Skocz do zawartości

Vectra Online / TV Smart GO


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszystko jest to chore, rozumiem ekstra produkcje filmowe czy sportowe ale po co blokować serial "Rodzinka", "Na sygnale", "Na dobre i na złe", "Ja to mam szczęście", "Złotopolscy", "Jan Serce", "Janosik", "W labiryncie" a jednocześnie bez problemu umożliwiać oglądanie serialu "Ranczo", "Ojciec Mateusz", "M jak miłość", "Strażacy", "Wojenne dziewczyny". Widać trzeba specjalne uczelnie kończyć żeby takie bzdury wymyślać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2020 o 19:07, marko76 napisał:

Mimo wszystko jest to chore, rozumiem ekstra produkcje filmowe czy sportowe ale po co blokować serial "Rodzinka", "Na sygnale", "Na dobre i na złe", "Ja to mam szczęście", "Złotopolscy", "Jan Serce", "Janosik", "W labiryncie" a jednocześnie bez problemu umożliwiać oglądanie serialu "Ranczo", "Ojciec Mateusz", "M jak miłość", "Strażacy", "Wojenne dziewczyny". Widać trzeba specjalne uczelnie kończyć żeby takie bzdury wymyślać. 

zapytaj tvp dlaczego to blokuje

W dniu 5.06.2020 o 13:00, marketa napisał:

Co się porobiło z aplikacja na Androida (7)? Wszystkie kanały mam z kłódką i komunikat "Materiał jest niedostępny na platformie Android".

zaktualizuj aplikację do wersji 2.2.17 - nowa wersja jest od stycznia

Edytowane przez jose arcadio morales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra Online na Androidzie (Smartfon) dostała VOD oraz Chromecast.

Można przesyłać filmy VOD , niestety nie działa przesyłanie kanałów Live.

Kanały na żywo nadal jednak można przesyłać za pomocą SmartThings [Samsung Smart TV + Samsung smartfon] :mrgreen:

 

Screenshot-20200617-090551-Vectra.jpgScreenshot-20200617-090622-Vectra.jpg

 

Screenshot-20200617-090311-Vectra.jpgScreenshot-20200617-090407-Vectra.jpg

 

IMG-20200617-WA0000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, to jest jakieś wyjście, ale nie tracisz wtedy na jakości? Jak to wygląda w porównaniu do dekodera? Ja mam LG B9, a telefon LG G6 i przesyłając filmy zdarzają się przycięcia, więc nie wiem jak takie 4k na żywo by wyglądało przy przesyłaniu bezprzewodowo. 

Edytowane przez bomel91
Dodanie treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...