Skocz do zawartości

Vectra Online / TV Smart GO


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Odpaliłem na Smart TV przez przeglądarkę wbudowaną w TV kanał Eleven Sports 1 w rozdzielczości 1080p [bitrate 8000kbps] i muszę przyznać , że obraz wygląda rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. taki oto komunikat wyświetla sie na moim laptopie ( Maksymalna liczba urządzeń przypisanych do konta została wykorzystana. Proszę usunąć jedno z urządzeń, aby zastąpić je obecnie używanym. Pamiętaj, że liczba zmian urządzeń w danym miesiącu wynosi 5 ). Nie wiem o co chodzi z tymi urządzeniami, przecież odpalam vectre online tylko ze swojego laptopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli musisz za każdym razem wpisywać nazwę urządzenia to może również oznaczać że przeglądarka po zamknięciu ustawiona jest na czyszczenie ciasteczek albo robi to inna aplikacja tj. ccleaner czy inna będąca elementem większego pakietu. w pierwszym wypadku należy wyłączyć czyszczenie po zamknięciu albo w przypadku oprogramowania, wtyczka firm trzecich - dodać stronę tvo do wyjątków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2019 o 08:48, kingofsouth napisał:

Odpaliłem na Smart TV przez przeglądarkę wbudowaną w TV kanał Eleven Sports 1 w rozdzielczości 1080p [bitrate 8000kbps] i muszę przyznać , że obraz wygląda rewelacyjnie.

 

 

Dziwne,bo mam najnowszego samsunga z serii premium i nie mogę odpalić w wbudowanej przeglądarce kanałów vectry online. Kręci się tylko kółko ładowania kanału-obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Oglądam mecz Bayernu na Eleven Sports 1 4K przesyłając obraz z smartfona na Smart TV i muszę przyznać ,że dość ładnie to wygląda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mi Eleven 4k tnie na telefonie i laptopie a w obu na speedteście zawsze powyżej 200Mbit. Muszę jeszcze po 4G sprawdzić i na służbowym laptopie i telefonie. Jak wszędzie się będzie zacinać to znaczy, że może mam coś z kontem pochrzanione. Pozostałe kanały działają.

 

A Netflix w 4k ani razu się nie przyciął. Nigdy.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
2 minuty temu, regedit32 napisał:

Mi Eleven 4k tnie na telefonie i laptopie a w obu na speedteście zawsze powyżej 200Mbit.

Nie wiem , czy zauważyłeś ale od 2 tygodni nie mamy Eleven Sports 1 4K w aplikacji. 

Jest to zwykły Eleven. Vectra ma jakis problem,  po tym jak Eleven puściło nowy sygnał i nie mogą tego w Online obrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2019 o 14:24, kingofsouth napisał:

Oglądanie Online na przeglądarce Samsung Smart TV , to czysta przyjemność.  :D

 

 

Ty lepiej powiedz jak udało Ci się uruchomić TvOnline Vectra ma tej przeglądarce? ?

Potrzebny jest chyba Microsoft Silverlight? Ale jak to zainstalować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...