Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej mnie nie było, ale jak czytam @mad85 co napisałeś, że Piątek najgorszy na boisku, to się takiej opinii akurat po Tobie nie spodziewałem. Jak można porównywać Piątka z czwartku do Milika, który dokonał niebywałego - zagrał taki sam mecz jak z Senegalem na mundialu. :D Albo nasi środkowi pomocnicy, którzy kompletnie przegrali środek pola na początku meczu.

Co do samego meczu, to styl gry nie zachwycił, ale nawet remis w Wiedniu brałbym w ciemno przed meczem. :) Nikt w Austrii nie wygrał od dawna, a nam się udało. ;) Obawiałem się tej grupy ze względu na fakt, że jak będziemy grali padakę, to będziemy tracić punkty prawie ze wszystkimi. Niby nie ma tutaj mocnych drużyn, ale nawet taka Macedonia Północna, to nie są kelnerzy.


Dzisiaj czytam, że w naszej kadrze epidemia. Legii w tym sezonie też epidemia przeszkodziła w awansie do Ligi Mistrzów, mam nadzieję, że dzisiaj nam nie przeszkodzi wirus w awansie na EURO. :D

Trochę skreśliłem Grosickiego po mundialu, ale mecz z Austrią pokazał, że Grosik grający co trzy dni w pierwszym składzie Hull, to jest nadal najlepszy obecnie nasz skrzydłowy.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ezequiel93 napisał:

Wcześniej mnie nie było, ale jak czytam @mad85 co napisałeś, że Piątek najgorszy na boisku, to się takiej opinii akurat po Tobie nie spodziewałem. Jak można porównywać Piątka z czwartku do Milika, który dokonał niebywałego - zagrał taki sam mecz jak z Senegalem na mundialu. :D Albo nasi środkowi pomocnicy, którzy kompletnie przegrali środek pola na początku meczu.
 

Bo to trochę taka prowokacja aczkolwiek mówię o  tylko czasie, w jakim był na boisku, bo z perspektywy całego meczu to Milik wiadomo był najgorszy.  Z tego chłopaka robi się LM czy CR a jemu kiedyś przestanie iść, będzie słabszy moment i ci sami którzy go dziś wywyższają będą po nim jechać.  Gol lub jego brak totalnie potrafi zmienić ocenę.  Tak samo jak opinie po meczu, że Piątek i Lewy mogą grac razem bo zagrali 1 dobrą piłkę w meczu. U nas zawsze od skrajności w skrajność.  Ja za ten mecz generalnie nie wystawiłbym noty większej niż 6 (1-10) a kilka jak np, Milika, Krychowiaka, Klicha, Kędziory obniżył do 4 czy 5.  Piątek wyjściowa 6. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest jak jest. Wynik pójdzie w Świat, a nikt stylu gry za kilka miesięcy pamiętać nie będzie. Liczą się kolejne 3 punkty i jeżeli chcemy w roku 2020 na europejskich arenach oglądać znów Naszych takie mecze należy wygrywać, aby później nie szarpać na sile w końcu eliminacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Występy polskiej reprezentacji są żałosne.Oglądałem mecz Anglia-Czechy,to zupełnie inna liga.Gdyby Anglicy zagrali z Polakami,to wynik dwucyfrowy na 100%. Podejrzewam,że nawet gdyby zagrali z polskim ligowym klubem o jakąś stawkę też by przegrali.Im piłka po prostu przeszkadza,o bieganiu nie wspomnę.Może ktoś się ze mną nie zgodzi,ale panowie to są zawodowcy !!! Obrona jak zwykle cieniutka,pomoc nie istnieje a napastnicy czekają na piłkę.Nawałka się wypalił,a Brzęczek poszedł w jego ślady. Jednym słowem dno !!!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają robić innego napastnicy ?  Mamy takich napastników których atutem jest wykończenie i bez podań ich nie ma dlatego głupie było, że dziś Piątek grał od początku.  Klasyczne 9 nie są od kreowania sobie okazji a od skutecznego wykończenia. Gra dwoma takimi napastnikami to duży problem dla nas bo wtedy powstają braki w środki i na skrzydle co doskonale dziś było widać.  Oni sobie zabierali miejsce na boisku, przeszkadzali.

 

Nie widzę przyszłości kadry Brzęczka.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Według mnie będzie tylko lepiej. Nie przesadzajmy z taką krytyką, dziś przegrali Austriacy, przegrała też Chorwacja. Z jednym bym się zgodził, też nie widzę w jednym składzie Piątka i Lewego oraz na skrzydle Zielińskiego. Lewy to jednak klasa sama w sobie i dziwna jest ta krytyka. To jest dla mnie niezrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie, Brzęczek ma ten sam pomysł na kadrę co RSP na Legię czyli "jakoś to będzie". Mogę postawić między nimi znak równości.  Ta kadra indywidualnie to jedno z najlepszych pokoleń a wyniki ma bardzo słabe, tak samo jak Legia ta kadra potrzebuje trenera o odpowiednim profilu ofensywnym.  

 

Wcześniej nie krytykowałem Brzęczka, czekał własnie do marca i widzę, że on nie ma żadnego pomysłu na tą kadrą.

Edytowane przez mad85
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie, właśnie LN była dobrym czasem na eksperymenty bo mieliśmy dobrych rywali. Po tych 8 czy 9 meczach ja nie widzę pomysłu na grę, dalej piłka do Lewego i tyle

 

Ale po co ?

Awansujemy na Euro i będzie, bach,bach, bach i do domu czy po grupie czy w 1/8 bo taki fart jak we Francji więcej się nie trafi, że tylu faworytów odpadnie i awansujemy do 1/4 . Potencjał mamy na coś większego.

Edytowane przez mad85
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, shark napisał:

Dobrze jest jak jest. Wynik pójdzie w Świat, a nikt stylu gry za kilka miesięcy pamiętać nie będzie. Liczą się kolejne 3 punkty i jeżeli chcemy w roku 2020 na europejskich arenach oglądać znów Naszych takie mecze należy wygrywać, aby później nie szarpać na sile w końcu eliminacji.

 

Jak mają mieć taki pomysł na grę jak z Łotwą czyli laga do przodu to niech lepiej nie jadą na euro 2020 bo będzie tylko wstyd jak w Rosji żeby taką drużynę pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza połowa meczu była słaba, jednak druga połowa była coraz lepsza dzięki golom Lewego i Glika (szkoda tylko, że Pio Pio nie strzelił trzeciego gola w reprezentacji, ale mimo to świetnie grał).

 

BRAWO BIAŁO-CZERWONI :) BRAWO TRENERZE BRZĘCZEK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję tym, którzy poszli oglądać tą słabą grę Pewnie ceny z kosmosu..  Wylew ekspertów, broniących Brzęczka. Więcej szczęścia niż umiejętności.  Każda lepsza drużyna by wygrała.

 

Dramatyczny poziom Engela '' Błaszczykowski, Frankowski i Milik. Takie osoby wchodzą z ławki, to znaczy że reprezentacja jest bardzo silna''. Nie ma sensu tracić życia na bzdety.

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...