Skocz do zawartości

Sky X


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, bugmenot napisał:

@vigooJeśli nie widzisz różnicy między pytaniem o to jak rozwiązać równanie "2+2", a jak takie z trzema niewiadomymi, to nic już nie poradzę, ale tak czy inaczej "mały przykładzik" jest niestety nietrafiony ;-)

 

Przykładzik jest bardzo trafiony i wszyscy mogą sobie ocenić Twoją postawę a te Twoje tłumaczenia trochę słabiutkie. Nie każdy musi być sprytny jak Ty i potrafić wyszukać te, czy inne informację. Wystarczyło wrzucić link, ale nie chciało Ci się robić za Google. No i proszę. Dwa dni później to samo spotkało Ciebie. Jak już mówiłem, karma zawsze wraca... Miłego wieczoru. :)

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vigoo Tak, jeszcze 159 takich trafionych "przykładzików", które "wszyscy" w postaci jednej osoby zalajkuja i może Twój kompleks zniknie...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, frankie1905 napisał:

Z jakiego VPN korzystasz?

VPNonline.pl, z którym przy większości przypadków nie miałem problemów.

 

Jak widać, niektórzy usługodawcy są wyczuleni na VPN. Chciałem kiedyś skorzystać z DIRECTV NOW, ale nie chciało mi przejść przez transakcję bankową. A w USA inaczej to pewnie wygląda. Netflix też już nie lubi VPN-ów, a szkoda. Chętnie pooglądałbym więcej treści z polskimi napisami, których nie ma w UK.



 

Chyba że znasz lepsze VPN-y, z których śmiało mógłbym skorzystać z płatnych usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.03.2019 o 13:40, Emil.1603 napisał:

Cwaniaki z nich. VPN aktywny, ale jednak to wykrywa i wywala komunikat, że Sky X ist nicht verfügbar außerhalb von Großbritannien oder Irland ?

 

Żadne cwaniaki, niektóre serwisy blokują te znane VPN-y. Spróbuj z innego VPN lub nawet tego samego tylko zmień serwer o ile masz wybór kilku serwerów.

Mi NC+ GO wykrywało bodaj z 4 serwery VPN ONLINE  w PL [[ łączyłem się z Irlandii ] i nie chcąc zmieniać VPN z ciekawości napisałem do pomocy tech.

 Podali kolejny serwer którego już nie spróbowałem i poszło i gra do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2019 o 19:12, bugmenot napisał:

Jeśli chcesz, żebym coś przeczytał to to podlinkuj, albo wstaw - to nie jest trudne.

 

Jeśli chcesz coś przeczytać to znajdź i przeczytaj, robienie "riserczu" nie jest trudne.

 

W dniu 5.03.2019 o 20:41, umek napisał:

Nie mam w zwyczaju pomagać wszechwiedzącym piszącym o cordcuttingu w temacie o platformie ..która zwiększa liczbę abonentów.

 

Brawo Umek. ty na tym forum jako jedyny coś wiesz o Sky, zawsze dobrze poczytać :) A ci co piszą o gniazdkodcinaniu sami w Polsce nigdy nie korzystali z takich usług więc się nie przejmuj. wsrod moich znajomych albo ludzie nie maja telewizji albo się podniecają ineą albo mają tylko netflix. Nie mogę nikogo nawet na split YYTV namówić.

Co do SKY to moim zdaniem niepotrzebnie kombinują z rodzieleniem usług na kraje. Rozumiem że Austracy nie umieją po angielsku i chcą Sky One z dubbingiem ale nie po to się bierze taką usługę. Wciąż nie mogę zrozumieć dlaczego ich nie ma w Polsce i Francji. Dwa duże kraje europejskie otoczone krajami w ktorych Sky jest dostępny. Wiązka z Astry by na to pozwalała w razie co zawsze można delikatnie zmienić pozycję na orbicie.

Czy SKY Q w ogole zadziała w Polsce czy dekoder wysyła jakieś lokalizacyjne sygnały do "centrali"?

