Jump to content
kingofsouth

Vectra Online - Telewizja poza domem

Recommended Posts

Dostępny dla wszystkich Abonentów Vectry serwis TV Online pozwala na oglądanie wybranych kanałów telewizyjnych na komputerach oraz urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety.

Serwis TV Online pozwala na oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych poza domem. Dostęp do usługi jest możliwy za pośrednictwem przeglądarki internetowej albo darmowej aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem iOS oraz Android.  Z usługi może korzystać każdy, kto posiada dowolny pakiet telewizji cyfrowej w Vectrze.

1.jpg

Lista kanałów. Jakość 1080p  oraz 720p:

1080p: Animal Planet, Discovery Chanel, Discovery Science, Eleven 1, Eleven 2, Eleven 3, Eleven 4, Eurosport 1, Eurosport 2, Kino Polska, Kino TV, Polsat HD, Polsat Cafe HD, Polsat Film, Polsat News HD, Polsat Play HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat 2 HD, Super Polsat HD, TLC, 𝐓𝐕𝐏 𝟏 𝐇𝐃, 𝐓𝐕𝐏 𝟐 𝐇𝐃, 𝐓𝐕𝐏 𝐈𝐧𝐟𝐨 𝐇𝐃, 𝐓𝐕𝐏 𝐒𝐩𝐨𝐫𝐭, 𝐂𝐚𝐫𝐭𝐨𝐨𝐧 𝐍𝐞𝐭𝐰𝐨𝐫𝐤, 𝐓𝐍𝐓 𝐇𝐃, 𝐅𝐢𝐠𝐡𝐭𝐁𝐨𝐱 𝐇𝐃, 𝐅𝐢𝐥𝐦𝐁𝐨𝐱 𝐄𝐱𝐭𝐫𝐚 𝐇𝐃, 𝐒𝐭𝐨𝐩𝐤𝐥𝐚𝐭𝐤𝐚 𝐓𝐕 𝐇𝐃;

720p: TVN Style, TVN Turbo, TVN 24, TVN 24 BIS, 𝐂𝐨𝐦𝐞𝐝𝐲 𝐂𝐞𝐧𝐭𝐫𝐚𝐥 𝐇𝐃, 𝐂𝐨𝐦𝐞𝐝𝐲 𝐂𝐞𝐧𝐭𝐫𝐚𝐥 𝐅𝐚𝐦𝐢𝐥𝐲 𝐇𝐃, 𝐏𝐀𝐑𝐀𝐌𝐎𝐔𝐍𝐓 𝐂𝐇𝐀𝐍𝐍𝐄𝐋 𝐇𝐃, 𝐍𝐢𝐜𝐤𝐭𝐨𝐨𝐧𝐬, 𝐌𝐓𝐕 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐤𝐚 𝐇𝐃, 𝐌𝐓𝐕 𝐋𝐢𝐯𝐞 𝐇𝐃, 𝐅𝐎𝐗 𝐂𝐨𝐦𝐞𝐝𝐲 𝐇𝐃, 𝐅𝐎𝐗 𝐇𝐃, 𝐍𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 𝐆𝐞𝐨𝐠𝐫𝐚𝐩𝐡𝐢𝐜 𝐇𝐃, 𝐍𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 𝐆𝐞𝐨𝐠𝐫𝐚𝐩𝐡𝐢𝐜 𝐖𝐢𝐥𝐝 𝐇𝐃, 𝐁𝐁𝐂 𝐅𝐈𝐑𝐒𝐓, 𝐁𝐁𝐂 𝐄𝐚𝐫𝐭𝐡 𝐇𝐃, 𝐁𝐁𝐂 𝐁𝐫𝐢𝐭 𝐇𝐃, 𝐁𝐁𝐂 𝐋𝐢𝐟𝐞𝐬𝐭𝐲𝐥𝐞 

27 lutego został dodany kanał Eleven Sports 1 4K:D

2.jpg

• Upvote 2

Posted (edited)

Dobrze byłoby zrobić kategorie ogólne dla każdej kablówki, w której byłyby listy wątków/tematów, jak dla operatorów satelitarnych oraz połączyć z pytaniami technicznymi. Zaraz namnoży się wiele pobocznych tematów, dla vectry są już 3 wątki.

Edited by truszek
  • Upvote 6

Nie mogę się zalogować do aplikacji. Czy to tylko u mnie taka sytuacja czy też większy problem?

Posted (edited)

Ten  zrzut jest z Eleven Sports 1 4K to musi być ładny obraz  Pozostałe Eleveny są w jakości 1080p bitrate 8000 kbps. 

NC+GO przy tym blado wygląda. 

Edited by kingofsouth

Posted (edited)

Mam odpowiedź dla tych co nie mogą się zalogować . Numer abonenta należy wpisać w loginie z dwoma zerami na początku. U mnie to zadziałało.

