Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy selekcjonera, który NIC nie wygrał ani z żadnym klubem piłkarskim, ani z reprezentacją. Ten człowiek nie ma pojęcia nawet jak się powinien zachować. Widziałem kilka śmiesznych memów, że to Smuda w przebraniu, ale to raczej bardziej obraża słynnego Franza, który jakby nie było w trenerce zdążył coś osiągnąć. Wspomnicie moje słowa, że ten "zwycięski remis", który pozostawił go na stanowisku będzie katastrofą dla tej kadry. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś się ze mną zgodzi, ale odnoszę wrażenie, że w kadrze coś jest nie tak jeśli chodzi o postać Lewandowskiego. Już przed MŚ dochodziły głosy jakoby nasz najlepszy zawodnik miał gwiazdorzyć, być odbierany przez część kadry nie do końca pozytywnie. Nowy selekcjoner też sprawia wrażenie jakby nie do końca było mu po drodze z Lewym. Ostra odpowiedź, że zawodnicy są od wykonywania założeń taktycznych, a nie ich komentowania po wypowiedzi napastnika Bayernu, a wczoraj też nieśmiały przytyk, że bez niego drużyna jest w stanie "wygrywać". Jestem przekonany, że coś jest na rzeczy. Tym bardziej, że Robert z Kubą nigdy nie byli "przyjacioły", a konflikt z opaską w mojej opinii dalej pozostał w pamięci skrzydłowego. Nie trzeba dodawać, że wujek gdyby miał odwagę to by opaskę od razu oddał komuś innemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, the cable guy napisał:

Nie wiem czy ktoś się ze mną zgodzi, ale odnoszę wrażenie, że w kadrze coś jest nie tak jeśli chodzi o postać Lewandowskiego. Już przed MŚ dochodziły głosy jakoby nasz najlepszy zawodnik miał gwiazdorzyć, być odbierany przez część kadry nie do końca pozytywnie. 

Ale nie ma w tym nic nadzwyczajnego, piłkarze to normalni ludzie, jak sąsiad kupi nowego Mercedesa to drugi mu zaraz zazdrości. Jak są wyniki takie [beep]oły schodzą na dalszy plan, jak bańka pęka to wszystkie [beep]oły wychodzą na wierzch. Szatnia zawsze podzielona jest na grupy. są tak różni ludzie i nawet ktoś z pozycją Lewego nie będzie nigdy bogiem dla innych. To można porównać np. do sytuacji Messi vs Ibra w Barcelonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, G2000 napisał:

Nie oglądam piłki nożnej. Wczoraj przełączałem na mecz i trafiłem na karnego. Dlaczego Szpakowski tak jakoś dziwnie, jakby z akcentem, krzyczał - Arkadiuszu Miliku. Chyba że to dla niego normalne? :)

Szpaku nieudolnie sparodiował spikera Napoli. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, shevchenko1987 napisał:

a jeszcze gorzej zachował się podczas wywiadu, gdzie w dziecinny sposób sprowokował Michała Pola za jego wpis na TT. 

jw. 

 

To było naprawdę żenujące. Który poważny trener przejmuje się jakimiś twittami pismaków. Tak naprawdę tym zachowaniem Brzęczek zrobił dobrze tylko Polowi, bo wyszło to tak jakby zdanie Pola miało jakiekolwiek znaczenie ? ale to tylko pokazuje, że Brzęczek nie może spać spokojnie i nawet przed takimi meczami zamiast dopinać wszystko na ostatni guzik wertuje internet i wpisy liderów opinii xDD

Edytowane przez Project_ALF
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, SatExpert napisał:

Ale nam grupę Pirlo wylosował na Euro U21... :/


Grupa A:
1. Włochy 
2. Hiszpania 
3. POLSKA
4. Belgia 

Nie rozumiem tej miny :) Super grupa jak dla mnie bo będzie na co popatrzeć. Raczej bym nie chciał oglądać spotkań z Austrią czy Rumunią. I tak szanse na sukces były i są minimalne więc tylko się wypada cieszyć z super przeciwników. Przeciwko takim ekipom na pewno będę oglądał ich występy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi się nie podoba w tym systemie fazy grupowej to ten ostatni, czwarty półfinalista. Mowa o najlepszej drużynie, która zajęła drugie miejsce w grupie. Trochę to niesprawiedliwe w kontekście takiej grupy jak nasza, gdzie mecze mogą być na styku i najlepsze drużyny mogą pogubić punkty.  Niesprawiedliwe tym bardziej, że półfinaliści zagrają w Igrzyskach Olimpijskich więc stawka jest olbrzymia. Powinni jakoś inaczej sformatować ten turniej żeby ograniczyć do minimum tego typu kwestie przypadku. Obecny format promuje reprezentacje z grup, gdzie są dwie bardzo silne drużyny i dwie słabsze. W ogóle zawsze dziwiłem się dlaczego te turnieje młodzieżowe są takie skromne w liczbę uczestników. 3 grupy po 4 drużyny, a dlaczego nie chociaż tych 16 drużyn i cztery grupy czterozespołowe i zasady takie jak dawniej w seniorskiej formule (patrz: EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie). Wszystko transparentne, sprawiedliwie i chyba bardziej atrakcyjne niż to co teraz. Dziwię się tym bardziej, że seniorska impreza ma już 24 ekipy, a UEFA w przypadku U-21 wciąż ogranicza się tylko do 12...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...