 

W dniu 5.03.2019 o 20:58, vigoo napisał:

Przykładzik jest bardzo trafiony i wszyscy mogą sobie ocenić Twoją postawę a te Twoje tłumaczenia trochę słabiutkie. Nie każdy musi być sprytny jak Ty i potrafić wyszukać te, czy inne informację. Wystarczyło wrzucić link, ale nie chciało Ci się robić za Google. No i proszę. Dwa dni później to samo spotkało Ciebie. Jak już mówiłem, karma zawsze wraca... Miłego wieczoru. :)

 

Jak ktoś nie umie w internecie wyszukiwać informacji to pytanie - czego was młodych teraz w szkole uczą? Nie umiesz wyszukiwać informacji odetnij się od internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Już kiedyś pisałem o tej promocji w innym temacie.

Oferta jest naprawdę świetna.

Płacimy 99€ za roczną subskrypcję sportową i dostajemy gratis 100€ do wydania w amazonie także oglądamy praktycznie za darmo.

Niestety oferta tylko dla wybranych :)

Bundesliga + Premier League + Champions League + Liga Europy+ Liga konferencji + F1 + NHL + Golf + Tenis itd

Oczywiście wszystko w Full HD

Z minusów to

- brak UHD

- nie działa na wszystkich urządzeniach

To tak w szybkim skrócie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2019 o 22:16, Kurgan napisał(a):

 


Co do SKY to moim zdaniem niepotrzebnie kombinują z rodzieleniem usług na kraje. Rozumiem że Austracy nie umieją po angielsku i chcą Sky One z dubbingiem ale nie po to się bierze taką usługę. Wciąż nie mogę zrozumieć dlaczego ich nie ma w Polsce i Francji. 

Jak to się ma do tego „płaczu” na forum w związku z tym, że np Viaplay daje pozycje tylko z napisami albo bez lektora, czy tez bez polskiej wersji językowej ? Bo jak rozumiem sugerujesz, ze Sky powinno oferować usługi w języku oryginalnym, czyli po angielsku, skoro „Austriacy nie umieją po angielsku”, to na pewno po angielsku umieją Polacy i wezmą tą usługę z radością bez lektora i napisów :). Oczywiście chciałbym takie kompletne Sky w naszym kraju, ale już dziś widzę ten lament na „brak lektora i napisów”, dlatego jakakolwiek próba wprowadzenia takiej oferty „w oryginale” w PL nie ma racji bytu i nigdy nie nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie przy rejestracji i pierwszym logowaniu potrzeba skierować serwer na Austrię.

Usługa Sky X na terenie UE działa bez vpn ale tylko przez 30 dni także raz w miesiącu musimy włączyć vpn ma parę minut by znowu móc oglądać kolejne 30 bez vpn.

U mnie Sky X działał z Windscribe PRO.

Niestety w wersji darmowej nie mamy dostępu do serwerów austriackich.

@kunkoremasz rację, nie wszystkie vpny są w stanie odblokować austriackie usługii. Naprzykład austriacki DAZN który w przeciwieństwie do niemieckiej wersji pokazauje całą Champions League działa tylko z Windscribe Vpn.

Zarówno Nord jak i Express nie są w stanie otworzyć austriackiej biblioteki DAZN.

Sky X w przeciwieństwie do szwajcarskiej wersji Sky ma zupełnie inna apkę.

Sky X wygląda i działa jak Sky Q.

Warto również dodać, że Sky X nie przyjmuje wszystkich kart płatniczych.

 

Sky X to usługa austriacka a nie angielska.

W UK mają swoją wersję i nazywa się NOW.

Zarówno austrackie Sky X jak i Sky Q ma dubbing  i komentarz niemiecki.

Można również wyłączyć dubbing i posłuchać filmu w wersji orginalnej.

Podobnie jest ze sportem gdzie możemy wyłączyć komentarz i posłuchać dżwięków stadionowych.

Czasami dodatkowo mamy do wyboru inny zagraniczny komentarz podczas transmisji sportowych ale nie aż ma taką skalę jak oferuje nam to szwajcarkie Sky.

Tam podczas niektórych transmisji mamy do wyboru niemiecki, angielski, włoski, francuski oraz dźwieki stadionowe.

 

Edytowane przez tenktoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kunkoreNie przeszła Ci rejestracja czy nie mogłeś oglądać ?

Sky X działa jedynie na wybranych urządzeniach.

U mnie rejestracja udała się przy użyciu Windscribe a do płatności musiałem założyc austriacki Paypal z podpiętą niemiecką kartą.

Bezpośrednia płatność niemiecką kartą nie przeszła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...