Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

TVN 7 będzie we wrześniu br. powtarzać po raz enty seriale ''BrzydUla'' oraz ''Kryminalni'' - tak swoją drogą który już raz ''Siódemka'' będzie powtarzać te seriale, bo przypomnę że ''BrzydUlę'' zakończyli emitować jeszcze na początku br.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli dobór uczestników nie będzie taki jak w edycjach na TV4 to może to wyjść...

 

Ja powiem tak : jeśli byłaby to prawda to do tego programu powinni się zgłaszać tylko te osoby, które nigdy (ale to przenigdy) nie brały udziału w żadnym programie telewizyjnym.

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby to było w stylu starego Big Brothera. Takie akcje, jakie się tam działy, dzisiaj nie robiłyby już większego wrażenia. Ale oby to nie było właśnie w takim formacie, jak to robiło TV 4. Czyli najgorszym i najtańszym. Miłym akcentem też będzie gościnna obecność obecność z edycji pokazywanych w TVN-ie.

 

49 minut temu, szyzag123 napisał:

Ja powiem tak : jeśli byłaby to prawda to do tego programu powinni się zgłaszać tylko te osoby, które nigdy (ale to przenigdy) nie brały udziału w żadnym programie telewizyjnym.

Popieram! Promowanie obecnych już gwiazdeczek znikąd nie miałoby żadnego sensu dla takich programów. Szczególnie, że programów telewizyjnych była cała masa. Doszły jeszcze paradokumenty, w których wystarczyło wystąpić raz i już się jest w tamtejszym spisie powszechnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, djclassic napisał:

Dla mnie bomba. W końcu obejrzę coś na tym kanale8-) Wiadomo, że to już nie będzie to co pierwsze np. 3 edycje, ale zawsze to Big Brother.

A z czego tu się cieszyć?. Z kolejnej ogłupiającej produkcji niskich lotów. Lepiej niech zainwestują w nowe seriale, zamiast mielić paradokumenty i seriale z głównej anteny TVN-u.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrze, że coś nowego (a nie powtórkowego) pojawi się w TVN 7. Ostatnie programy ''Siódemki'' to były np. kulisy ''You Can Dance'' czy ''Szymon Szuka Szaleńców''.

 

Jeśli chodzi o powrót ''Big Brothera'', to mam nadzieje że nie zrobią z tego wersji celebryckiej, jaka jest np. w Wielkiej Brytanii czy Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...