Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 11.02-17.02

Recommended Posts

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 11.02:

 

10:45 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Are - zjazd do kombinacji mężczyzn
13:45 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 1. dzień (do 19:00)
14:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Are - slalom do kombinacji mężczyzn
17:55 E1 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Wisła Kraków (+ wstęp od 17:30)
20:10 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 1. dzień (do 23:55)

 

Wtorek, 12.02:

 

10:55 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 2. dzień (do 13:00)
14:15 E2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: VTB United League - mecz: Astana - Stelmet Enea BC Zielona Góra
15:45 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Are - zawody drużynowe
16:30 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 2. dzień (do 19:00)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 2. dzień (do 00:00)

 

Środa, 13.02:

 

10:55 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 3. dzień (do 13:00)
13:45 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 3. dzień (do 19:00)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 3. dzień (do 00:00)

 

Czwartek, 14.02:

 

11:00 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 4. dzień (do 13:00)
13:45 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 4. dzień (do 18:00)
14:00 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Are - 1. przejazd slalomu giganta kobiet
17:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Are - 2. przejazd slalomu giganta kobiet
19:00 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Soldier Hollow - bieg sprinterski kobiet
20:30 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 4. dzień (do 00:00)

 

Piątek, 15.02:

 

12.45 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - mecz ćwierćfinałowy (do 17:30)
14:00 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Are - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
15:30 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Willingen - konkurs drużynowy
17:55 E2 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (+ wstęp od 17:30)
18:15 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Willingen - kwalifikacje (+ studio od 17:30)
20:10 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - mecz ćwierćfinałowy (do 23:00)

 

Sobota, 16.02:

 

10:45 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Are - 1. przejazd slalomu kobiet
11:15 E2 NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Feldbergu
12:15 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Cogne - biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
13:45 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - mecz półfinałowy (do 17:30)
14:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Are - 2. przejazd slalomu kobiet
15:45 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Willingen
17:45 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Soldier Hollow - bieg na dochodzenie kobiet
19:00 E1 WYŚCIGI SAMOCHODOWE: FIA Formula E Championship w Meksyku
19:45 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - mecz półfinałowy (do 23:25)
21:45 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Soldier Hollow - bieg na dochodzenie mężczyzn
23:00 E1 WYŚCIGI SAMOCHODOWE: FIA Formula E Championship w Meksyku

 

Niedziela, 17.02:

 

08:00 E1 JEŻDZIECTWO: Grand Prix
09:30 E2 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Cogne - bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
10:30 E1 NARICARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Are - 1. przejazd slalomu mężczyzn
11:15 E2 NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Feldbergu
12:15 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Cogne - bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn
13:45 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - mecz finałowy (do 17:00)
14:00 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Mistrzostwa Świata w Are - 2. przejazd slalomu mężczyzn
15:45 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Willingen
17:00 E2 KOLARSTWO: Clásica de Almería (do 18:15)
18:00 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Soldier Hollow - pojedyncza sztafeta mieszana
19:45 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - mecz finałowy (do 22:55)
21:45 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Soldier Hollow - sztafeta mieszana

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 11.02:

 

12:30 PS     TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 17:00)
17:30 PS     SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź
19:30 PSE   TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 23:30)
20:30 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cerrad Czarni Radom - Chemik Bydgoszcz

 

Wtorek, 12.02:

 

11:00 PS     TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 16:30)
18:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Fenerbahce SK - FC Zenit
19:30 PS     TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 23:30)
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Manchester United FC - Paris Saint-Germain (+ studio od 18:00 i 23:00)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: AS Roma - FC Porto
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI MISTRZÓW


Środa, 13.02:

 

11:00 PS     TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 17:00)
19:30 PS     TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 23:30)
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: AFC Ajax - Real Madryt CF (+ studio od 18:00 i 23:00)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - Borussia Dortmund
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI MISTRZÓW

 

Czwartek, 14.02:

 

11:00 PS     TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 16:00)
16:00 PS     7. STREFA
17:30 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: 1. liga - mecz: Exact Systems Norwid Częstochowa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
17:40 PS  KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański
18:45 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Rapid Wiedeń - Inter Mediolan (+ studio od 18:00)
18:45 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: SS Lazio - Sevilla FC
18:45 PSP3 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: SK Slavia Praga - KRC Genk
18:45 PSP4 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Olympiakos SFP - Dynamo Kijów
18:45 PSP5 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: BATE Borysów - Arsenal FC
18:45 PSP6 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Galatasaray SK - SL Benfica

