku. Rodzina mu się wali, na Ukrainie wybryk w Rotterdamie też ehhh... współczuje chłopakowi, miejmy nadzieje że szybko się z tymi problemami upora

:censored: 1:1 za Słowenią, gdzie nasi jedyną bramkę strzelili z karnego, a Słoweńcy wyrównali bramką zdobytą z akcji :( co będzie w środę :roll: 2:0 dla San Marino :x z taką grą to ten mundial nie dla naszych :|

Ehh, ten mecz wyglądał jak nasza I liga albo II :(

Ja dzis bylem na meczu IV ligi i nie zauwazylem zadnej roznicy pomiedzy tymi meczami :P

Tak chciałem usłyszeć, że grali wspaniale, jak a nut. Koncertowo i ambitnie do ostatniej minuty. I, że sam wynik nie oddaje tej pięknej woli walki na boisku.

A jak było, każdy widział. Szczęśliwy remis w beznadziejnej grze. Panie sędzio! Dziękujemy za karnego.

Leo się już wypalił, a Listek dawno się spalił. Tym panom już dziękujemy :>

Co do Listka to masz rację. Jeśli niektórzy polscy piłkarze po spożyciu alkoholu biją policjantów a innym nie zależy, albo uważają, że za mało zarabiają, to ani Leo ani inni nie pomogą.

tomekb1976 piją wszyscy i nie rozumiem dziwności ludzi którzy uważają, że piłkarze nie powinni pić. Polska to dziwny kraj. Jak mamy wygrać ze SŁowenią jak nasz napastnik w klubie ostatnio grał na prawej obronie. W latach 70,80 czy poczatku 90 było to normalnością i nie takich ilościach jak teraz a sukcesy były. U Beenhakkera widać brak jakiejkolwiek koncepcji na nasz kadre dlatego nalezy dokonac zmian.

Troszkę źle przeczytałeś mój post. Nie napisałem w nim, że piją, tylko, że piją i biją. Można przecież pić, ale z kulturą. Alkohol w małych ilościach jest nawet leczniczy. Co do kultury picia, to przypomnij sobie co było na olimpiadzie, co pokazali niektórzy.