Skocz do zawartości

Vectra Online / TV Smart GO


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

TVN po prostu nie udostępniał tych kanałów do emisji w Internecie (głównego Polsatu też nawet w Ipli nie ma, jest za to Polsat 2 ;)).

Dopiero niedawno zmienili zdanie i TVN i TVN7 zostały dodane do Playera, więc przy renegocjacji umów pewnie pojawią się też w innych tego typu serwisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/4/2019 at 10:11 AM, Zba said:

Cześć,

 

pytałem w głównym temacie Vectry, ale kolega podpowiedział, żeby spytać jeszcze tutaj, więc powtórzę:

 

korzystam z Vectra Online. Wie ktoś kogo poprosić/jak wymusić na Vectrze, żeby nie blokowała przeglądarki Chromium dla tej usługi?

Korzystam z komputera HTPC na linuxie i tylko na tej przeglądarce mam w 100% płynny obraz przy streamingu wideo. Windows nie wchodzi w gre, a na innych przeglądarkach obraz się tnie. Zgłosiłem problem Vectrze, ale odpisali, że nie wspierają Linuxa ani Chromium i na razie nie zamierzają. Wiem, że Chromium jest też dostępne na Windowsa, więc nie potrzeba wspierania Linuxa. 

 

Oczywiście usługa działa na linuxie w przegladarce np. Firefox, jednak obraz nie jest płynny - tnie się. W Chromium ustawiałem też zgłaszanie się jako inna przeglądarka, ale to też nie pomogło.

 

Dzięki za pomoc, pozdrawiam

Hej,

może sie komuś przyda: najprostsze rozwiązania są najlepsze. Okazuje się, że mimo że nie ma Chroma od Google w oficjalnych repozytoriach to pojawiła się oficjalna wersja na Linuxa. Na Ubuntu i temu podobnych wystarczy ściągnąć paczkę DEB od Google, a na Archopodobne jest instrukcja jak w kilku krokach utworzyć paczke pod te systemy i ja zainstalować. W Chrome tak jak na w Chromium obraz ze streamingu (Youtube czy Vectra online) jest w 100% płynny, nie wiem czemu na innych przeglądarkach się tnie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.10.2019 o 14:58, jose arcadio morales napisał:

dzisiaj włączyli wszystkie hbo oraz cinemax w fhd i poza domem - tak piszą w grupie, sprawdzę jak znajdę hasło :)

Witam. Na wstępie powróciłem na forum :D

 

Tak wyglądają kanały HBO oraz Cinemax. Jakość 1080p. Jest to najlepsza jakość jaką dostajemy.

NC+GO, Horizon Go przy tym blado wypadają ;)

 

HBO, HBO 2 , HBO 3  :

 

HBO.jpg

HBO-2.jpg

HBO-3.jpg

 

 

Cinemax , Cinemax 2 :

 

Cinemax.jpg

Cinemx2.jpg

 

 

 

 

  • Dzięki 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy.

Oglądam tv vectra online na laptopie przez przeglądarkę chrome. Mam też chromcasta podłączonego do tv. Da się obraz z laptopa przesłać na chromcasta? Jak kliknę przesyłaj to wyświetla się tylko pierwsze parę klatek i obraz się zamraża :/ Z youtubem nie ma problemu :/ Nie ogarniam tego. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, jaceksobczak napisał:

Czy HBO i Cinemaxy można oglądać tylko na łączu Vectry czy również za pośrednictwem internetu innych firm  ?   

Ja oglądam na łączu Neostrady.

Pozytywnie jestem zaskoczony jakością o czym wcześniej napisałem.

Edit:

Jakby ktoś był ciekawy działa mi 129 kanałów na tym łączu niezależnym :D

1.jpg

 

W końcu usługa Online nabrała kształtów. Jeszcze tylko , kolekcje VOD i będzie cacy ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
19 godzin temu, kingofsouth napisał:

W usłudze Vectra Online Eleven Sports jest w jakości 1080p z bitrate 8000 kbps.

Jest również Eleven Sports 1 4K , ale obecnie znów nadaje w jego miejscu wersja HD :(

Ale u mnie na kanale Eleven Sports 4k nie ma jedynie znaczka 4k ale jak wchodzisz w jakość to pokazuje 2160p 25000kbps. Czyli jakość 4k jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...