Skocz do zawartości

Vectra Online / TV Smart GO


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Dostępny dla wszystkich Abonentów Vectry serwis TV Online pozwala na oglądanie wybranych kanałów telewizyjnych na komputerach oraz urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety.

Serwis TV Online pozwala na oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych poza domem. Dostęp do usługi jest możliwy za pośrednictwem przeglądarki internetowej albo darmowej aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem iOS oraz Android.  Z usługi może korzystać każdy, kto posiada dowolny pakiet telewizji cyfrowej w Vectrze.

 

1.jpg

 

 

 

 

 

 Lista kanałów. Jakość 1080p  oraz 720p:

1080p: Animal Planet, Discovery Chanel, Discovery Science, Eleven 1, Eleven 2, Eleven 3, Eleven 4, Eurosport 1, Eurosport 2, Kino Polska, Kino TV, Polsat HD, Polsat Cafe HD, Polsat Film, Polsat News HD, Polsat Play HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat 2 HD, Super Polsat HD, TLC, ??? ? ??, ??? ? ??, ??? ???? ??, ??? ?????, ??????? ???????, ??? ??, ???????? ??, ??????? ????? ??, ?????????? ?? ??;

720p: TVN Style, TVN Turbo, TVN 24, TVN 24 BIS, ?????? ??????? ??, ?????? ??????? ?????? ??, ????????? ??????? ??, ?????????, ??? ?????? ??, ??? ???? ??, ??? ?????? ??, ??? ??, ???????? ?????????? ??, ???????? ?????????? ???? ??, ??? ?????, ??? ????? ??, ??? ???? ??, ??? ????????? 

 

 

 

27 lutego został dodany kanał Eleven Sports 1 4K:D

 

 

2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byłoby zrobić kategorie ogólne dla każdej kablówki, w której byłyby listy wątków/tematów, jak dla operatorów satelitarnych oraz połączyć z pytaniami technicznymi. Zaraz namnoży się wiele pobocznych tematów, dla vectry są już 3 wątki.

Edytowane przez truszek
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ten  zrzut jest z Eleven Sports 1 4K to musi być ładny obraz  Pozostałe Eleveny są w jakości 1080p bitrate 8000 kbps. 

NC+GO przy tym blado wygląda. 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam odpowiedź dla tych co nie mogą się zalogować . Numer abonenta należy wpisać w loginie z dwoma zerami na początku. U mnie to zadziałało.

Wcześniej zawsze wpisywałem bez zer ale chyba dzisiaj cos pozmieniali w ustawieniach.

Edytowane przez jaceksobczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

@lukasz1122a, Eleven Sports 1 4K odkodowany jest w Online  :P

Dementuje, mam pakiet bez Eleven Sports, odkodowane w TVonline do 1080p

 

edit. po ponownym zalogowaniu, pojawił się E1 4K

Spoiler

e14k.png

 

Czy ktoś mógłby potwierdzić, czy na jakimś boxie android tv działa płynnie e1 4k?

Edytowane przez Marek2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Użytkuje usługę od 2016 roku od tego czasu wiele się pozmieniało na plus. Jest jednak coś czego nadal brak. Mianowicie kanałów premium: Canal+, Cinemax, HBO. 

Aż się prosi by kanały zawitały do Online, zwłaszcza , że tutaj mamy jakość 1080p. :D

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth wszystko byś chciał za darmo. Płacisz coś rodzinie za tv online? Nie pewnie

 

Tu Vectra pewnie pójdzie do rozum do głowy o da 300 minut na konto. 

 

Zauważą pewnie problem z udostępnianiem komuś, no ale na razie dodają co popadnie i są happy.

Edytowane przez Internauta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Internauta, nikt nie daje 300 minut limitu. Nawet w NC+GO mam 100 godzin. :P

100 godzin razy trzy konta bo tyle ich mam.

Teraz ci przedstawie jakie mam:

  1. Platyna+ SNO
  2. Platyna+SNO+Eleven+Filmbox
  3. Platyna

Nikt z tego nie korzysta.Sam je zakładałem. Wiem,że może ci to przeszkadzać, ale nic tobie do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na ciasteczka :] . Dzisiaj po dodaniu nowego laptopa w starym brak mozliwosci zalogowania - komunikat " Maksymalna liczba urządzeń przypisanych do konta oraz limit zmian urządzeń w miesiącu został osiągnięty. Proszę się zalogować za pomocą Urządzenia już dodanego do konta." konsultacja z Vectra i ich odpowiedz "konieczność dodawania nowego urządzenia może być spowodowana czyszczeniem ciasteczek. Zalecamy wówczas dodawanie nowego urządzenia. Jednocześnie informujemy, iż masz możliwość skorzystania z TV Online na innej przeglądarce internetowej." niestety ale vectra wprowadzila limit "do konta mogą być przypisane 4 urządzenia. Istnieje możliwość usuwania przypisanych urządzeń i dopisywania nowych. Można w ten sposób wykonać do pięciu zmian w miesiącu." wiec po kazdym wyczyszczeniu ciasteczek musimy dodac urzadzenie i limit sie szybko konczy. Ktos chyba czegos do konca nie dopracowal i nie przemyslal - np mam czyszczenie ciasteczek po kazdej sesji , a co z programami czyszczacymi typu cleaner  i tak mam tv online z glowy do konca miesiaca

 

aktualizacja - vectra przywrociła mi dostep  po interwencji

Edytowane przez glocker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
35 minut temu, glocker napisał:

Ktos chyba czegos do konca nie dopracowal i nie przemyslal - np mam czyszczenie ciasteczek po kazdej sesji , a co z programami czyszczacymi typu cleaner  i tak mam tv online z glowy do konca miesiaca

 

 

Nie do końca masz racje.  To nie jest,  tylko przypadłość Online Vectry.  Tak samo wygląda sprawa w NC+GO .

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

F1 na kanale Elevens Sports 1 4K. Obraz przesłany z androida. :D

Wygląda to rewelacyjnie na 55 calowym telewizorze.

 

f1.jpg

f12.jpg

f13.jpg

 

Edit:

Tak wygląda Online odpalone z poziomu przeglądarki w Smart TV.

Kanał Eleven w 1080p. :D

 

vectra-online-przegl-darka.jpg

vectra-online-przegl-darka-2.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Przełączyłem z mojego głównego konta w Online na dwa pozostałe i widzę, że nadal jest otwarte okno na kanały Eleven. 

Miały być do 18 marca aktywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...