Jump to content
kingofsouth

Vectra Online - Telewizja poza domem

Recommended Posts

Jak ja uwielbiam Online Vectre.  Jako jedyna usługa daje możliwość oglądania na Smart TV. Bez kombinowania.  A w dodatku w takiej super jakości.:D

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Ty powiedz jak to robisz? Jaki masz sprzęt? Bo u mnie "multiekran" jest zablokowany, o czym oficjalnie wspomina sama Vectra. 

Posted (edited)

@Fabrykant , Samsung Galaxy S7 + Samsung Smart TV. 

Odpalam aplikację na androidzie SmartThings i tyle.

Tak na marginesie w grupie TvOnline-nowa platforma Vectry na FB jest wrzucona informacja , że to działa. ;)

1.jpg

2.jpg

Edited by kingofsouth

Dla mnie to, aż streaming. :D

Mam tych usług trochę i jest to jedyna aplikacja co daje taką możliwość.Dodam, że jakość obrazu na 55 calach jest świetna. Możemy się cieszyć , ze mamy 1080p z bitrate 8000 kbps, w dodatku działa to bardzo płynnie, co jest ważne przy transmisjach sportowych kanały Eleven w aplikacji działają tak jakbyś z satelity oglądał, co nie można powiedzieć o kanałach Eleven z ich aplikacji na Smart TV.  Jeszcze jedno ;) Zarówno NC+GO, Horizon GO nie pozwalają przesłać obrazu na TV.

@regedit32 Myślę, że na apkę na SmartTV nie ma co liczyć. Za bardzo operatorzy cenią sobie oferowaną przez siebie usługę multiroom.

• Upvote 2

10 godzin temu, kingofsouth napisał:

@Fabrykant , Samsung Galaxy S7 + Samsung Smart TV. 

Odpalam aplikację na androidzie SmartThings i tyle.

Tak na marginesie w grupie TvOnline-nowa platforma Vectry na FB jest wrzucona informacja , że to działa. ;)

Ja też mam Samsung Smart TV, ale smartfon to Huawei P10 Pro. I wszystko nim stream'uję oprócz . . . NC+GO i TV Vectra Online. 😕

Przymierzam się do kupna jakiegoś smartfona Samsunga, tak do 2000 zł. Gdzieś czytałem, że jest problem z wyświetlaniem obrazu z Eleven 1 4K  na systemie Android 9 lub 8. Może ktoś potwierdzić czy jest taki problem zależny od systemu w smartfonie?

Teraz mam S5 z androidem 6 i obrazu na tym programie nie ma ale to z powodu matrycy tylko full HD więc tak musi być.

Na Samsungu Galaxy S7 działa zarówno obraz jak i dźwięk. Polecam , mimo tego ,ze ma już swoje lata. ;) 

• Upvote 1

Posted (edited)

Ja tam żadnych  streamów nie potrzebuję. Apka działa bardzo dobrze na android tv. Potrzebna jest myszka do tv lub pilot z myszką.

IMG-20190313-130211.jpg

IMG-20190329-140020.jpg

Edited by Madekp

Jak widać dla każdego cos się znajdzie.  ;)

Tobie odpowiada Online na Android TV, mi za to super działa streaming z androida, a w dodatku nie potrzebuje do tego myszki.   :P

18 minut temu, kingofsouth napisał:

Na przeglądarce wbudowanej w Samsung Smart TV.

Mi jakoś nie śmiga, mieli, miel i nic.

Posted (edited)

Jak widać na moich zdjęciach u mnie działa. Samsung seria 7.

Edit:

@Madekp, przeglądarka Chrome (Linux)

Edited by kingofsouth

No ja mam Q7 i tylko dwa razy załapało do momentu przełączenia

Jak u ciebie nie działa , to spróbuj przesłać obraz z Smartfona na Smart TV. 

Taka sytuacja...:

Mam dekoder 4K od prawie miesiąca. TV online umożliwia zdalne zlecanie nagrań na dekoderze zarówno poprzez aplikacje Android jak i z przeglądarki internetowej. Nie mogłem sobie z tym poradzić więc napisałem do nich w trybie reklamacji:

"Nie działa zdalne zlecanie nagrań na dekoder 4k przez aplikację na smartfonie jak i przez stronę https://tvonline.vectra.pl/. Mimo naświetlenia tego problemu na infolinii oraz na facebooku w sekcji TV Online - nowa platforma Vectry nikt nie był w stanie powiedzieć co się dzieje. Wiem, że problem ten występuje nie tylko u mnie." 

Dostałem taka odpowiedź:

"Bardzo dziękujemy za przesłanie uwag dotyczących naszej firmy. Przekazane informacje zostały przez nas szczegółowo przeanalizowane i dołożyliśmy wszelkich starań, aby rzetelnie je wyjaśnić uwzględniając obowiązujące przepisy prawa.
W odniesieniu do kwestii poruszanych w przedmiotowej korespondencji informujemy, iż wskazane niedogodności wynikają z faktu, iż dekoder znajdujący się w Pana posiadaniu nie jest uzwrotniony. Dodajemy, iż nie posiadamy informacji czy w przyszłości pojawi się możliwość korzystania z funkcji zdalnego nagrywania."

I co mam robić dalej? Jest jakaś szansa na funkcjonalność zdalnego nagrywania? 

Z tym jest problem od dłuższego czasu(kilka lat) mi napisali że to funkcje eksperymentalna i może raz działać a raz nie. 

21 minut temu, Fabrykant napisał:

Taka sytuacja...:

Mam dekoder 4K od prawie miesiąca. TV online umożliwia zdalne zlecanie nagrań na dekoderze zarówno poprzez aplikacje Android jak i z przeglądarki internetowej.

I co mam robić dalej? Jest jakaś szansa na funkcjonalność zdalnego nagrywania? 

Również i u mnie nie działa.

Posted (edited)

Ze swojego konta korzystam sam a mimo to zdarza sie ze wyskakuja mi dwa komunikaty ktore napisalem ponizej. Musze wtedy czekac okolo 5-10 min zanim bedzie mozliwe wznowienie ogladania. O co chodzi i czy jest jakis sposob na zakonczenie ogladania jednego ze strumieni skoro z jakiegos powodu sie nie zakanczaja ?

Komunikat - Liczba jednoczesnych strumieni dla tego kanalu jest ograniczona do 3. Na tym koncie nie mozna otworzyc kolejnego materialu na tym kanale do czasu zakonczenia ogladania jednego z istniejacych strumieni.

Lub komunikat - Liczna jednoczesnych strumieni dla grupy kanalow dostawcy tvp jest ograniczona do 2. Na tym koncie nie mozna otworzyc kolejnego materialu wideo nalezacego do nadawcy tvp do czasu zakonczenia ogladania jednego z istniejacych strumieni.

Edited by Konteczko