Jump to content

Recommended Posts

Warrior – serial twórcy Banshee, oraz reżysera serii filmów "Szybcy i Wściekli", Justina Lee.

 

Akcja Warriora rozgrywa się w San Francisco, zaraz po wojnie secesyjnej. Do miasta przybywa z Chin młody mistrz sztuk walk, który trafia w środek jatki, jaką zgotowały sobie konkurujące ze sobą chińskie frakcje.

 

Najciekawsze jednak jest to, że pomysł na Warriora wziął się z notatek, które zostawił po sobie Bruce Lee, nieodżałowanie zmarły w 1973 roku mistrz karate i gwiazda filmów o sztukach walk.

 

 

"Inspired by an idea from martial-arts legend Bruce Lee, this gritty, action- packed crime drama is set during the brutal Tong Wars of San Francisco’s Chinatown in the second half of the 19th century. Filming in Cape Town, South Africa, it follows a martial arts prodigy who immigrates from China to San Francisco under mysterious circumstances, and becomes a hatchet man for one of Chinatown’s most powerful organized crime families. Produced for CINEMAX by Perfect Storm Entertainment, Tropper Ink Productions and Bruce Lee Entertainment; created and executive produced by Jonathan Tropper under Tropper Ink Productions; Justin Lin and Danielle Woodrow executive produce on behalf of Perfect Storm Entertainment; Shannon Lee executive produces for Bruce Lee Entertainment."

 

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z produkcji

https://naekranie.pl/aktualnosci/warrior-pierwsze-zdjecia-z-serialu-wedlug-pomyslu-brucea-lee-3970927#comments-container?gal-0-img=0

 

Światowa premiera serialu 5 kwietnia.

Edited by Solderowy123

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj obejrzałem na HBO:GO pierwszy epizod, no i mam dość mieszaną opinię.

O ile scenografia, czy brutalność i kostiumy, prezentują się całkiem świetnie, tak fabuła nie jest jakoś nadzwyczajna, widzieliśmy podobne historie w starszych filmach o sztukach walk. Jednak nie wydam wyroku dopiero po pierwszym epizodzie. Z pewnością obejrzę następne, jestem ciekaw, czy serial zgadza się z wizją Brucea Lee. Tego, już niestety się nie dowiemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...