Skocz do zawartości

Vectra Online / TV Smart GO


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, zurekjr napisał:

@kingofsouth jaką masz szybkość łącza ? Próbuję oglądać Eleven 4K na przeglądarce, ale tnie się przy rzekomych 600mbit/s. Realnie osiągam 250mb/s, ale to także powinno wystarczyć, niestety tnie na całego.

Może po prostu sprzęt za słaby na 4K ? Co to za komputer ? Sprawdź zużycie procesora przy odtwarzaniu.

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, umowa kończy mi sie 31.03. Obecnie mam pakiet platynowy, SnO, Eleven, dwa tunery (jeden z nagrywarką) i 30Mb neta. Za całość płacę 75 zł. Czy można coś ugrać do tego co już mam lub za niewielką dopłatą coś ciekawego od nich wyciągnąć. Dzwonili z przedłużeniem ale nic nie chcieli zaproponować. Rozumiem, że trzeba napisać wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
5 godzin temu, jaceksobczak napisał:

Zarówno w telefonie jak i komputerze .

dziwne, mi działa - głupie pytanie ale masz włączony dekoder kiedy zlecasz? sprawdź też ustawienia oszczędzania energii w dekoderze - muszą byćstandardowe

13 godzin temu, kingofsouth napisał:

Pojawiła się aktualizacja apki Online na Smartfon  emoji4.png

Wersja 2.2.12.

 

 

poza ponownym logowaniem i nazwaniem urządzenia widzę tylko dekoder programowy w opcjach i ustawienia kontroli rodzicielskiej z podziałem na wiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Korzystam z tej aplikacji i proszę powiedźcie, czy u was też na większości oferty programowej kanału TVP Seriale występuje brak możliwości oglądania? U mnie widnieje symbol kłódki i napis: "Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Vectra TV Online". Niedogodność jest na telefonach z Androidem i poprzez komputer z MS Win. Więc praktycznie nie do odtworzenia. Aplikacja najnowsza 2.2.17 a poprzednio używałem wersję 2.0.08 i wszystko działało OK. Jednak "eksperci" uznali że jest za dobrze i okazało się, że na starej aplikacji mam wszystko zablokowane. Więc nie pozostało nic innego jak wgrać wersję najnowszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...