19:30 PSN   TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 23:30)
20:10 PSE   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Stelmet Enea BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
20:30 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: ONICO Warszawa - MKS Będzin
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: FC Zürich - SSC Napoli (+ studio od 23:00)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Sporting CP - Villarreal CF
20:50 PSP3 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Viktoria Pilzno - GNK Dinamo
20:50 PSP4 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Club Brugge - FC Red Bull Salzburg
20:50 PSP5 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Malmo FF - Chelsea FC
20:50 PSP6 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Celtic FC - Valencia CF

23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI EUROPY

 

Piątek, 15.02:

 

12:30 PS     TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 17:10)
14:30 PS  SKELETON: Zawody Pucharu Świata w Lake Placid - 1. i 2. przejazd kobiet (do 17:00)
17:30 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Chemik Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn
17:40 PS KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza
19:30 PSN   TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 23:30)
20:10 PSE   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Anwil Włocławek - Arka Gdynia
20:30 PS     SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Grot Budowlani Łódź - Chemik Police

 

Sobota, 16.02:

 

06:00 PSE   SNOWBOARD: Zawody Pucharu Świata w Pyeongchangu - slalom gigant równoległy
11:30 PS  NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Feldbergu - ski cross
13:45 PS  KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Polski - mecz półfinałowy
14:45 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
15:30 PSN  TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecz półfinałowy gry pojedynczej
16:15 PSE   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Polski - konkurs wsadów i trójek
17:30 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom
17:30 PSE   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Polski - mecz półfinałowy
18:00 PSN   BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Soldier Hollow - bieg na dochodzenie kobiet
19:30 PSN   TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecz półfinałowy gry pojedynczej
22:00 PSE   BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Soldier Hollow - bieg na dochodzenie mężczyzn

 

Niedziela, 17.02:

 

06:00 PSE   SNOWBOARD: Zawody Pucharu Świata w Pyeongchangu - równoległy slalom gigant
11:00 PS     CAFE FUTBOL
11:30 PSN   NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Feldbergu - ski cross
12:10 PS  PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: AFC Ajax - NAC Breda
14:25 PSN   PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: FC Groningen - Feyenoord
14:45 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel
15:30 PSE   TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecz finałowy gry pojedynczej
17:30 PS     KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Polski - mecz finałowy
17:30 PS  SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
18:00 PSN   BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Soldier Hollow - pojedyncza sztafeta mieszana
20:30 PSN   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Cucine Lube Civitanova - Azimut Leo Shoes Modena
22:00 PSE   BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Soldier Hollow - sztafeta mieszana

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 11.02:

 

13:30 TENIS: Turniej WTA w Ad-Dausze - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 17:30)
17:30 TENIS STOŁOWY: Liga Mistrzyń - mecz ćwierćfinałowy: KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - Sporting Lizbona
20:20 4-4-2
21:30 SPORTOWY WIECZÓR
22:00 GOL EKSTRA

 

Wtorek, 12.02:

 

12:00 TENIS: Turniej WTA w Ad-Dausze - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 18:00)
18:00 LEKKOATLETYKA: 2. Szczeciński Mityng Skoku o Tyczce (do 21:25)
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 13.02:

 

13:30 TENIS: Turniej WTA w Ad-Dausze - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 19:30)
20:55 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - Borussia Dortmund (+ studio od 19:30) (mecz również w TVP1!)
22:55 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - skróty (również w TVP1!)

 

Czwartek, 14.02:

 

13:30 TENIS: Turniej WTA w Ad-Dausze - mecze ćwierćfinałowy gry pojedynczej (do 21:25)
21:25 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 15.02:

 

01:00 HOKEJ: NHL - mecz: Florida Panthers - Calgary Flames
15:45 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Willingen - konkurs drużynowy (+ studio od 14:30 i 17:45) (również w TVP1!)
18:35 HOKEJ: Polska Hokej Liga - mecz 1. rundy fazy play-off: JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia
21:25 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 16.02:

 

