Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A że W11 to tak naprawdę należy do tego samego gatunku co te gnioty, to już nikt nie zauważa... ;)

 

A tak serio - tego też raczej nie powinni reaktywować. Za długo już leciało, ludziom się znudziło, a też to było delikatnie mówiąc schematyczne i nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że W11 to tak naprawdę należy do tego samego gatunku co te gnioty, to już nikt nie zauważa... ;)

 

A tak serio - tego też raczej nie powinni reaktywować. Za długo już leciało, ludziom się znudziło, a też to było delikatnie mówiąc schematyczne i nudne.

 

Kryminalni się nie znudziły ludziom bo serial kończył się z wynikami takie jak ma chyba aktualnie szpital tak więc.

Nawet W11 byłoby lepsze niż te gnioty.

 

Jeśli chodzi ci o szkola rozmowy wtoku ukryte prawdy singielki zgodzę się.

 

Niestety W11  zaraz za kryminalnymi najbardziej brakuje według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryminalni się nie znudziły ludziom bo serial kończył się z wynikami takie jak ma chyba aktualnie szpital tak więc.

Chyba. Tutaj podkreślmy to słowo. Daj mi suche liczby, to to sprawdzimy. Bez źródła nie da rady. Poza tym to były inne czasy w telewizji. Tak, naprawdę. Może minęło tylko 8 albo 7 lat. Ale to w telewizji jest epoka. A i tak ciągnięto ten serial przez chyba 8 sezonów, co mnie zdziwiło, bo to miejscami strasznie głupie i nieprawdopodobne było.

 

A jak komuś za W11 tęskno, to na TTV emitują coś takiego jak "Kartoteka", czyli zlepka dwóch szrotów (bo jeszcze Detektywi byli, z podobnie niskim poziomem) w jeden.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/kryminalni-ostatnia-edycja-wygrala-tylko-z-dwojka

 

Tutaj macie oglądalność ostatniej serii Kryminalnych ;) trzeba pamiętać o tym że :

 

1. Serial był emitowany w soboty w ścisłym prime-time, więc nie można tej oglądalności porównywać do np. Szpitala, który leci o 18:00 od pn do pt.

2. Ostatnia seria była emitowana 8 lat temu. Wtedy nie było tylu kanałów na polskim rynku co dzisiaj. Konkurencja była inna (mniejsza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/kryminalni-ostatnia-edycja-wygrala-tylko-z-dwojka

 

Tutaj macie oglądalność ostatniej serii Kryminalnych ;) trzeba pamiętać o tym że :

 

1. Serial był emitowany w soboty w ścisłym prime-time, więc nie można tej oglądalności porównywać do np. Szpitala, który leci o 18:00 od pn do pt.

2. Ostatnia seria była emitowana 8 lat temu. Wtedy nie było tylu kanałów na polskim rynku co dzisiaj. Konkurencja była inna (mniejsza).

 

Z dwójką trudno wybrać dlatego te wyniki były dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całkowicie logiczne, że odcinków sklasyfikowanych dla małoletnich od lat 16 nie wyemitują o tak wczesnej porze.

Logiczne ale mogliby na te odcinki zmienić godzinę emisji. Sezon 5 pominą pewno no i skończą na 6 sezonie...

 

To jak już się za coś biorą to niech emitują to tak aby i odcinki sklasyfikowane jako +16 mogły zostać normalnie wyemitowane. To takie trudne dla TVNu?

Dokładnie... Według mnie serial mogliby dać na środy w TVN7 zamiast Alcatraz albo nad zastanowieniem się nad przeniesieniem do TTV tam jest gdzie go wcisnąć po 20:00 Edytowane przez denispottertvn#256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano czyli z pierwszym sezonem mi się pomyliło. Ale tak miały od 16, pierwsze szczególnie na przekleństwa, bo odcinki były typowo W11 ktoś zabija przyjeżdża Policja i łapią tych złych wszystko kończy się dobrze. W drugiem sezonie doszła przemoc itd :)
 
 
a tak w ogóle od dzisiaj mi działa TVN Fabuła :) i świat jest piękniejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.telemagazyn.pl/?dzien=2016-04-13&od=tvn_7#programTV

 

Czyli to jednak prawda od 13 kwietnia Ukryta Prawda w TVN 7 o 19:00 według mnie głupi pomysł wciskanie ją jeszcze o takiej godzinie... i niszczenie dobrej ramówki serialowej od 15:55 do 20:00 ewentualnie wolałbym żeby Ukrytą Prawdę dali o 16 a Kryminalnych Przenieśli na 19 może wtedy daliby Tryptyk chociaż wątpię bo o 20:00 można puszczać od 16 lat. Tak czy inaczej wciskanie ukrytej prawdy jest głupim pomysłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 11 maja w TVN Fabuła Kryminalni od pierwszego odcinka od poniedziałku do piątku o 20:00 powtórki omnibusa w soboty o 6:30 teraz już muszą pokazać te 101 odcinków.

 

a źródło.

Szanowny Widzu, Pragniemy poinformować, że od 11 maja serial
"Kryminalni" będzie emitowany w TVN Fabuła o
godz. 20:00 od poniedziałku do piątku. Powtórki
odcinków z tygodnia będą emitowane w soboty
od godz. 6:30. Raz jeszcze dziękujemy za zainteresowanie
serialem i pozdrawiamy serdecznie, Dział Współpracy z Widzami
 
tak mi odpisali na moje pytanie. W którym napisałem im że omijają odcinki. I czy serialu nie dałoby się przenieść na godzinę o której nie będą mijać.
Edytowane przez Mr. Orbita
Dodane źródło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o 20:00. Też liczę wreszcie na wszystkie odcinki. Mam nadzieję że nie stuknie im po 20 odcinku przenieść serial na 13-14 i skończyć na 35 odcinku jak ostatnio.

Edytowane przez Mr. Orbita
Źródło przeniesione do wcześniejszego postu, żeby móc usunąć pytanie o nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A tymczasem Siódemka zaczęła emitować od początku prehistoryczne odcinki serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska" sprzed 10 lat kiedy to format obrazu 4:3 u nas jeszcze królował, można sobie przypomnieć jak to było :)

Edytowane przez XYZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...