Skocz do zawartości

Czy będzie w Hollex ten produkt?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dowiadywałem się dzisiaj jak wygląda sytuacja i niestety nie będzie lepiej. Dystrybutor SG2100 nie ma ich na stanie, z Technomate nie ma namiaru na jakiegoś lokalnego dystrybutora. Póki co Hollex ma dostęp tylko do Opticumów. Ale wiem, że szukają jakiejś alternatywy, jeśli coś się pokaże, to będzie wprowadzone do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
No, to miałem na myśli, tylko się nie znam na przeglądarkach mobilnych :P W wolnej chwili to zbadam jeszcze...

Chciałem przejrzeć ofertę, by coś zamówić, a nie mam jak tego zrobić - nawet nie mam jak się zalogować przez ten [beeeeep] panel! :evil:

 

Na szczęście u konkurencji nie ma problemu z panelem FB, bo u nich jest z boku strony ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz zrobić tego po prostu na komputerze? :>

 

Coś pokombinowałem, u mnie rozwiązuje problem, choć w efekcie boks z FB wygląda na Operze Mini słabo, ale lepiej nie będzie (no, najwyżej jak będę miał znaczny nadmiar wolnego czasu i coś wymyślę lepszego, ale się nie zanosi w tym stuleciu :> )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz zrobić tego po prostu na komputerze? :>

 

Do mojego starego komputera nie da się podłączyć internetu, a kupować nowego mi się nie opłaca, bo i tak ja rzadko kiedy korzystam z komputera ;):D

 

Coś pokombinowałem, u mnie rozwiązuje problem, choć w efekcie boks z FB wygląda na Operze Mini słabo, ale lepiej nie będzie (no, najwyżej jak będę miał znaczny nadmiar wolnego czasu i coś wymyślę lepszego, ale się nie zanosi w tym stuleciu :> )

Teraz jest super - i właśnie o to mi chodziło :brawo: dziękuję! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

SmartHD+: gdy tylko pojawią się oficjalne startery, zawsze tego typu oferty pokazują się tak szybko, jak to tylko możliwe. Wstępny plan jest na 1 czerwca, ale zależy tak naprawdę od nc+. Jak tylko będą oficjalne, to natychmiast zostaną dodane do oferty ;)

Antena radiowa Dipol 5/RZ B: jest to antena pod marką Dipol i gdybyśmy chcieli tą konkretną dodać do oferty, to tylko kupując od nich, a oni nie mają :( Dowiem się, czy jest szansa na odpowiedniki o tych samych parametrach, ale szanse są małe :(

Nowe MTV Unimited (ktoś pytał w wątku MTV Unlimited): są już w Niemczech, sytuacja jest taka, że dystrybucję organizuje TechniSat, niemiecki ma karty najszybciej, Hollex bierze od oddziału polskiego, zapewne będą za niedługo, sam ostrzę sobie ząbki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SmartHD+: gdy tylko pojawią się oficjalne startery, zawsze tego typu oferty pokazują się tak szybko, jak to tylko możliwe. Wstępny plan jest na 1 czerwca, ale zależy tak naprawdę od nc+. Jak tylko będą oficjalne, to natychmiast zostaną dodane do oferty ;)

Chyba plany się zmieniły, bo mamy dzisiaj 4 czerwca, a starterów nadal nie ma :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy w związku z tym że AJS zmniejszył tylko do 4 kanałów swoją obecność na pozycjach sat odbieranych w Polsce na małych antenach, Hollex zaoferuje na zamówienie dużą antene satelitarną ? Większą od oferowanej Laminas 180 cm i również sporo tańszą od oferowanej za ponad 12 tyś Laminas 2700. Coś po środku jeśli chodzi o wielkość jak np. Famaval 230 cm lub inną tej wielkości ale sporo tańszą od Laminas 270.

 

Znajomy ok 5 lat temu kupił famaval 230 cm za ok 2,5tyś i jeżeli była by w takiej cenie to sporo osób mogło by się zdecydować z południa i środka Polski żeby odebrać AJS hd1 do hd6 z pozycji 7w. Jednym by się nie opłacał taki zakup a inni znowu są tak przyzwyczajeni do 10 kanałów AJS i mają kasę że by wydali taką kwotę ale 12tyś już nie koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Famavale były w ofercie (230 AE była za 2700 zł, 230 PM za 2999 zł, 310 PM za 4500 zł), ale się wysprzedały i nie były zamawiane z uwagi na małe zainteresowanie tak wielkimi antenami i trudność ze ściągnięciem (Laminasy są produkowane w Polsce, to mocno ułatwia kwestie transportowe). Spróbuję się podpytać, ale nie tyle dla fanów AJS, a DX-erów, bo AJS nie jest wystarczającym powodem. Oferta AJS cieszyła się popularnością dlatego, że była tania. Jeśli ktoś miałby wydać 2500 PLN na antenę tylko dla AJS, to jednak obawiam się, że po prostu kupi sobie abo platformy, tym bardziej że zakup anteny to nie wszystko - pozostaje kwestia instalacji, w tym wykonanie stojaka, raczej coś na zamówienie, jeśli wersja PM to siłownik i jakiś pozycjoner. Do tego brak gwarancji odbioru, bo wystarcza, że poprzeskakują na transpondery Nilesata 201 i będzie pozamiatane... Jak poskłada się całkowite koszty, to nie będzie to opłacalne, nawet dla przyzwyczajonych do AJS. W każdym razie dowiem się i dam znać ;)

 

EDIT: Jeśli ktoś jest zainteresowany - powinno udać się ściągnąć Famavala 230 (310 też), ale trzeba będzie czekać na sprowadzenie i wymagana byłaby najprawdopodobniej płatność z góry (sprawa sprowadza się do tego, że musi być gwarancja, że ktoś to kupi, ponieważ konieczne jest ściągnięcie jednorazowo większej ilości anten). Jeżeli ktokolwiek jest zainteresowany - proszę kontaktować się bezpośrednio z Hollexem, zostaną ustalone szczegóły i potwierdzona aktualna cena. Generalnie się da to załatwić.

 

Jeśli natomiast zebrałaby się cała grupka osób, tak powiedzmy z 5, to jest szansa na lepszą cenę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A czy w ogóle tego typu obrotnice będą wciąż dostępne w sprzedaży w sklepie Hollex?

Pytam dlatego, bo w lipcu br. kupiłem sobie w Hollex'ie obrotnicę Opticum MH1, która już nie jest tam dostępna. I w razie jej padnięcia w przyszłości, chciałbym mieć możliwość zakupu nowej. Może być inny, ale podobny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Z tego co się dowiedziałem - w tej chwili nie ma takich planów, ponieważ w ofercie jest zbliżony dwugłowicowy SkyTec HD BlackBox - też klon Fortisa (ale trzeba mieć na uwadze, że odbiorniki nie mają identycznych możliwości, SkyTec jest nieco starszy, softy z linii 2.xx, bez takich możliwości DX-erskich jak SX9). Zgłosiłem sprawę do przemyślenia jak skończą się SkyTec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...