01:05 HOKEJ: NHL - mecz: Buffalo Sabres - New York Rangers
09:15 SNOWBOARD: Zawody Pucharu Europy w Białce Tatrzańskiej
12:00 STAN FUTBOLU
12:55 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Cogne - biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
14:20 LEKKOATLETYKA: Halowy mityng IAAF World Indoor Tour w Birmingham (do 15:35)
16:00 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Willingen (+ studio od 15:35) (również w TVP1!)
18:30 LEKKOATLETYKA: Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu - 1. dzień (do 21:00)
21:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Niedziela, 17.02:

 

01:00 HOKEJ: NHL - mecz: Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens
15:15 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Willingen (+ studio od 14:15) (również w TVP1!)
17:35 LEKKOATLETYKA: Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu - 2. dzień (do 20:10)
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 11.02:

 

20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH
20:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Wolverhampton Wanderers FC - Newcastle United FC
20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Alaves - UD Levante
21:00 nS+   KONTRATAK - magazyn PGNiG Superligi

 

Wtorek, 12.02:

 

20:25 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Tours VB - Arkas Izmir

 

Środa, 13.02:

 

16:55 C+S2 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Dinamo Moskwa - Sir Colussi Sicoma
17:55 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: ČEZ Karlovarsko - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
18:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: SG Flensburg-Handewitt - RK Celje Pivovarna Lasko
19:55 C+S2 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Chaumont VB 52 - Zenit Saint Petersburg
20:25 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Azimut Leo Shoes Modena - Cucine Lube Civitanova
20:25 C+N   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Greenyard Maaseik - Berlin Recycling Volleys (od 20:45 również w nSport+!)

 

Czwartek, 14.02:

 

17:55 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów (+ wstęp od 17:30)
17:55 nS+   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: ACH Volley Lublana -VfB Friedrichshafen
20:25 C+S2 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: United Volleys Frankfurt - Zenit Kazań
20:25 nS+   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Knack Roeselare - Halkbank Ankara
20:30 C+S   MAGAZYN LIGI MISTRZÓW CEV

 

Piątek, 15.02:

 

18:25 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze (+ wstęp od 18:15)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

 

Sobota, 16.02:

 

03:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA All-Star - Mecz Wschodzących Gwiazd
06:00 C+S2 GOLF: European Tour - ISPS Handa World Super 6 Perth - 3. runda (do 10:00)

09:50 C+N  BADMINTON: Mistrzostwa Europy Drużyn Mieszanych - Półfinał nr 1
12:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - UD Levante (również w nSport+!)

13:50 C+  BADMINTON: Mistrzostwa Europy Drużyn Mieszanych - Półfinał nr 2
15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Wisła Płock (+ wstęp od 15:10) (również w nSport+!)
16:10 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Rayo Vallecano - Atletico Madryt
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia (+ wstęp od 17:40)
17:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: PGE Vive Kielce - Montpellier HB (+ wstęp od 17:30)
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - CD Leganes
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Lechia Gdańsk (+ wstęp od 20:10) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
20:40 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Real Valladolid
22:30 C+S   LIGA+

 

Niedziela, 17.02:

 

01:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA All-Star - konkursy
05:00 C+S2 GOLF: European Tour - ISPS Handa World Super 6 Perth - finał (do 09:00)
09:00 C+S   GOLF: European Tour - ISPS Handa World Super 6 Perth - finał (do 10:00)
11:00 C+S   PIŁKA Z GÓRY
12:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: Energa MKS Kalisz - KS SPR Chrobry Głogów (+ wstęp od 12:45)

13:50 C+N  BADMINTON: Mistrzostwa Europy Drużyn Mieszanych - Finał
15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Miedź Legnica (+ wstęp od 15:10)
17:55 C+     PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Cracovia (+ wstęp od 17:30) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
18:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Paris Saint-Germain HB - HC PPD Zagrzeb
20:00 C+     LIGA+ EXTRA
20:40 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - CD Alaves
21:30 C+S   LIGA+ EXTRA: Dogrywka

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 11.02:

 

20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Hamburger SV - SG Dynamo Drezno (również w Eleven Sports 4!)

