Skocz do zawartości

Czy będzie w Hollex ten produkt?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.skylink.cz/cenik

Na dole strony jest informacja POPLATKY

oraz Kompletni cenik ve formatu PDF

Registracni poplatek - i tu jest potrzebny ktoś z Czech lub Słowacji

Servisni poplatek - to już dotyczy balicka Digital HD

Najlepiej kupić zarejestrowaną kartę typu ICE (stary typ, do uniwersalnego czytnika)

z zapłaconym servisnim poplatkiem albo z jakimś balickiem.

Proszę zajrzeć na stronę http://aukro.cz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryś, też wchodziłem  na aukro.cz, tylko 2 kwestie mnie zastanawiają:

1. Czy Ci co sprzedają te karty, będą mogli (chcieli)  to zrobić dla kogoś, kto jest obywatelem innego kraju?

oraz

2. Czy wkrótce SKYLINK nie będzie prowadził wymiany starych kart ICE na te nowe HD M7? A jeżeli tak to co wówczas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Tak - są oryginalne. Nie siedzę w pilotach - albo mogę to spróbować na jutro ustalić czy coś się nie pozmieniało albo szybciej można przedzwonić na serwis i podpytać :)

 

EDIT: Udało mi się złapać serwisanta i podobno gadał już ze znajomym - wygląda, że strzelona sztuka i trzeba odesłać, bo serwisant złapał pierwszy z brzegu z półki i przełączanie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mogą się pojawić, ale w tym momencie nie ma na to ciśnienia, bo jest już w ofercie sporo odbiorników z klasy średniaków (Edisiony, Octagony, Opticumy), Zgemma nie wyróżniają się jakoś HW (np. H5.2S Plus fajnie, bo ma S2X, ale Flash bez szału, H7 chyba jeszcze nie weszły, a i tak zaraz będą miały konkurencję, bo do AX UHD 51, czyli Mut@ntów 4K idą głowice S2X) - tak jak większość średniaków kombinacje z Broadcom, a chińskie pochodzenie komplikuje serwis. Mam też obawy o support na dłuższą metę (choć faktycznie na chwilę obecną jest nieźle).

 

No ale powiedzmy, że spróbować by ściągnąć - poza H5.2S Plus któreś z modeli są jeszcze ciekawe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek6680t - czyli jak rozumiem ciekawe są te dwa modele - H7S i H5.2S Plus. Przejrzałem luźno ich stronę, ale na moje oko nic więcej się nie wyróżnia jakoś na tyle mocno. Przekażę temat i zobaczymy :)

 

@amq0 - C-Band zapewne za jakiś czas się pojawią - co pewien okres jest ściągana partia, nie wiem jak szybko - jest mała popularność. Ale będą. Natomiast z dużych anten nie ma planów nowości - powód: brak zainteresowania klientów. Później parę czasz leży na magazynie kilka lat, bo brak chętnych.

 

PS: Tak przy okazji - jest poważny problem z dostępnością pozycjonerów, dotychczasowy dystrybutor się wycofał. Nie wiem co z tym będzie - trwają poszukiwania nowego źródełka... Może to okazja na wprowadzenie w ogóle czegoś innego, ale z pozycjonerów nie za wiele konkurencji do Motecka... Jak ktoś ma pomysł - można dać mi znać, przekażę  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...