Skocz do zawartości

Ultra HD (4K) w Vectrze- Oferta Programowa i Sprzęt


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mizernie jest ogólnie w kablu.  Eleven Sports 1 4K jedynie wart uwagi.

Czy warto dla jednego kanału, zostawiam to twojej ocenie. Ma się pojawić Insight 4K , ale ten kanał można mieć na TV bez wymiany dekodera.

Edit:

Jedyny kanał jaki jest w Polsce wart uwagi to Canal+4K. Niestety w kablu nie ma szans na taki rarytas ;)

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej zastanawiam się nad wymianą po prostu, bo muszę. A przy okazji może zmiana na dekoder "z przyszłością". Może nowszy sprzęt będzie miał więcej możliwości. Chociaż słyszę o nadchodzącym dekoderze z Androidem... tylko co on będzie miał takiego, czego nie ma mój Android TV z czystym systemem? Wg opowieści ma mieć sporo, ale:
1. czy tak będzie faktycznie, że będzie miał te funkcje?
2. czy będzie 4K?
Brałem pod uwagę moduł C+ ale tam jest jedna wada (chyba, że coś się ostatnio zmieniło) - brak możliwości nagrywania programów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz tu bylo pisane szalu nie ma jeśli chodzi o kablowkowe 4K.
Tylko Eleven Sports 1 4K( Super HD)
Chcesz super doznań 4K HDR zapraszam do PC+
Co do Insight 4K możesz sprawdzić jak wygląda na Android TV.
To juz kolejny raz jak sie dopytujesz o 4K w Vectrze. Nic sie nie zmieniło od kad opuściłeś Vectre default_wink.png




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opuściłem Vectry. Skąd to Ci przyszło do głowy ?

Pytam o 4K bo cały czas zastanawiam się nad dekoderem 4K. Ale nie wiem czy jest sens dopłacać skoro jakość kanałów 4K w Vectrze jest niewiele lepsza od pozostałych które są w HD.

Widzę że w temacie jakości kanałów 4K nic się nie zmieniło.

A jak miałem przez 4 miesiące Eleven 4K / przez moduł CI / to nie widziałem żadnej transmisji w 4K. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem bo używam modułu c+, jeśli nie wspiera to już temat dla Vectry, śmieszne jest to, że przez iptv można odbierać kanały 4k z hdr, a w kablu nie, samo 4k pozostawia też wiele do życzenia, tak jak wygląda 4k np eleven to tak naprawdę powinny wyglądać full hd, a tak to pixelioza, co najbardziej widać podczas oglądania piłki nożnej... Mam bardzo dobry telewizor, także jaki sygnał od Vectry taki obraz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech dadzą taki sprzęt że będzie wspierał i niech poprawią w końcu tą jakość, wyższy birate, lepiej mniejsza liczba kanałów, ale z większym birate, co za tym idzie-lepsza jakość, mam porównanie jak wygląda Insigt tv w iptv a jak v Vectrze

Skoro canal+ potrafi, to kablówki niech też się ogarną, bo w dobie internetu niedługo wszyscy uciekną do iptv, koszt mniejszy tylko internet potrzebny. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Vectra tak się jara testami nowego dekodera... a UPC dziś mi wyskoczyło z czymś takim. Ciekawe, czy Vectra testuje/testowała coś podobnego? Wiadomo coś kiedy ruszą z dystrybucją swojej nowości? I nie mam na myśli nowego logo, a sprzętu i możliwości (np nagrań w chmurze, nie na dysku)?
Link UPC https://www.upc.pl/telewizja/poznaj/poznaj-nasza-telewizje/dekoder-4k/

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...