Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami zdarza im się jeszcze nadawać w LetterBoxie, jeśli dobrze pamiętam to w sobotę 1. maja film "O dwóch takich, co poszli w miasto" był właśnie z kaszetami.

Jeśli chodzi o zwiastuny to zauważyłem, że nawet filmy orginalnie w 4:3 są w zwiastunach przerobione na 16:9. Nigdy się temu nie przyglądałem dokładnie, więc trudno mi określić jak duże zmiany są wprowadzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami zdarza im się jeszcze nadawać w LetterBoxie, jeśli dobrze pamiętam to w sobotę 1. maja film "O dwóch takich, co poszli w miasto" był właśnie z kaszetami.

To tylko dlatego, że kopię w Letterboxie posiadają.

Jeśli chodzi o zwiastuny to zauważyłem, że nawet filmy orginalnie w 4:3 są w zwiastunach przerobione na 16:9. Nigdy się temu nie przyglądałem dokładnie, więc trudno mi określić jak duże zmiany są wprowadzane.

Głównie to ucinana jest góra lub dół tak, żeby np. twarze, czy inne ciekawe elementy były całe na ekranie w 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Co do powtórek "Wyprawy Robinson" i "Agenta" w TVN7, to pewnie nie powtarzają, bo to programy na licencji, za których ewentualne powtórki stacja musiałaby uiszczać jakąś opłatę licencjonodawcy, a z reklam by się to nie zwróciło. Z tego samego powodu Polsat nie powtarza "Miodowych Lat" w Polsacie2.

 

Wydaje mi się, że lepszym pomysłem by było, gdyby TVN7 zrealizowała np. nową serię "Nauki jazdy" emitowanej w TVN w latach 2000-2002. To jest tani program, na dodatek autorski pomysł TVN, więc nie było kłopotu z licencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Filmy na TVN 7 w grudniu 2010:

Amistad / Blady strach / Bones / Butch i Sundance / Chinatown / Czarna kawaleria / Debiutant / Deklaracja / Dobry Niemiec / Droga do El Dorado / Droga do ruiny / Dwaj zgryźliwi tetrycy / Elfy z ogrodów czarów / Empire Falls (2 części) / Firewall / Grunt to rodzinka / Hiphopowa myjnia / Immortel: Kobieta pułapka / Jak przeżyć święta / Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy / Kiss Kiss Bang Bang / Kongo / Kosmita z przedmieścia / Kraj pod ostrzałem / Książę Egiptu / Lodowe piekło / Masa krytyczna / Mexican / Miss Agent / Moja przyjaciółka gwiazdka / Mroczne miasto / Nawiedzony / Pancho Villa we własnej osobie / Pantofelek Kopciuszka / Parszywa dwunastka / Podróż do Nowej Ziemi / Podróż Felicji / Pokojówka / Polowanie na "Czerwony Październik" / Poskromienie podrywacza / Przez ciemne zwierciadło / Rok Yao / Spadaj na Ziemię / Śnieżne Anioły / Ucieczka gangstera / W krzywym zwierciadle: Strzelając śmiechem / W krzywym zwierciadle: Szkolna wycieczka / W krzywym zwierciadle: Witaj święty Mikołaju II / W pogoni za fortuną / We mgle / Wehikuł czasu (1960) / Wielka mała liga / Wioska przeklętych / Wojna pokus / Wojna umysłów / Wrotowisko / Zakochana księżniczka / Zapaleńcy / Zielone berety / Złote Święta / Żona astronauty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN zbyt często emituje serię "W krzywym zwierciadle". Kiedyś to były niemal najlepsze komedie. Ale jak puszczają to co 3-4 miesiące to już się nudne robi. Swoją drogą Żandarmów już dawno nie widziałem :) Ogólnie filmy z de Funes ostatnio straciły na popularności. A byłby to łakomy kąsek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat co do "Wyprawy Robinson" to moim zdaniem polska wersja była bardziej niż kiepska. Oglądałem wszystkie serie oryginalnych Robinsonów i nie ma co porównywać, wogóle wydaje mi się, że Polacy jakoś nie bardzo radzą sobie w reality show'ach. Za dużo takiej sztuczności i mało naturalności. Nie wspominam o tym już że jak się okazało jedna z uczestniczek była dziewczyną Bielelenika i jakimś magicznym sposobem na wyspie uczestnicy się o tym dowiedzieli i pani przegrała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tvn7 ... z okazji tego że wchodzi w dvb-t spojrzałem sobie co tam nadają ... i to kanał"odpadki z tvn-u" czyli same powtórki ;/
:?::!:

 

Przecież ramówki w zawiązku z tym że nadają naziemnie nie zmienili.

 

Jeżeli traktować jako kanał filmowo - rozrywkowy to można powiedzieć że i jako pierwszy raz jest dostępny FREE to i tak jest "chyba" kanałem lepszym i dodatkowo przynajmniej pierwszym który jako "nowy" w DVB-T ruszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tvn7 ... z okazji tego że wchodzi w dvb-t spojrzałem sobie co tam nadają ... i to kanał"odpadki z tvn-u" czyli same powtórki ;/

Mimo, że powtórki nadal programowo lepszy od czwórki, gdzie połowa dnia to telenowele z krajów rozwijających się. Na tvn7 co prawda do znudzenia powtarzają nianie i inne śmiecie, ale w ciągu dnia można wyłapać nawet, ze 3-4 dobrego oglądania np. Cobra oddział specjalny, niegdyś Przyjaciele. Co prawda od ostatnio nie mam specjalnie czasu już oglądać tv, jednak tvn7 to jedna z bardziej oglądanych stacji. Denerwuje mnie tylko powtarzanie filmów z tvn mniej więcej po 3 tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...