Skocz do zawartości

Ultra HD (4K) w Vectrze- Oferta Programowa i Sprzęt


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

To co widzę w NC+  , a to co widzę teraz na Ekeven Sports 1 4K w Vectrze to dwa różne światy. 

Edit :

Wkoncu trafiłem na mecz 4K.

Werder Brema-  Lipsk

Brawo Vectra ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed decyzją zawarcia umowy z Vectra w pakiecie z dekoderem 4K. Zastanawiam się, jak jest z płynnością przełączania kanałów czy nie ma zacięć,. Przetestowałem dekoder graphyne bez 4K i tam musiałem czekać ponad. 3 sek. na załadowanie się kanału - to jakiś fail programista na kacu pisał soft lub ten dekoder jest naprawdę lichy  Jak to wygląda na tym dekoderze? Czy ktoś mógłby zaprezentować zmianę kanałów, poruszanie się po menu? :)

Edytowane przez stigman88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od kiedy Vectra jest sponsorem programu Bundesligi ? Oglądam teraz Eleven Sports 1 4K

I była o tym informacja :)

Brawo dla tego operatora.

Edit. 

@lukimann , oglądam teraz mecz Bayernu i mogę ci napisać,  że ten mecz nie jest w Natywnym 4K. Upscaling jak nic. 

Do Canal+ 4K jeszcze sporo brakuje , ale I tak nie jest źle ;)

 

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lukimann napisał:

 

 

Jak widzę nadal szału nie ma.

Nie ma szału,  ale I tak by się przydał ten kanał na satelicie ( w NC+) zawsze to lepiej oglądać upscalowany mecz jak ten sam w zwykłym HD.

Edit.

Prawdziwe mecze w 4K/4K HDR to nadal Canal+4K UHD. 

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kingofsouth napisał:

Nie ma szału,  ale I tak by się przydał ten kanał na satelicie ( w NC+) zawsze to lepiej oglądać upscalowany mecz jak ten sam w zwykłym HD.

Eleven należy do CP. Oni chcą przede wszystkim najpierw przerzucić kanały na swój transponder. Eleven 4K nie będzie w PC+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przede wszystkim to przydałoby sie sprawdzić czy w Vectrze to Eleven realnie w 4K jest (i z jakim bitrate), zwłaszcza, że jak pisał wielokrotnie @kingofsouth w miejscu wersji 4K w Vectra Online emitowana jest ta HD, kto wie co idzie w kabel...

Mając Orange i dostęp do tego kanału widziałem sporo transmisji wyglądających jak natywne 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bugmenot napisał:

Przede wszystkim to przydałoby sie sprawdzić czy w Vectrze to Eleven realnie w 4K jest (i z jakim bitrate), zwłaszcza, że jak pisał wielokrotnie @kingofsouth w miejscu wersji 4K w Vectra Online emitowana jest ta HD, kto wie co idzie w kabel...

 

Bedę na Weekend u rodziny , to się bacznie przyjrzę temu co przez dekoder leci. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...