Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Bloo411 napisał:

A z czego tu się cieszyć?. Z kolejnej ogłupiającej produkcji niskich lotów. Lepiej niech zainwestują w nowe seriale, zamiast mielić paradokumenty i seriale z głównej anteny TVN-u.

Wiesz, ja akurat byłem fanem tego reality show. Sam nawet próbowałem dostać się do 2 edycji. I tu żaden serial nie zastąpi mi tego show.

Czuję że to już nie będzie to samo co kiedyś, ale…..;-)  No, oby nie był z vipami.

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu programy służą tylko i wyłącznie do lansowania gwiazdek bez talentu. Ludzi, którzy mają parcie na szkło, a którzy sobą niezbyt wiele reprezentują, uważają, iż wystarczy pokazać d... czy cycki, aby zrobić karierę. Dlatego lepiej by było, zamiast promować tego typu ludzi, zakupić nowe seriale do ramówki TVN7.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nowości w Siódemce:

W poniedziałek 21 stycznia odbędzie sie premiera nowego serialu produkcji własnej "Zakochani po uszy". Emisja w dni powszednie o 19:30. Tego samego dnia, bo o 19:00 stacja powtórzy "19+" od pierwszego odcinka, tym samym z tej godziny wylatuje "Ukryta prawda"(zostaje jedynie emisja o 11:55).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ciekawe jakie wyniki TVN7 miał jak emitował filmy w tym czasie? Bo tym możemy mierzyć sukces bądź nie tego serialu jeśli chodzi o oglądalność. Swoją drogą fajne filmy nieraz były na TVN7 i szkoda,że kanał jakby tracił ten charakter obecnie.

@Frontowiec to widać, bo przed "Zakochani po uszy" są powtórki "Brzyduli" i naprawdę to jest jak dla mnie przepaść na rzecz tego serialu sprzed lat. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy w samym tym paśmie, w którym są "Zakochani po uszy", TVN7 od ładnych paru lat nie dawał filmów w dni powszednie, one są tylko w weekendy. Pasmo filmowe zaczyna się tak naprawdę od 20:00, tylko że jak od marca będzie "Big Brother", no to ulegnie to oczywiście zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Obejrzałem sobie kawałek tego paradise na playerze, pomijając wszystko o czym piszecie to tam nic się nie dzieje - straszliwa nuda.. Nie wiem czego miał niby dotyczyć ten czerwony znaczek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ślub radzi sobie rewelacyjnie. Dopiero było 800 tysięcy widzów, a już prawie 1,2 mln i zbliżają się chyba do oglądalności jaka była na TVN w poniedziałkowe późne wieczory. Tak długo czekali na emisję tego sezonu, a teraz myślę że kolejny to już szybciutko nakręcą. Oczywiście jak już będzie taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A już jutro o 20:00 premiera polskiego dramatu opartego na faktach, pod tytułem „Twarz” z 2017.

 

Zdarza się, że niektóre mniej znane polskie obrazy trafiają tylko i wyłącznie na antenę TVN7, jak było np. z filmem obyczajowym „Aż po grób” z 2009 (27.11.2013, 2.12.2013 i 7.11.2016). W ubiegłym roku (24.02.2019) pojawił się raz w TVN Fabuła. 

Edytowane przez Sentence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

W jesiennej ramówce Siódemki pojawi się nowy sezon reaktywowanego serialu "BrzydUla 2" o perypetiach Uli Cieplak 10 lat póżniej. Emisja premierowa od 5.10 pewnie jak podają na insta serialu o 20:00 (emisja również będzie w TVN, w formie powtórkowych maratonów w weekendy, przedpremierowo bo 2.10 serial pojawi się w serwisie Player) https://www.tvn.pl/seriale/brzydula,71,pc/aktualnosci,3797/brzydula-powraca-z-nowymi-odcinkami-od-5-pazdziernika-w-siodemce,325610,n.html

 

Po za tym, w jesiennej ramówce stacji będzie też 2 sezon Reality Show "Hotel Paradise" (emisja przełożona z powodu epidemii, od 31.08), nowe sezony seriali "Zakochani pod Uszy", "19+" (od 1.09) i "Szkoły" oraz nowy program "Kto Odmówi Pannie Młodej" (od 18.09)  https://www.tvn7.pl/wiadomosci,1699,n/co-bedzie-na-antenie-siodemki-jesienia-poznaj-ramowke,325508.html

Edytowane przez Adam d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Tytuł ewidentnie zalatuje nawiązaniem do Kasi i Tomka. Jeszcze ten podtytuł Nowe porządki.

 

Cytat

Partnerem serii jest właściciel aplikacji Vinted.

No cóż… Kolejna seria kilkunastominutowych reklam w ramach sponsorowanych produkcji. Coś co Polsat miał już parę razy jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...