Skocz do zawartości

Vectra Online / TV Smart GO


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

W dniu 13.01.2020 o 12:24, jose arcadio morales napisał:

U mnie działa. :D

Tak działa stabilnie, że znów jest podmieniony Eleven Sports 1 4K na Eleven Sports 1 HD.

Pisałem jakiś czas temu, że tego w aplikacji Eleven Sports 1 4K nie idzie oglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Rafiusz napisał:

Ooo nowa wersja aplikacji VECTRA TV Online. Dopiero teraz zobaczyłem. Nowy wygląd. Ponownie pojawiła się, możliwość wyboru dekodera, na którym nagrać dany program. Chromcasta nie ma.  

Gdzie ty masz nową wersję aplikacji? To co jest obecnie to już tak od roku wygląda :D

Edit:

Screenshot-20200203-174149-TV-Online.jpg

Screenshot-20200203-174204-TV-Online.jpg

 

Screenshot-20200203-174632-TV-Online.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Gdzie ty masz nową wersję aplikacji? To co jest obecnie to już tak od roku wygląda :D

Nie... absolutnie nie wyśmiałem... yhmm. :)

 

Z tego co widzę to aktualizacja pojawiła się 28 stycznia br. Sprawdzałem na LG G6 z oreo na pokładzie bo podobno na pie zamula.

Wydaje mi się, że aplikacja chyba działa płynniej niż ta poprzednia wersja. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablet z Android 7, mi pobrało ~2 dni temu nową wersję. Wersja 2.0.8, data ostatniej aktualizacji 28 stycznia 2020

Denerwujące jest, że cała appka jest w trybie pionowym, a tylko fullscreen video w poziomym. Rozbudowali nieco info o programie.

Ekran główny poprzednio miał wszystkie kanały, teraz tylko dwa z danej kategorii, nieprzewijalne, jest gorzej niż poprzednio.

No i perełka; "Materiał nie jest dostępny na platformie Android" - wcale nie trudno na to trafić... o_O

 

Z appką jest ogólniej nieco lepiej, ale najwygodniejsza wersja w obsłudze jest wersja na WWW.

Edytowane przez ACloserLook
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ACloserLook napisał:

Tablet z Android 7, mi pobrało ~2 dni temu nową wersję. Wersja 2.0.8, data ostatniej aktualizacji 28 stycznia 2020

Denerwujące jest, że cała appka jest w trybie pionowym, a tylko fullscreen video w poziomym. Rozbudowali nieco info o programie.

Ekran główny poprzednio miał wszystkie kanały, teraz tylko dwa z danej kategorii, nieprzewijalne, jest gorzej niż poprzednio.

No i perełka; "Materiał nie jest dostępny na platformie Android" - wcale nie trudno na to trafić... o_O

 

Z appką jest ogólniej nieco lepiej, ale najwygodniejsza wersja w obsłudze jest wersja na WWW.

bardziej denerwuje brak tego paska z kanałami po prawej stronie w trybie pełnoekranowym - na tablecie, na telefonie głównie słucham więc nie ma to znaczenia

dziwne ja na ekranie głównym mam wszystkie kanały z każdej kategorii, przewija się w bok z prawej do lewej

komunikat o niedostępności pewnie na Polsacie - pytaj Polsat dlaczego każe blokować tyle programów na swoich kanałach

fakt www mogliby nie ruszać zbyt szybko

Edytowane przez jose arcadio morales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ta wszystkie są w UHD. Tylko chodzi mi o Eleven Sports 1 4K. Ten kanał w aplikacji Online jest w HD. 

Poza tym ty pisz posty po ludzku.

Edit:

@jose arcadio morales " ta , wszystkie są w uhd" pragnę cie poinformować,  że od dzisiaj znów jest Eleven Sports 1 4K w aplikacji Online 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...