 

Wtorek, 12.02:
 

20:00 ES1 #ELEVENF1

 

Środa, 13.02:

 

18:55 ES1 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: SG Flensburg-Handewitt - RK Celje Pivovarna Lasko

 

Piątek, 15.02:

 

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SC Paderborn - 1. FC Köln (również w Eleven Sports 4!)
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Augsburg - FC Bayern Monachium
20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Juventus FC - Frosinone Calcio
20:40 ES4 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 5. rundy: Queens Park Rangers FC - Watford FC
20:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - Getafe CF

 

Sobota, 16.02:

 

12:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: MSV Duisburg - FC Union Berlin (również w Eleven Sports 4!)
13:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 5. rundy: Brighton & Hove Albion FC - Derby County FC
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: VfB Stuttgart - RB Lipsk (+ studio od 15:00)
15:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - SC Freiburg (również w Eleven Sports 4!)
15:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 5. rundy: AFC Wimbledon - Millwall FC
17:55 ES3 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Montpellier HB
17:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Cagliari Calcio - Parma Calcio
18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 5. rundy: Newport County AFC - Manchester City FC (+ studio od 17:30)
18:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Hertha BSC - Werder Brema
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Atalanta BC - AC Milan (+ studio od 22:30)
22:45 ES1 ELEVEN GOL LIVE

 

Niedziela, 17.02:

 

11:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - Girona FC (również w Eleven Sports 4!)
12:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SPAL 2013 - ACF Fiorentina
13:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 5. rundy: Bristol City FC - Wolverhampton Wanderers FC
14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - Chievo Werona
14:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - SS Lazio
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - Borussia Mönchengladbach (+ studio od 15:00)
16:10 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - RCD Espanyol
16:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 5. rundy: Doncaster Rovers FC - Crystal Palace FC
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - UC Sampdoria (+ studio od 17:30)
18:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - Sevilla FC
18:55 ES3 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Paris Saint-Germain HB - HC PPD Zagrzeb
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Torino FC (+ studio od 20:00 i 22:30)
22:45 ES1 ELEVEN GOL LIVE

 

SportKlub:

Spoiler

 

Poniedziałek, 11.02:

 

17:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Bahcesehir Koleji - Darüssafaka Tekfen
20:00 SK FUTSAL: Ekstraklasa - mecz: Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń

 

Środa, 13.02:

 

15:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Turcji - mecz ćwierćfinałowy: Türk Telekom - Galatasaray Doga Sigorta
17:30 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga SEHA - mecz: Tatran Presov - RK Izvidač
20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: Brose Bamberg - Fraport Skyliners

 

Czwartek, 14.02:

 

15:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Turcji - mecz ćwierćfinałowy: Anadolu Efes - Gaziantep Basketbol
19:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Hiszpanii - mecz ćwierćfinałowy: Iberostar Tenerife - Unicaja Baloncesto

 

Piątek, 15.02:

 

19:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Hiszpanii - mecz ćwierćfinałowy: Kirolbet Baskonia Vitoria Gasteiz - Divina Seguros Joventut
21:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Hiszpanii - mecz ćwierćfinałowy: Real Madryt - Movistar Estudiantes

 

Sobota, 16.02:

 

15:00 SK KOSZYKÓWKA KOBIET: Energa Basket Liga Kobiet - mecz: InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
17:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Turcji - mecz półfinałowy
19:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Hiszpanii - mecz półfinałowy
21:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Hiszpanii - mecz półfinałowy

 

Niedziela, 17.02:

 

11:30 SK FUTSAL: Ekstraklasa - mecz: AZS UŚ Katowice - Red Dragons Pniewy
13:30 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: THW Kiel - SC Magdeburg
15:15 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: Brose Bamberg - ALBA Berlin
17:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Turcji - mecz finałowy
19:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Hiszpanii - mecz finałowy

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 14.02:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Genesis Open - 1. runda (do 00:00)

 

Piątek, 15.02:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Genesis Open - 2. runda (do 00:00)

 

Sobota, 16.02:

 

20:45 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Jaguar I-Pace eTrophy - wyścig w Meksyku
21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Genesis Open - 3. runda (do 00:00)

 

Niedziela, 17.02:

 

20:30 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - wyścig w Daytona Beach (do 00:35)
21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Genesis Open - finał (do 00:30)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj o 20:00 na ES1 magazyn #ELEVENF1 - Prezentacja Wiliiamsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sobota, 16.02:

09:50 C+N BADMINTON: Mistrzostwa Europy Drużyn Mieszanych - Półfinał nr 1

13:50 C+N BADMINTON: Mistrzostwa Europy Drużyn Mieszanych - Półfinał nr 2

 

Niedziela, 17.02:

13:50 C+N BADMINTON: Mistrzostwa Europy Drużyn Mieszanych - Finał

Edited by tyrla

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×