Skocz do zawartości

Kanały muzyczne na Hotbird


januszszsz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem się dowiedzieć jakie muzyczne kanały niekodowane mogę znaleźć na Hotbird 13°. Korzystam z Cyfrowego Polsatu, ale nie ma w nim kanałów z moimi klimatami. Stąd pytanie o to, jakie kanały muzyczne mogę znaleźć. Clubbing TV i perski kanał 4Music już nie nadają. Interesuje mnie muzyka elektroniczna i Dance (ale nie disco).

Z góry dziękuję.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoskie "Radia" możesz znaleść nawet w HD:

RTL 102,5 HD

Radio Freccia HD

Radio Italia TV HD, to włoskie kanały FTA grające Rocka z HB13E. 

Poza tym  popowo_arabski kanał Gala TV powinieneś znaleść (chociaż nie jestem pewien czy jeszcze nadaje) 

Polski popowy kanał Nuta TV też jest FTA poza CP

 

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie pl.kingofsat.net można znaleźć dużo pozycji niekodowanej o tematyce muzycznej z satelity Hot Bird. Czasami się zdarza że któryś kodowany kanał muzyczny ma okienko (nadaje niekodowany przekaz) i można zawsze coś tam podejrzeć :D Ale myślę że jak przejrzysz stronkę to znajdziesz coś dla siebie. Tam od razu znajdziesz wszystkie potrzebne ci parametry odbioru :) 

Edytowane przez CzarnyKruko
literówka "stronie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2019 o 23:02, nieczęstygość napisał:

Włoskie "Radia" możesz znaleść nawet w HD:

RTL 102,5 HD

Radio Freccia HD

Radio Italia TV HD, to włoskie kanały FTA grające Rocka z HB13E. 

Poza tym  popowo_arabski kanał Gala TV powinieneś znaleść (chociaż nie jestem pewien czy jeszcze nadaje) 

Polski popowy kanał Nuta TV też jest FTA poza CP

 

1. RTL 102.5 HD i Radio Italia HD nie grają tylko Rocka - pierwsza gra w większości hity na czasie, a druga tak samo, ale gości tam tylko włoska muzyka. :)

 

2. Gala TV niestety już nie nadaje na 13°E. :)

 

3. Do komletu stacji włoskich należy dodać jeszcze Radio Zeta HD (tylko włoska muza), Radio Italia Rap HD (włoski HIP-HIP) i Radio Norba TV (hity na czasie). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2019 o 21:58, januszszsz napisał:

 jakie muzyczne kanały niekodowane mogę znaleźć na Hotbird 13°

StarsTV, 4funTV, 4funGold, 4funDance, Eska Extra, PoloTV, VoxMusic, EskaRock, RTL 102.5 HD, RadionorbaTV, RadioFreccia HD, ZetaHD, RadioItaliaTV HD, Radio Italia Rap TV HD, Nuta, Power, ToTV i MedMusic

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...