Skocz do zawartości

Vectra Online / TV Smart GO


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Samsung MU7002T oraz Samsung QLED seria 8.

Działa mi na tych dwóch modelach. Bez kombinacji.
 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Usługa Vectra Online została poszerzona o funkcję "catchup" :D

Zobaczcie ile kanałów teraz posiada tą funkcję  :brawo:

 

 

 

 

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

 

edit:

Catchup na Filmbox Extra HD:

 

2019-09-03-160037.jpg

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

pytałem w głównym temacie Vectry, ale kolega podpowiedział, żeby spytać jeszcze tutaj, więc powtórzę:

 

korzystam z Vectra Online. Wie ktoś kogo poprosić/jak wymusić na Vectrze, żeby nie blokowała przeglądarki Chromium dla tej usługi?

Korzystam z komputera HTPC na linuxie i tylko na tej przeglądarce mam w 100% płynny obraz przy streamingu wideo. Windows nie wchodzi w gre, a na innych przeglądarkach obraz się tnie. Zgłosiłem problem Vectrze, ale odpisali, że nie wspierają Linuxa ani Chromium i na razie nie zamierzają. Wiem, że Chromium jest też dostępne na Windowsa, więc nie potrzeba wspierania Linuxa. 

 

Oczywiście usługa działa na linuxie w przegladarce np. Firefox, jednak obraz nie jest płynny - tnie się. W Chromium ustawiałem też zgłaszanie się jako inna przeglądarka, ale to też nie pomogło.

 

Dzięki za pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/4/2019 at 10:33 AM, śmiechu warte said:

Jeśli nie blokują Linuksa, bo jak piszesz, inne działają tylko tnie, to może poszukaj wtyczki zmieniającej user agenta. Wtyczki pod Chrome działają pod Chromium.

 

Hej, 

 

zainstalowałem kilka najpopularniejszych user agentów, jednak nie działa to jak powinno. Usługa Vectry musi w jeszcze jakiś inny sposób rozpoznawać przeglądarkę i w każdym przypadku informuje, że przeglądarka nie jest obsługiwana :/ Nie licząć Androida czy Applea na komórki - wtedy wyświetla, pobierz aplikację...

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

Zablokowane jest na przeglądarce laptop/komputer na smartfonie można zmieniać jakość.

 

2.jpg   1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie wiem, być może to błąd w aplikacji i dlatego nie działa na przeglądarce. Myślę , że to ogarną i na laptopie też zmienimy jakość.

I tak dobrze, że Vectra to wprowadziła.  W aplikacji NC+ GO tego nie mam  :/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
3 godziny temu, xut2zs napisał:

Ej a jak zmienić jakość w Catchupie bo wchodze w ikonkę ustawień i nie mogę nic zaznaczyć żadna pozycja kaości nie daję się kliknąć tak jakby było zablokowane. 

Taka mała aktualizacja. Przy zmniejszonym okienku na  laptop/komputer można ustawić jakość :D

 

12333.jpg

333.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listę kanałów z catchup podali

 

Ogolne > Polsat 2 HD, WP HD, TBN Polska;
Sport > Polsat 2 HD, WP HD, TBN Polska, Polsat Sport HD, Polsat Play HD, Polsat Sport Extra HD, E-SPORT, Golf Channel Polska, GINX eSports TV HD, SPORTKLUB HD, FightBox HD, FightKlub HD, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4;
Filmy i seriale > Kino Polska HD, TVP Seriale, Comedy Central HD, Comedy Central Family HD, KINO TV HD, Stopklatka TV HD, PARAMOUNT CHANNEL HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Premium HD, FilmBox Family, FilmBox Action, FilmBox Arthouse HD;
Dzieci > Da Vinci, Cartoon Network, Boomerang, Nicktoons, Nickelodeon, Nick Jr., Top Kids HD;
Edukacja > Polsat Doku HD;
Muzyka > MTV Polska HD, Kino Polska Muzyka, 4FUN.TV, 4FUN DANCE, 4FUN GOLD;
Styl życia > Polsat Cafe HD;
Informacja > Polsat News HD, TVP Info HD, Polsat News 2, CNN International, UA|TV Ukrainian Television;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

 

wie ktoś dlaczego nie można usunąć obecnych urządzeń z Vectra Online? W aplikacji na androida przesuwam w lewo dane urządzenie, pojawia sie wielki czerwony "X" naciskam go i nic się nie dzieje. Urządzenie pozostaje. Wcześniej usuwanie działało bez problemów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
19 minut temu, Zba napisał:

 

 

wie ktoś dlaczego nie można usunąć obecnych urządzeń z Vectra Online?

 

Teraz na laptopie/ komputerze dodając nowe urządzenie jest usuwane stare :D

Tak to wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...