Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

,,Kto nie patrzy w przyszłość jest ślepy na jedno oko, natomiast kto nie patrzy w przeszłość jest ślepy na obydwa". (cytat z jednego z programów emitowanych na kanale BBC Knowledge).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ukraina - Polska 1:0

Kravchenko 45

Cóż towarzyski mecz przegrany. Pierwsza połowa była dobra (świetna okazja Ebiego w 1 minucie). Podłamała nas chyba ta strzelona bramka "do szatni". Po przerwie bardzo słabo graliśmy. Jak była końcówka meczu to była kilka ataków, ale zabrakło skuteczności. No, ale cóż, mam nadzieję, że w meczu ze Słowenią i San Marino zaprezentujemy się znacznie lepiej, zarówno w grze, jak i w skuteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boruc, Dudka i Majewski wzięli udział w libacji alkoholowej z dziennikarzami. Z tego powodu zostali wykluczeni z kadry. Sprawą zajmie się Wydział Dyscypliny PZPN. Piłkarze na pewno nie zagrają w najbliższych meczach ze Słowenią i San Marino - powiedział rzecznik prasowy związku, Zbigniew Koźmiński.

I co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Znając Radka jestem zszokowany i nie chce mi sie w to wierzyć On nigdy za alkoholem nie przepadał. Więc nie chce wierzyć mi sie, że nagle zaczął pic. Ja widze tutaj podwójne dno. Atmosfera w kadrze jest dziwna od dziwnej rezygnacji Sobolewskiego potem Błaszczykowski i Kuszczak. Predzej wydaje mi sie, że poleciały jakies ostre słowa w strone trenera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chciałem usłyszeć, że grali wspaniale, jak a nut. Koncertowo i ambitnie do ostatniej minuty. I, że sam wynik nie oddaje tej pięknej woli walki na boisku.

A jak było, każdy widział. Szczęśliwy remis w beznadziejnej grze. Panie sędzio! Dziękujemy za karnego.

Leo się już wypalił, a Listek dawno się spalił. Tym panom już dziękujemy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekb1976 piją wszyscy i nie rozumiem dziwności ludzi którzy uważają, że piłkarze nie powinni pić. Polska to dziwny kraj. Jak mamy wygrać ze SŁowenią jak nasz napastnik w klubie ostatnio grał na prawej obronie. W latach 70,80 czy poczatku 90 było to normalnością i nie takich ilościach jak teraz a sukcesy były. U Beenhakkera widać brak jakiejkolwiek koncepcji na nasz kadre dlatego nalezy dokonac zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę źle przeczytałeś mój post. Nie napisałem w nim, że piją, tylko, że piją i biją. Można przecież pić, ale z kulturą. Alkohol w małych ilościach jest nawet leczniczy. Co do kultury picia, to przypomnij sobie co było na olimpiadzie, co pokazali niektórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...