Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na TVN7 "Ojciec Chrzestny". Oczywiście o tej samej porze na TV Puls "Pulp Fiction" :/ W dodatku powtórki nakładają się na siebie, więc wybieram to pierwsze i polecam, bo dawno chyba nie było "Ojca" na TVN. Kiedyś pamiętam puszczali całą trylogię tydzień po tygodniu. Teraz też liczę na kolejne części w najbliższym czasie.

 

Jak dawno nie było :) ostatnio puszczali w styczniu 2015, i jeszcze puszczali w lato 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ciekawe tylko kto by to oglądał? Zresztą, seriale o policji wyszły już z mody (poza tym po kiego grzyba serial skoro w prawdziwej jest wątków na chyba 3 seriale co najmniej :D). Teraz to by mogli co najwyżej paradokument nakręcić, bo jeszcze TVN nie wspiera służb mundurowych serialem (TV4 i Polsat tak, ale ten drugi to na emerycie się opiera w zasadzie).

 

W ogóle to dlaczego ja mam wrażenie, że chyba coś wykraczę...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nowe odcinki by mogli zrobić :/

 

No mogliby ale niestety chyba się nie doczekamy tego. A szkoda bo serial zostawił potencjał do 9 sezonu a tu lipa. Chociaż mógłby sprzedać prawa konkurencji, Polsatowi... ale chyba tego się też nie doczekamy. Chociaż polsat może zrobiłby lepszą formę, i odświeżył dawnych Kryminalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to premierowe? Czy powtórki? No jeśli premierowe to mogliby zrobić to samo z Kryminalnymi. Szkoda, źe to niestety mętne nadzieje tylko. Bo według mnie serial ma potencjał na 9 sezon. I wcale nie musi serial wrócić ze starą ekipą, chociaż Włodarczyk by zagrał. Z Markiem można by było wyjaśnić sprawę że przeżył i wyjechał z Basią ona już urodziła a Adam pracuje z nową ekipą... Ehh ale TVN stawia jednak na szroty typu szkoła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A on czasem nie umarł na śmierć w tym serialu? Bo pamiętam, że ja tego nienawidziłem i nowinę o końcu serialu powitałem z ulgą i radością. Zresztą, to by teraz nie wyszło. Widownia jest mniej wymagająca i wystarczy jej, jeśli puści się szroty doku-soapowe (chociaż moim zdaniem Kryminalni to też nie było jakieś super ekstra wspaniałe światowe dzieło, ale inna sprawa, że praktycznie żaden polski serial kryminalny mi się nie podoba, o czym niektórzy już mogli się zorientować). A poza tym realizacja takiego serialu jest o wiele droższa niż nakręcenie 40 odcinków doku-soapu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YYYYYY Jak można umrzeć na śmierć? Poza tym o kim mówisz? Bo chyba nie o Marku? Fakt może wznowienie serialu było by głupie, ale odnowić serial by dało radę. No i Włodarczyk marzy o powrocie. Poza tym według mnie po takim sukcesie jak listy do M miały TVN mógłby kryminalnych przenieść na wielki ekran tak jak mówię wątek Marka nie jest zakończony. Jest owszem alternatywne zakończenie, ale nie potwierdza ono ani tego że przeżył ani to że umarł. Poza tym dzisiaj oglądałem 101 odcinek to jak Marek leży w szpitalu a Basia mówi "proszę walcz" widać że oddycha także jak mówię wątek Marka zakończony nie został.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja po kilku latach od końca tego serialiku nawet nie pamiętam jak oni na imię mieli. Pamiętam że ja ich po swojemu nazywałem ale tego cytować nie można :) A to "umrzeć na śmierć" to takie lekko ironiczne określenie, chciałem tu oddać sztuczność śmierci serialowej.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG a ja pamiętam... W każdym bądź razie według mnie Kryminalni zasługują na powrót nawet w odświeżeniu, i wcale nie musi go kontynuować w innej formie TVN. Ale może polsat. Bo serial i tak jest lepszy niż to co puszczają teraz w TVN czy Polsacie. Ukryta prawda też wyczerpuje pomysły pewnie wkrótce nadejdzie kolejny badziew. Jestem ciekaw co tym razem?

Brudne sprawy?
Pamiętniki z ferii?
A może Izolatki?

Właśnie te formaty się wyczerpują dlatego powrót do Kryminalnych nie jest najgorszym pomysłem moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...