Jump to content

Recommended Posts

Kiedy ogłupiające papki czy odgrzewane kotlety przestaną się dobrze sprzedawać? Jest wiele porządnych programów, a ludzie się cieszą, że taki gniot powraca. Czego taki program uczy albo wnosi do życia człowieka? Jeżeli rozrywka to tylko na najwyższym poziomie, a nie taki syf!

Godzinę temu, Bloo411 napisał:

A z czego tu się cieszyć?. Z kolejnej ogłupiającej produkcji niskich lotów. Lepiej niech zainwestują w nowe seriale, zamiast mielić paradokumenty i seriale z głównej anteny TVN-u.

Wiesz, ja akurat byłem fanem tego reality show. Sam nawet próbowałem dostać się do 2 edycji. I tu żaden serial nie zastąpi mi tego show.

Czuję że to już nie będzie to samo co kiedyś, ale…..;-)  No, oby nie był z vipami.

Edited by djclassic

Tego typu programy służą tylko i wyłącznie do lansowania gwiazdek bez talentu. Ludzi, którzy mają parcie na szkło, a którzy sobą niezbyt wiele reprezentują, uważają, iż wystarczy pokazać d... czy cycki, aby zrobić karierę. Dlatego lepiej by było, zamiast promować tego typu ludzi, zakupić nowe seriale do ramówki TVN7.

Edited by Bloo411
  • Upvote 3

Nowości w Siódemce:

W poniedziałek 21 stycznia odbędzie sie premiera nowego serialu produkcji własnej "Zakochani po uszy". Emisja w dni powszednie o 19:30. Tego samego dnia, bo o 19:00 stacja powtórzy "19+" od pierwszego odcinka, tym samym z tej godziny wylatuje "Ukryta prawda"(zostaje jedynie emisja o 11:55).

Moim skromnym zdaniem nie, serial jest słaby jeśli chodzi o akcję, scenariusz itd. Nie umywa się do poprzednich produkcji. 

Widziałem ten serial i tutaj się zgodzę, że jest słaby. Kiedyś TVN robił porządne telenowele (np. ''BrzydUla''), które były chętnie oglądane.

Ciekawi mnie bardziej reaktywacja ''Big Brothera'' i czy się ona przyjmie?

Skoro przeciętny serial zanotował sporą oglądalność, to myślę że BB będzie mieć oglądalność na poziomie 800 tys / 1 mln. 

Ciekawe jakie wyniki TVN7 miał jak emitował filmy w tym czasie? Bo tym możemy mierzyć sukces bądź nie tego serialu jeśli chodzi o oglądalność. Swoją drogą fajne filmy nieraz były na TVN7 i szkoda,że kanał jakby tracił ten charakter obecnie.

@Frontowiec to widać, bo przed "Zakochani po uszy" są powtórki "Brzyduli" i naprawdę to jest jak dla mnie przepaść na rzecz tego serialu sprzed lat. 

Edited by wislok
  • Upvote 1

Znaczy w samym tym paśmie, w którym są "Zakochani po uszy", TVN7 od ładnych paru lat nie dawał filmów w dni powszednie, one są tylko w weekendy. Pasmo filmowe zaczyna się tak naprawdę od 20:00, tylko że jak od marca będzie "Big Brother", no to ulegnie to oczywiście zmianie.

Ja tak w kwestii informacyjnej, do komentowania nowej edycji "Big Brothera" jest osobny wątek, więc tam zapraszam :)

Według programu telewizyjnego, od września "NOC magii" tylko w noce z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek. W pozostałe noce "Mango" przeniesione z 10:15. 

Obejrzałem sobie kawałek tego paradise na playerze, pomijając wszystko o czym piszecie to tam nic się nie dzieje - straszliwa nuda.. Nie wiem czego miał niby dotyczyć ten czerwony znaczek? 

Ślub radzi sobie rewelacyjnie. Dopiero było 800 tysięcy widzów, a już prawie 1,2 mln i zbliżają się chyba do oglądalności jaka była na TVN w poniedziałkowe późne wieczory. Tak długo czekali na emisję tego sezonu, a teraz myślę że kolejny to już szybciutko nakręcą. Oczywiście jak już będzie taka możliwość.

• Haha 1

Posted (edited)

A już jutro o 20:00 premiera polskiego dramatu opartego na faktach, pod tytułem „Twarz” z 2017.

Zdarza się, że niektóre mniej znane polskie obrazy trafiają tylko i wyłącznie na antenę TVN7, jak było np. z filmem obyczajowym „Aż po grób” z 2009 (27.11.2013, 2.12.2013 i 7.11.2016). W ubiegłym roku (24.02.2019) pojawił się raz w TVN Fabuła. 

Edited by Sentence

Wczorajsza wersja dramatu gangsterskiego „Scarface” nad wyraz zredukowana w tłumaczeniu. Oglądając ten sam film wcześniej w TV Puls (tłumaczone jota w jotę każde słowo, jak być powinno), następnie w TVN7, miałem wrażenie, jakbym oglądał inny, znacznie lżejszy dramat.