Wcześniej zawsze wpisywałem bez zer ale chyba dzisiaj cos pozmieniali w ustawieniach.

Edited by jaceksobczak
  • Confused 1

Posted (edited)

Dzisiaj nie mogłem się zalogować . Ukazywał się komunikat  : " brak komunikacji z serwerem" .Zgłosiłem to na infolinii technicznej i właśnie poinformowali mnie żeby dopisać te 2 zera na początku. Zadziałało .

Edited by jaceksobczak

Posted (edited)
Godzinę temu, kingofsouth napisał:

@lukasz1122a, Eleven Sports 1 4K odkodowany jest w Online  :P

Dementuje, mam pakiet bez Eleven Sports, odkodowane w TVonline do 1080p

edit. po ponownym zalogowaniu, pojawił się E1 4K

Spoiler

e14k.png

Czy ktoś mógłby potwierdzić, czy na jakimś boxie android tv działa płynnie e1 4k?

Edited by Marek2009

Użytkuje usługę od 2016 roku od tego czasu wiele się pozmieniało na plus. Jest jednak coś czego nadal brak. Mianowicie kanałów premium: Canal+, Cinemax, HBO. 

Aż się prosi by kanały zawitały do Online, zwłaszcza , że tutaj mamy jakość 1080p. :D

.

Posted (edited)

@kingofsouth wszystko byś chciał za darmo. Płacisz coś rodzinie za tv online? Nie pewnie

Tu Vectra pewnie pójdzie do rozum do głowy o da 300 minut na konto. 

Zauważą pewnie problem z udostępnianiem komuś, no ale na razie dodają co popadnie i są happy.

Edited by Internauta

@Internauta, nikt nie daje 300 minut limitu. Nawet w NC+GO mam 100 godzin. :P

100 godzin razy trzy konta bo tyle ich mam.

Teraz ci przedstawie jakie mam:

1. Platyna+ SNO
  2. Platyna+SNO+Eleven+Filmbox
  3. Platyna

Nikt z tego nie korzysta.Sam je zakładałem. Wiem,że może ci to przeszkadzać, ale nic tobie do tego.

• Upvote 1

Posted (edited)

Uwaga na ciasteczka :] . Dzisiaj po dodaniu nowego laptopa w starym brak mozliwosci zalogowania - komunikat " Maksymalna liczba urządzeń przypisanych do konta oraz limit zmian urządzeń w miesiącu został osiągnięty. Proszę się zalogować za pomocą Urządzenia już dodanego do konta." konsultacja z Vectra i ich odpowiedz "konieczność dodawania nowego urządzenia może być spowodowana czyszczeniem ciasteczek. Zalecamy wówczas dodawanie nowego urządzenia. Jednocześnie informujemy, iż masz możliwość skorzystania z TV Online na innej przeglądarce internetowej." niestety ale vectra wprowadzila limit "do konta mogą być przypisane 4 urządzenia. Istnieje możliwość usuwania przypisanych urządzeń i dopisywania nowych. Można w ten sposób wykonać do pięciu zmian w miesiącu." wiec po kazdym wyczyszczeniu ciasteczek musimy dodac urzadzenie i limit sie szybko konczy. Ktos chyba czegos do konca nie dopracowal i nie przemyslal - np mam czyszczenie ciasteczek po kazdej sesji , a co z programami czyszczacymi typu cleaner  i tak mam tv online z glowy do konca miesiaca

aktualizacja - vectra przywrociła mi dostep  po interwencji

Edited by glocker

Posted (edited)
35 minut temu, glocker napisał:

Ktos chyba czegos do konca nie dopracowal i nie przemyslal - np mam czyszczenie ciasteczek po kazdej sesji , a co z programami czyszczacymi typu cleaner  i tak mam tv online z glowy do konca miesiaca

Nie do końca masz racje.  To nie jest,  tylko przypadłość Online Vectry.  Tak samo wygląda sprawa w NC+GO .

Edited by kingofsouth
  • Upvote 1

6 godzin temu, kingofsouth napisał:

To nie jest,  tylko przypadłość Online Vectry.  Tak samo wygląda sprawa w NC+GO .

Tak samo masz w HBO Go bodajże, było w Showmax itp.

Posted (edited)

F1 na kanale Elevens Sports 1 4K. Obraz przesłany z androida. :D

Wygląda to rewelacyjnie na 55 calowym telewizorze.

f1.jpg

f12.jpg

f13.jpg

Edit:

Tak wygląda Online odpalone z poziomu przeglądarki w Smart TV.

Kanał Eleven w 1080p. :D

vectra-online-przegl-darka.jpg

vectra-online-przegl-darka-2.jpg

Edited by kingofsouth
  • Like 2

Przełączyłem z mojego głównego konta w Online na dwa pozostałe i widzę, że nadal jest otwarte okno na kanały Eleven. 

Miały być do 18 marca aktywne.