Skocz do zawartości

Czy będzie w Hollex ten produkt?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powyższy temat z modułem załatwiony (jakby kogoś ciekawiło, to @zuchnet donosi, że nie działa :( - szkoda, dziękuję za zbadanie :) ).

 

Za to mam inne wieści - wydaje mi się, że były jakieś pytania o Fransat - jak wszystko pójdzie dobrze, to od przyszłego tygodnia pojawią się eksperymentalnie Fransat i TNT Sat ;) To będą zestawy z dekoderami (znaczy w zasadzie to już są, ale jeszcze nie można wrzucić na sklep), na razie skromne ilości - test, czy to faktycznie ma sens. Oczywiście trzeba mieć zrobioną instalację antenową - Fransat wymaga 5°W, a TNT Sat - 19,2°E. Nadal jest Tivusat - jest ściągany, ale nie zagwarantuję jak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Mr. Orbita 

Masz może jakieś informacje na temat karty TNT Sat z 19.2e chodzi mi o to czy pracuje w slocie lub module ? :)

Posiadam takową kartę niestety w slocie już nie pracuje mam jedynie nadzieje że  może kiedyś ruszy jeszcze w module.

Karty Fransat z pozycji 5W bez problemu działają w slotach :) posiadam wersje kart na kanały SD oraz HD. Karta dziala bez ograniczeń czasowych.

Nie wiem ile w tym prawdy ale jest podobno moduł Unicam EVO w którym karta TNT Sat po ostatniej zmianie Nano działa. Programator mam modułu niestety nie :(

Temat karty NTV z modułem Via orca nadal rozwojowy dostałem nowa kartę via orca teraz musze jeszcze porozmawiać z kolegą z Rosji aby zrobił na niej kontrakt. Chwilowo trochę krucho z czasem ale w październiku powrócę do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNT Sat nie rusza obecnie ani w czytnikach ani w modułach - od zmiany w bodajże czerwcu :( Unicam EVO niestety też nie mam, ale może wartowałoby go ściągnąć, bo mało wielosystemowych CAM - temat do przemyślenia ;)

Fransat jest faktycznie bezterminowo (chociaż mam obawy, czy nie zmienią coś w temacie działania karty w czytnikach jak TNT Sat), TNT Sat niestety nie - karta działa 4 lata, później trzeba wymienić za chyba 15 eurosów, ale za to na dekoderze Canal Ready można przejść na abonament CanalSat - tylko to by musiał być raczej ktoś z zameldowaniem we Francji - nie próbowałem tego dokonać.

 

Dzięki za info co do NTV, mam nadzieję, że ruszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wrócę jeszcze po krótce na temat karty NTV+ (Viaaccess Orca) oraz modułu Viaaccess Orca. Kontrakt zrobiłem testy jednak nie wypadły pomyślnie. Karta pracuje tylko w module dedykowanym od operatora  :wink:  co ciekawe nawet w tym który mam przy innym kontrakcie.

Zamówiłem u znajomego w Rosji moduł dedykowany pod taką kartę tzn. w ver 1.3 zobaczymy może ten ruszy w odbiorniku nie CI+ ale z tego co mnie zapewnił platforma po przejściu do MPEG-4 działa tylko i wyłącznie na urządzeniach CI+. 

 

PS. Moduł Viaccess Orca teraz zamierzam przetestować na karcie Mega Elite 12mc-y :wink: jako że za nic w świecie nie chcą odpalić mi na tej karcie oraz oscam kanały Dorcel z 19.2e cała reszta hula a te dwa nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNT Sat pokazał się na sklepie ;)

 

Co do NTV Plus jestem zaskoczony, mam wrażenie, że w Rosji mają na to jakiś patent, może jakieś bardzo stare karty 040610/040620? Co do Mega Elite - kanały powinny lecieć w nocyu, gdyby nie startowały, to dodatkowo można wejść w informacje o karcie w module i sprawdzić, czy nie ma odpalonej na karcie blokady rodzicielskiej - przez CAM można to wyłączyć. Taki motyw był stosowany na w SD Dorcel TV na 13°E, nie wiem jak jest teraz z HD... Jakby co, dawaj znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Będzie (już są na magazynie), niestety nie wiem jak szybko pojawi się na Internecie i nie znam precyzyjnej ceny na razie, poza tym że będzie nieco droższy od modelu 520. W międzyczasie nieco staniało na Allegro ;)

PS: Do pytających o doładowania MTV Unlimited - udało mi się ustalić, że ostatnio nie dało się zakupić w TechniSacie hurtowo, nie było doładowań w cenniku, na sklepie zostały dwie karty bez doładowań i teraz nie ma co z nimi zrobić :P Jak się coś zmieni, to dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiecham się ładnie do odpowiednich osób, aby sztukę przytulić na dłuższy test, zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Na razie wiem tyle, że na fabrycznym sofcie Dreambox OS 4.3.0 z 15 października po ręcznej instalacji wtyczki Dream-CI-Plus w wersji przynajmniej 4.7-r3 - teraz jest już chyba 4.7-r5 (i SocketMMI) dłużej sprawdzany był CAM CI+ od Cyfrowego Polsatu i wydaje się działać OK (dłuższe oglądanie, skakanie po kanałach), nowy CI+ od nc+ tylko krótko i wystartował, nie znam szczegółów. To wymaga dalszych testów (stabilność, zwieszki itp.), bo już pod niemiecki HD+ wtyczkę Dream-CI-Plus trzeba było poprawiać...

 

PS: Jeszcze dodam z innych ciekawostek - pojawi się w ofercie Opticum Robust Triple Monoblock - na 3 pozycje satelitarne co 3° ;) Też jest już na magazynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...